Arama sonuçları: *

1. B

Yardım Rennsport'da araba nasıl hareket ediyor?

Evet, başlıkta yazdığım gibi. 5 dakikadır arabayı nasıl N'den çıkartıcağımı arıyorum. Fakat bulamadım. Böyle kaldım.
  2. B

CS 2 de almam gereken fps i alamıyorum

Yardımınız için teşekkürler. Sorunu çözdüm. Almam gereken fps i almıyormuşum bu arada. Sorun şuymuş: Oyun içi 200 fps limiti koymam. Artık ortalama 210 - 220 fps alıyorum.
  3. B

CS 2 de almam gereken fps i alamıyorum

Oyunların genelinde herhangi bir sorun yok. Sadece CS 2 de almam gereken fps i alamıyorum. Ortalama 170 oluyor. Fakat aynı laptop bir youtube kanalının CS 2 fps testinde 215 ortalama alıyor. Laptop: HP Victus 16 i5 14500hx RTX 4060 16 GB Ram
  4. B

Corsair HS 80 Hakkında

Corsair HS 80 kablolu versiyonun almak istiyorum. Fakat aklımda bir soru işareti var. Bu kulaklığın mikrofonu ne kadar iyi olsada mikrofon gürültü önlemesi yok galiba. Benim merak ettiğim ise, arka plan sesleri OBS'in gürültü bastırma aracıyla giderilebilinir mi? Gideriliyorsa mikrofonun ses...
  5. B

Öneri 3 bin - 4 bin TL arası kulaklık önerisi

3 bin - 4 bin TL aralığında bir kulaklık arıyorum. Kablolu için bütçem 3000 TL, kablosuz için 4000 TL'ye kadar çıkabilirim. Kulaklıkta aradığım özellikler ise şunlar: - İyi bir mikrofona sahip olması - Mikrofonunun gürültü önleme özelliğinin olması - Kablosuz olması (isteğe bağlı) Bunlar...
  6. B

Corsair HS 80 vs HyperX Cloud III

Bu iki kulaklık arasında hangisi iyidir?
  7. B

Corsair HS 80 Mikrofon Gürültü Önleme

Bu kulaklıkta gürültü önleme yok galiba ama acaba OBS'in gürültü önleme özelliği ile laptop fan sesinin mikrofona yansımamasını sağlayabilir miyim? Eğer sağlanmıyorsa 3000 TL bütçe ile gürültü önleme özellikli kulaklık önerisi verebilir misiniz?
  8. B

29 bin TL Laptop, kulaklık ve mouse önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi. 29 bin TL bütçe ile laptop, kulaklık ve mouse almak istiyorum. Sadece kulaklıkta bir kriterim var. Oda mikrofonu iyi olması. Gerisi fiyatına göre iyi olması yeter. Benim kendi bulduklarım ise bunlar: Laptop: 24.500 TL (RAM'i 16 yapacağım)...
  9. B

Corsair HS 80 Kablosunun Örgülü Olmaması

Bir süredir yaklaşık 3000 TL'lik kulaklıklara bakıyorum. Ve krıterlerim doğrultusunda eleme yaparak Corsair HS 80 i tercih etcektim. Fakat forumdaki bazı yazılanları okuduktan sonra biraz kararsız kaldım. 1- HS 80 in kablosunun örgülü olmaması ilerde sıkıntı çıkartır mı? 2- Eğer sıkıntı...
  10. B

Acer Nitro 5 boş ram slotu var mı?

Bir kaç sorum var: 1. Bu laptopda boş ram slotu var mı? 2. Maksimum ram kapasitesi ne? Laptop: https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-58-545p.html
  11. B

HP Victus 16 vs Acer Nitro 5

HP Victus 16: 28.000 TL https://www.epey.com/laptop/hp-victus-gaming-16-s0022nt-7z588ea.html Acer Nitro 5: 24.500 TL https://www.epey.com/laptop/acer-nitro-5-an515-58-545p.html Bu iki laptop arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Benim Fikrim: Arada 3.500 TL fark var, acer'ın tek kötü...
  12. B

Öneri 26 bin - 28 bin TL Gaming Laptop Önerisi

Bu bütçeye en uygun laptop nedir?
  13. B

3.5k Bütçe Wireless Kulaklık Önerisi

3500 TL bütçeli wireless kulaklık arıyorum. Tek kriterim mikrofonu iyi olması.
  14. B

Öneri 25 - 27 K Bütçeye Laptop, Kulaklık ve Mouse Önerisi

Benim aklımda aslında şunlar var: Laptop: HP Victus 16 s0067nt 23k Kulaklık: Corsair HS 65 Wireless 3k mouse: --- Sizce bunlar bu bütçe için uygun mu? Uygun değilse hangi laptop, kulaklık, mouse uygun olur?
  15. B

Yardım Corsair HS 65 ve Wireless modeli arasındaki fark

Birinci fotoğraf HS 65 kablolu modeli. Onda kulak çevreleyen yazıyor. İkinci fotoğraf ise HS 65 Wireless modeli. Onda ise kulak üstü yazıyor. Bir kulaklığın wireless ve kablolu modeli arasında böyle bir fark olabilir mi? Olamazsa bunlardan hangisi doğru?
  16. B

Yardım Kulak üstü ve kulak kaplayan kulaklıkların farkı

Bu iki tür arasında nasıl bir fark var? Yani bir kulaklığın kulak kaplamasının artısı ne eksisi ne? aynı şekilde kulak üstü olmasının artısı ve eksisi ne?
  17. B

Öneri 2 - 2.5k Kulaklık Önerisi

Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi kulaklık nedir? Sadece bir kriterim var o da mikrofonu iyi olması. Mesela bu fiyat bandı için Hyperx Cloud II iyi midir?
Top Bottom