Arama sonuçları: *

1. XD_Justi_XD

San andreas sağlam link

sağlam indirme sayfası varsa söylermisiniz steamda bulamadım sıtelere kaldık artık bı nostaljı olsun dıye mta bakıcaktık
  2. XD_Justi_XD

Yardım Asetto corsa start hatası

arkadaşlar sunucuya giriyorum sonra sol üstten direksiyon sembolune basıp gidiyorum sonra o yola bağlanan yerden sonra ara sıra 10-15 sanıye gıdıyorum sonra pit e atıyo bi daha denıyorum daha kısa siriyo ve pitte donunce 30 sanıye kick yemıs gibi bir şey oluyorum dpc sunucularından bahsediyorum...
  3. XD_Justi_XD

30k Sistem önerebilirmisiniz ?

30.000 limit var kasaya öncelik vericem bide ekipman lazım klavye mouse kulaklık ama onlar 1.5 veya 2 k ya falan ne bılım halletsem kasayı daha iyi alsam iyi olur gibi gelio sonrasında ekıpman degısırız en fazla
  4. XD_Justi_XD

Yardım sıvı soğutucu acil yardım

intel Core i5 14600K 3.5GHz 24MB Önbellek 14 Çekirdek 1700 10nm İşlemciye deepcool le500 240mm sıvı soğutucu yeter mi ??
  5. XD_Justi_XD

Yardım Acil son gün bu akşam sıpariş oluşturcam 1500 TL klavye öneri

mekanik+beyaz+rgb olursa tadundan yenmez bide yanında 1500 tllık mouse da bakın 3e tamamlayalım
  6. XD_Justi_XD

50k Bütçe ile full sistem Tavsiyesi ?

27 tercihimdir 24 istesem galiba dedikleriniz güzel gibi duruyo daha iyisi varmı bilemem 1702824724 Hikayeli oyunlarda daha güzel oluyor o yüzden böyle bir tercihde bulundum
  7. XD_Justi_XD

olur siz yinede yardımcı olun fiyattan üstte birazda olsa olur
  8. XD_Justi_XD

Hocam 27 inç veya daha fazlası ıps panel hz ide yüksek monitör bulma şansın varmı hocam
  9. XD_Justi_XD

Abi bakıcaktın en son ne oldu
  10. XD_Justi_XD

50 k bütçe var monitör kasa klavye mouse kulaklık hoperlor dahil yani full sistem diyebilirim kasa monitör öncelikli olursa daha iyi olur fps önceliğimizdir yani bana kalırsa Önemli= Kasa tercihinde 4070 bulmaya çalısıyorum imkan varsa çok güzel olur olmazsa bi düşüğüne falan bakarız artık...
  11. XD_Justi_XD

15K full sistem öneri

kankım yardımcı olurmusun arıyorum yok valahı yok 1701515057 https://www.incehesap.com/cronos-1650-oyuncu-bilgisayari-fiyati-38739/ böyle bi sistem buldum ama sanki diğer alıcaklara para kalmadı ne yapalım
  12. XD_Justi_XD

15K full sistem öneri

lınk atma sansın varmı suan ındırımlere bakıyorumda yok gibi
  13. XD_Justi_XD

15K full sistem öneri

monitör dahil öncelik kasa olursa daha iyi olur
  14. XD_Justi_XD

15K full sistem öneri

bulabildiğimin en iyisini bulmak istiyorum
  15. XD_Justi_XD

Çözüldü✓ Windows Ses Ayarları ?

kulaklıkta mıc /3D/sağ ve sola sinyal yolayan V işareti var bunlar ne işe yarıyor anlatırmısın
  16. XD_Justi_XD

Çözüldü✓ Windows Ses Ayarları ?

yeni kulaklıkda 7.1 vardı hele bi kullanıyım falan dedim ayarlara girip onu değiştimem lazımmış çıkış cihazınımı ne sonra ayarlara girdiğimde windows etkin olmadıgı için herhangi bir işlem yapamadım yardımcı olurmusunuz ? (Windows satın al gibi dahi fikirleriniz için saolun) :D
  17. XD_Justi_XD

Call of duty warzone rank yükselme

Warzone da ranked giriyorum solo bir sekilde rank yukselmeye dair birsey yok lobide ranked inactive diyodu falan ucretsiz oynuyorum o yuzdenmi onu bilmiyorum bilen varsa bi el atsin
  18. XD_Justi_XD

Yardım Ekonomik oda dekorasyonları öneri ?

yardım etmiyeceksen niye müdahale ediyorsun arkadaşım nyse eyw
  19. XD_Justi_XD

Arkadaşım metresini ayarlarımda bide bir şey sorcam renk değiştirilenlerden bulabilirmisin mesela 3-5 renk olsun içinde beyazda olanından normal lamba çok göz yoruyor daha iyi olur en azından videodaki gibi geçişli olursa süper olur
  20. XD_Justi_XD

bunun gibi çok video görüyorum bende odama bunun gibi yapasım geldi acaba o ledlerin fiyatları nelerdir link olarak atarmısınız ? yada dekorasyon önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom