Arama sonuçları: *

1. XD_Justi_XD

San andreas sağlam link

sağlam indirme sayfası varsa söylermisiniz steamda bulamadım sıtelere kaldık artık bı nostaljı olsun dıye mta bakıcaktık
  2. XD_Justi_XD

Yardım Asetto corsa start hatası

arkadaşlar sunucuya giriyorum sonra sol üstten direksiyon sembolune basıp gidiyorum sonra o yola bağlanan yerden sonra ara sıra 10-15 sanıye gıdıyorum sonra pit e atıyo bi daha denıyorum daha kısa siriyo ve pitte donunce 30 sanıye kick yemıs gibi bir şey oluyorum dpc sunucularından bahsediyorum...
  3. XD_Justi_XD

30k Sistem önerebilirmisiniz ?

30.000 limit var kasaya öncelik vericem bide ekipman lazım klavye mouse kulaklık ama onlar 1.5 veya 2 k ya falan ne bılım halletsem kasayı daha iyi alsam iyi olur gibi gelio sonrasında ekıpman degısırız en fazla
  4. XD_Justi_XD

Yardım sıvı soğutucu acil yardım

intel Core i5 14600K 3.5GHz 24MB Önbellek 14 Çekirdek 1700 10nm İşlemciye deepcool le500 240mm sıvı soğutucu yeter mi ??
  5. XD_Justi_XD

Yardım Acil son gün bu akşam sıpariş oluşturcam 1500 TL klavye öneri

mekanik+beyaz+rgb olursa tadundan yenmez bide yanında 1500 tllık mouse da bakın 3e tamamlayalım
  6. XD_Justi_XD

50k Bütçe ile full sistem Tavsiyesi ?

50 k bütçe var monitör kasa klavye mouse kulaklık hoperlor dahil yani full sistem diyebilirim kasa monitör öncelikli olursa daha iyi olur fps önceliğimizdir yani bana kalırsa Önemli= Kasa tercihinde 4070 bulmaya çalısıyorum imkan varsa çok güzel olur olmazsa bi düşüğüne falan bakarız artık...
  7. XD_Justi_XD

15K full sistem öneri

bulabildiğimin en iyisini bulmak istiyorum
  8. XD_Justi_XD

Çözüldü✓ Windows Ses Ayarları ?

yeni kulaklıkda 7.1 vardı hele bi kullanıyım falan dedim ayarlara girip onu değiştimem lazımmış çıkış cihazınımı ne sonra ayarlara girdiğimde windows etkin olmadıgı için herhangi bir işlem yapamadım yardımcı olurmusunuz ? (Windows satın al gibi dahi fikirleriniz için saolun) :D
  9. XD_Justi_XD

Call of duty warzone rank yükselme

Warzone da ranked giriyorum solo bir sekilde rank yukselmeye dair birsey yok lobide ranked inactive diyodu falan ucretsiz oynuyorum o yuzdenmi onu bilmiyorum bilen varsa bi el atsin
  10. XD_Justi_XD

Yardım Ekonomik oda dekorasyonları öneri ?

bunun gibi çok video görüyorum bende odama bunun gibi yapasım geldi acaba o ledlerin fiyatları nelerdir link olarak atarmısınız ? yada dekorasyon önerilerinizi bekliyorum
  11. XD_Justi_XD

Çözüldü✓ max 8 k monitör+kasa

8.500 toplama az bucuk oyunları oynatsın yeter bir bilgisayar arıyorum monitör+kasa+klavye+mouse+
  12. XD_Justi_XD

6k monitör+kasa+klavye+mouse

Arkadaşlar kuzenim bu sıralar çok maddi olarak imkanı yok bana fazla deyil sıradan oyunları falan oynatsın yeter diyor ucuza böyle bir sistem bulmuş nasıl durumu bi bakın https://www.trendyol.com/metsa/gt06-i5-2400-16gb-ram-256gb-ssd-19-masaustu-bilgisayar-p-471962551 bunu almayı düşünüyorlar...
  13. XD_Justi_XD

12.000 TL full set öneri ?

Arkadaşlar yunus diye arkadaşım Full set arıyor babasının arkadaşının öneridiği sistemde i5-3470 ram=16 ddr3 1600mhz ekran kartı=gt740 1tb hdd anakart modelını goremedim büyük ihtimale ddr3 destekli herhangi bir anakart 350 w oldugunu biliyorum ama markasını bilmiyorum diyer kalanlarıda...
  14. XD_Justi_XD

Yardım Cs-Go konsol kodları ?

Arkadaşlar ben cs de el degistirme kodunu q tusuna aldim iptal edemiyorum full sagda kalsin sniper kullaniminda zorlaniyorum ara sira bi yardimci olurmusunuz
  15. XD_Justi_XD

Minecraft düşük fps sorunu ?

sistemim o kadar kötü değil 5500 +3060 12gb 16gb ram var yani oyunda 100-150 arası alıyorum ayarlardan kare hızı kısıtlamasını sınırsız yaptım yine bir şey değişmedi sebebi nedir ?
  16. XD_Justi_XD

canlı duvar kağıdı öneri ?

çok aşırı olmasın yeter yok 8k falan 4k
  17. XD_Justi_XD

Yardım 200tl bütçe ile mouse pad ?

performansı iyi olsun cok bir şey beklemiyorum mouse padden beni götürsün yeter önerileri bekliyorum bide hepsiburada yada trenyoldan bakarsanız sevinirim peder biraz güvenemiyor bir daha dil dökmiyim .
  18. XD_Justi_XD

Oem ne demek ? Ne kadar mantıklı?

Yeni bilgisayar aldığımda windows 11 demosunu yükliyeceğini soyledi personel ve eve gelince windows 11 vardi ve windows 11 almadigim icin etkinlestirilmemis kulaniyorum oem windows 11 lerin ne ise yaradigini bilmiyorum daha ucuz oldugu icin oem windows 11 lisans key satin alsam ve pc ye girip...
  19. XD_Justi_XD

Yardım Wifi adaptörü öneri ?

Sabit ms alamasamda en yakın olanı istiyorum piyasaya baktigimda performansi ayni olan biri ucuz biri pahali tam anlamadim performanslarini bilmiyorum 200-300 e falan adaptor ariyorum .inişler cikislar olabilir ms olarak ama cokda uçuk rakamlar olmassa sevinirim
  20. XD_Justi_XD

Çözüldü✓ montaji yapilmis kasa aldim icinden bir suru vida cikti

Bir suru vida cikti ama tum montaji yapilmis kasanin ekran kartida takili bunlar ne icin acaba bilgisi olan yardim etsin
Top Bottom