Arama sonuçları: *

• Users: Emrears
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Hyper X Fury speed mouse pad uzun kullanımda bozulabilirmi

başlıktada belirttiğim gibi bozulma derken demek istediğim şey şu ben bi mousepad aldım xrades markası 90x40 versiyonu 4 ay civarı kullandım başlarda iyiydi sonra yavaş yavaş control mousepadine dönüştü şuan mousepadi ters çevirdim öbür tarafını kullanıyorum 4 ay kullandıgım taraf hiç kaygan...
  2. E

Ssd sıkıntılıysa pc çökermi

Yeni bir sistem topladım bir kaç ay sonra çökmeye başladı ara sıra oluyordu ve donma lar oluyordu bir kaç ay kullandım çökme ler sıklaştı format da attım ama işe yaramadı şuan pc yi açıktan sonra 5 ila 10dk ara süre geçince çöküyor bilgisayarcı bunun ramlar den veya ssd den dolayı oldugunu...
  3. E

2 farklı mouse pad arasında kaldım hangisini almalıyım

dediğim gibi valorant oynuyorum ve mousepadimin küçük kaldıgını farkettim yeni mouse pad almaya karar verdim 2 tane buldum biri Xrades markasının mouse padi diğeri monset pusat gaming mousepad hangisini almalıyım sizce yada daha iyisini önerebilirmisiniz xrades almayı düşünüyordum fakat birinin...
  4. E

Amd R3 4300GE 1700tl hakedermi

Dediğim gibi pc toplamayı düşünüyorum anakartımı aldım normalde rx 570 r5 2600 alıcaktım ama durumlar mağlum apu alıyim dedim fakat çok pahalılaştı bide çift kanal Ram zorunlu neredeyse normalde bir pc ye sahibim yani bekleyebilirim sizce beklemelimiyim
  5. E

Ddr3 4gb ram fps drop yaparmı

Belirttiğim gibi bilgisayarım eski ve ramı düşük gpu bozulmuştu Bi ara r7 240 aldım şuan valorant oynuyorum 80 90 fps alıyorum fakat bazen fps drop yiyorum internetten baktım 4gb ram ile oynayan kişilere onlarda fps drop yok 4gb daha takarsan yanına fps drop sorunum çözülürmü
  6. E

AMD Ryzen 5 3400'nin Fiyatı Ne Zaman Düşer?

Başlıkdada olduğu üzere amd ryzen 5 3400g li sistem toplamak istiyorum normal fiyatı 1500 TL olan bu işlemci şuan 3000tl bunun sebebinin stok sorunu olduguna inanıyorum nezaman düzelir bu fiyatlar sizce cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
  7. E

Amd ryzen 3 3200g rx570 darboğaz yaparmı

Başlıkta da belirttiğim gibi sistem toplamayı düşünüyorum şimdilik amd ryzen 3 3200g alıp ekran kartı stokları gelince rx 570 almayı düşünüyotum fakat darboğaz yaparmı bunu öğrenmek istedim tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler
Top Bottom