Arama sonuçları: *

• Users: WestnighT
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. WestnighT

Yardım Laptop icin ram önerisi

Hazırda 8gb ram var 3200mhz ddr4 gözüküyor fotoları ekledim nasıl bir ram almam gerek ? 16 yapmak için? Neden 1/1 gözüküyor bilmiyorum laptop modeli ASUS X415EA baktığım kadarıyla 1 tane yuva ekstradan var. 1712833373 Bütçem 700TL ye kadar. Ne kadar düşük o kadar iyi ama kalitesi iyi olsa daha...
  2. WestnighT

Monitör önerir misiniz? ?

Kaç hz veya kaç ms gerekirse önemsiz benim için, 1080P olan ve görüntüyü cidden düzgün veren bir monitör arıyorum. Bütçem 3500TL altı.
  3. WestnighT

Monitör önerir misiniz? ?

Kaç hz veya kaç ms gerekirse önemsiz benim için, 1080P olan ve görüntüyü cidden düzgün veren bir monitör arıyorum. Bütçem 3500TL altı.
  4. WestnighT

Kioxia exceria iyi midir ?

https://www.akakce.com/c/?s=2&v=12088&p=706880562&c=17384&g=586830073&f=%2Fr%2F%3Fpr%3D706880562%26vd%3D12088%26pg%3D586830073 Bu ssd yi aldım ama iyi midir? ?
  5. WestnighT

Yardım 1500TL altı mekanik klavye önerisi

Red, Black, Yellow switch olabilir kablosuz olursa iyi olur olmazsa sıkıntı değil. Mümkünse tam yada %75 tercih ederim ama %60 da olur. Hediye olacak yardım gerek o yüzden.
  6. WestnighT

Ekran kartı tavsiyesi

İşlemcim R5 5500 Anakar A320m-e Ram 2x8gb 3200mhz Psu 600w Yeni ekran kartı almak istiyorum şu an kullandığım kart Rx 570 ne önerirsiniz ? Yeni kartların çıkmasını mi beklemeleyim? Bütçe bilerek belirtmedim Rx 570 i kaça satarım bilemediğim için.
  7. WestnighT

Yardım Yeni aldığım fanlar bir anda durdu

Molexten bağladığım fanlar çalışmıyor modeli Snowman x120. Daha 1 hafta oldu ne yapmalıyım?
  8. WestnighT

Yardım Rx 570 Test değerleri iyi mi ?

Arkadaşlar aldığımdan beri yani yaklaşık 4 5 yıldır elimde Rx 570 ve garanti etiketleri sökülmesi hani hiç bakım yapmadım. Arada tozları üfleyerek vs. giderdim sadece. Merak edenler için kartı hiçbir zaman çok yormadım. AAA oyunlar vs. hiç oynamadım. En yüksek oynadığım R6 ve PUBG oldu. Marka...
  9. WestnighT

Soket değiştirme yapacagim verimli olur mu ?

Geçen fan aldım soketi böyle: Bende dişi pwm soket alıp lehimle yeniden monte edeyim diyorum bir sorun falan olur mu ? Galiba bu soket mini pwm diye geçiyor ama hiçbir yerde dönüştürücü yok bende böyle yapayım dedim ?
  10. WestnighT

sys fanı cha fan girişine nasıl bağlarım ?

sys fanı cha fan girişine nasıl bağlarım ?
  11. WestnighT

RGB kontrolcü önerisi

2. elden Rampage'in uygun fiyata geldiğinden fanlarını aldım ama girişleri böyle bir tuhaf anlayamadım. Buna uygun RGB fan kontrolcüsü önerebilir misiniz?
  12. WestnighT

Yardım Fan kontrolcüsüsü lazım yardım lütfen

Arkadaşlar 2. El uyguna fan aldım Rampage marka ama fan kontrolcüsü ile kontrol ediliyormuş girişi ekte var yardımcı olurmusunuz ?
  13. WestnighT

Yardım Yeni fan aldım ama soket uymuyor görsel ektedir

En sondaki fotoda amd stok fanla kıyası var. Yardımcı olurmusunuz ?
  14. WestnighT

Bu kablo molex mi oluyor ?

Bu kablo molex kablosu mu ? fan çoklayıcı alacağım onun icin soruyorum.
  15. WestnighT

fan çoklayıcı tavsiyesi verirmisiniz ?

anakartım asus a320m-e egzoz fanı harici çıkış bulamadım anakartta çoklayıcı almam gerek sanırsam tavsiyeleriniz nelerdir? nasıl kullanılıyor bu çoklayıcılar ?
  16. WestnighT

Kasa için fan tavsiyesi verirmisiniz ?

Merhaba, öncelikle konuma hosgeldiniz. Bugün kontrol ettim ve kasamın hava alması için olan fanları (ön fanlar) düzgün çalışmıyordu, tak çıkar vs. Denedim ama olmadı. Ucuz ve etkili fanlar önerebilirmisiniz ? Bir de bu fallarda mm ölçüsü var benim kasama hangisi sığar nasıl öğrenebilirim ...
  17. WestnighT

R5 5500 sıcaklıklar normal mi ?

Boşta 39-45 derece arası çalışırken tam yükte 95 dereceyi görüyor bu normal mi ? Stok fan ile.
  18. WestnighT

R5 3600 vs R5 5500 render

Merhaba oyun oynamanın yani sıra video renderlama işlerine de gireceğim gibi duruyor hangi islemci daha mantıklı olur ? 1703852347 Önbellek çok etkilermi render alırken?
  19. WestnighT

A320M-E anakart bios update

Başlıktaki anakarta update yapacağım elektrik kesilmez diye umuyorum ama kesilirse ne olur ?Ne yapmam gerekir ? Asusun anakartı, servise falan mı yollamam gerek ? Ya da pili çıkarsam vs. ? 1703842062 Yeni alacağım işlemci muhtemelen r5 5500 veya r5 3600 bunlar sorun çıkartır mi?
  20. WestnighT

Çözüldü✓ RX 570 4GB işlemci önerebilirmisiniz ?

Bütçe bilerek belitmedim ama çok pahalı olmazsa sevinirim. anakartım Asus a320m-e.
Top Bottom