Arama sonuçları: *

1. TeCDeT

OYUN KLASÖRÜ

Üçgen oyun arşivi'ni araştırmanı isterim
  2. TeCDeT

Grammarly bir aylık 50₺ satılması.

Merhaba. İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü okuyorum. Öğretmenlerimiz doğal olarak ödevlerimizi ya da sınavlarının İngilizce olarak istiyor. Ne de olsa ana dilimizde bile hata yaparken İngilizce hatasız yazmak neredeyse imkansız. Grammarly çok işimize yarıyor her anlamda ama premium özellikleri...
  3. TeCDeT

IPS mi TN mi?

IPS panel'de MS değeri olarak 1ms yazsa bile "normalde" 4-5ms olur fakat şirketler yazılım ile onu 1ms olarak gösteriyor. Profesyonel değilsek MS çok da mühim değil. Verilen görüntüdeki renkler daha canlı ve nispeten gerçeğe daha yakın olsun, her açıdan bakan gayet güzel şekilde görsün dersen...
  4. TeCDeT

RTX 2070 süpermi yoksa RTX 2060 süpermi ?

Rx 5700 XT Sapphire nitro + YouTube'den karşılaştırma izle ,FPS farkını gör istersen
  5. TeCDeT

Dizi Önerir Misiniz?

Zamanında ingilizce kursuna giderken dizi araştırıyordum ve şöyle bir listeye denk gelmiştim... https://medium.com/turkce/i%CC%87ngilizce-%C3%B6%C4%9Frenmek-i%C3%A7in-dizi-listesi-bdeb48c09be2 Güzel diziler var tatlı bir listeme şeklinde, işini görür umarım.
  6. TeCDeT

İnternet kesmek

Net cut programından baktığımda 5-6 kişi vardı tanımadığım.
  7. TeCDeT

İnternet kesmek

Merhaba. Merkezi bir yerde yaşıyorum ve bundan kaynaklı çok fazla insan var. Bazen internette inanılmaz bir yavaşlama oluyordu ben de kişileri internetti kullanmalarını nasıl engellerim diye araştırdım. (Şifre çok değiştirdim, son koyduğum şifre hem çok uzun hem de çok karakter içeriyor) Net...
  8. TeCDeT

herdProtect hakkında bilgisi olan var mı?

Merhaba. Uzun zamandır zararlı yazılım temizleme programları araştırıyorum ve neredeyse hepsini en azında bir iki defa kullandım. Uzun zaman önce herdProtect adlı bir program gördüm. Kendisi içinde barındırdığı 68 zaralı yazılım karşıtı tarama moturu (anti-malware engines) bulunduran, dıştan...
  9. TeCDeT

Forum çok güzel ama eksikler var.

Bir edebiyat öğrencisi olaraktan katılıyorum.
  10. TeCDeT

4ms sorun mu?

Reis Adam kamera ile çekiyor, yav sen izle :) zaten kısa oluyorlar
  11. TeCDeT

4ms sorun mu?

YouTube den 1ms vs 5ms gibi videolar. Onlara bakarak aradaki farkı gör. :)
  12. TeCDeT

bilgisayarımı 15-16 saat önce aldım power tuşuna basıyorum açılmıyor

Laptop kullanıcısının, bazen bende de oluyor öyle direkt ekrana görüntü gelmiyor ama çalışıyor, başka yerde prize takınca çalışıyor ve tuhaf bir şekilde düzeliyor, istersen başka bir prize taksana, dün kullandığını dışında
  13. TeCDeT

IPS panel 1ms ve 144hz olabilir mi?

hmmmmm. Olabilir, teşekkürler :D
  14. TeCDeT

IPS panel 1ms ve 144hz olabilir mi?

Belli bir süredir monitör bakıyorum. İnternetten panel tiplerini araştırdığımda, IPS, VA ve TN var. IPS panel bir monitör almak istiyorum çünkü siyahı siyah görmek istiyorum vs. Hepimiz biliyoruz hangisinin ne olduğunu ama nereye bakarsam bakayım IPS panel'de 60hz sınırlıdır ve 5ms altına...
  15. TeCDeT

Mobil için tarayıcı önerisi

Şunu söyleyem GM5+ kullanıyorum ve Yandex browser şu ana kadar kullandığım en iyisi. İşin iyi yanı Adguard reklam engelleyicisi ile de entegre. Gene kendin dene ama Yandex Browser kurup ana sayfayı Google ile ayarlayıp Adguard kurul filitreleri aktif edersen, hem reklemler için internet...
  16. TeCDeT

WİNDOWS BAŞLATILIRKEN BÖYLE HATA GELİYOR ACİL YARDIM

Ağa bende de oluyor bu arada (farklı pclerde) ya sistem geri yükleme ya da format, galiba yüklenen bir program ya da bir ayardan kaynaklanıyor olabilir
  17. TeCDeT

Karakter analizi yardımı

Jorge Luis Borges'in The waiting hikayesi. Adam düşmanından kaçıyor belli bir süredir ve otele yerleştiğinde ismi sorulduğunda uzun zamandır onu öldürmek isteyen düşmanının ismini söylüyor. Kısa hikaye olduğu için her seyin bir anlamı var ve bunu açıklayamadım. Düşmanının irtibarı zedelenmiyor...
  18. TeCDeT

Karakter analizi yardımı

Aslında bir bakıma kendini insanlar soyutluyor ama düşman diyebilir miyiz, biraz şüpheli ama saolasın. Bu da bir bakış açısı. Yazımı baştan bile yazdırabilir.
  19. TeCDeT

Karakter analizi yardımı

Ooooooo mükemmel bakış açısı, saolasın, offff beyin nöranlarımı hissediyorum. Cidden teşekkürler. Çok işime yarar.
  20. TeCDeT

Karakter analizi yardımı

İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum ve Kısa Hikaye diye dersimiz var. Hikayeleri analiz ederken ister istemez karakterlerin psikolojik durumlarını hakkında yorum yapmak gerekiyor. Bir tane karakter var abi, herif düşmanının ismini kullanıyor kendini ismi sorulduğunda. Şimdi psikolojik olarak...
Top Bottom