Arama sonuçları: *

1. L

Rehber Rainbow Six Siege Yeni Başlayanlar İçin Rehber !!

hocam yanlıış anlamayın ama oyunu aldıyysanız iade edin oyunda çok fazla t0xic ırkçılar var ve durduk yere takım arkadaşlarını vuranlarda var ben bu yüzden oyunu silmiştim
  2. L

60TL ye steamdan savaş oyunu önerisi

gizlilik suikast değilde ww1 ww2 tarzı patlamalı aksiyonlu bir şeyler
  3. L

Yardım Battlefield 1 Osmanlıyı Kötülüyor mu ?

hikaye modu için diyor incelemelr
  4. L

ben bilmiyorum steamdan oyunu almak istiyorumda incelemeler biraz kafa karıştırdı
  5. L

hikaye modu için öyle demişlerde multiyi bilemem
  6. L

teamda incelemelerde okumuştum hikaye modunda arapları osmanlıdan eziyet görmüş olarak gösteriyor arap milliyetçiliği yapıyor yeni bir propaganda yapıyorlar diye okumuştum doğrumudur ? bana pek propaganda gibi gelmedi eğer öyle bir şey olsaydı Türkleri kötülemek gibi amaçları olsaydı oyun içinde...
  7. L

batttefield 1 de osmanlıyı kötülüyor mu ?
  8. L

bir sürü peace oyunu var hangisi ?
  9. L

steamda incelemelerde okumuştum hikaye modunda arapları osmanlıdan eziyet görmüş olarak gösteriyor arap milliyetçiliği yapıyor yeni bir propaganda yapıyorlar diye okumuştum doğrumudur ? bana pek propaganda gibi gelmedi eğer öyle bir şey olsaydı Türkleri kötülemek gibi amaçları olsaydı oyun...
  10. L

fh4 bende var
  11. L

BF1 Yaz İndiriminde Alınır mı?

neden ? çok mu hile var ?
  12. L

BF1 Yaz İndiriminde Alınır mı?

osmanlıyı kötülüyor arap milliyetçiliği yapıyor diye duymuştum bir incelemede
  13. L

en fazla 60tl olursa sevinirim oynadığım oyunlar: csgo-r6s-PUBG-insurgency sandstorm. ortalama özellikte pc im var teşekkürler
Top Bottom