Arama sonuçları: *

• Users: Ahmet Taha
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ahmet Taha

Öneri Amazon'dan En Fazla 330 TL Mouse önerisi

Amazon'dan En Fazla 330 TL Mouse önerisi 329 TL'ye rival 3 buldum, alternatif önerilerinizi bekliyorum.
  2. Ahmet Taha

Öneri 300 TL kablosuz kulaklık önerisi

Dip ses sorunu olmayan kulak içi kablosuz kulaklık önerebilir misiniz? Bütçe 300. 1643634973 Yurt dışı da olabilir
  3. Ahmet Taha

Öneri Bu Kulaklık Alınır Mı?

https://a.aliexpress.com/_mNTPq7q
  4. Ahmet Taha

Yardım Aliexpress kargom 60 gündür yolda

RB154843807SG Bu kargo 60 gündür yolda. Artık ümidi keseyim mi yoksa biraz daha beklesem elime ulaşma ihtimali var mı yardımcı olur musunuz?
  5. Ahmet Taha

Yardım Aliexpress teslimatı hakkında

Takipli kargom 14 gündür menşei ülkesinden yola çıktı aşamasında bu süre normal midir? Önceki kargolarım 15 gün içinde elime ulaşmıştı çünkü
  6. Ahmet Taha

Bu laptop nasıl? (fazla ucuz geldi)

https://www.n11.com/urun/hp-pavilion-gaming-434l8ea-r5-5600h-8-gb-256-gb-ssd-rtx3050-156-free-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-2100748?magaza=teknoryabilisim&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel#unf-info Bu laptopun kronik sorunu falan mı var ısınma vs. neden bu kadar ucuz...
  7. Ahmet Taha

Yardım Laptop bios update

merhaba, laptopuma bios update yapmak istiyorum ancak kendi sitesinde (lenovo g50-70) yalnızca windows 7 32 bit indirme linki bulunuyor. bu konuda çok bilgili değilim yardımcı olur musunuz 1629541569...
  8. Ahmet Taha

ping yüzünden bıç kaybettim

valorant ta el başı adamın biri ile hafif atıştık kendisi zengin bir abi envanterden belli. dedi ki sen bu maç beni geç sana bıç alacam ama tt sağolsun 200ms oynadığım maçta 8 vurdum ve bıçı kaybettim.(adam 11 vurdu ben normalde 25 vururum derecesizde)
  9. Ahmet Taha

Yardım Mobil Veri Paylaşım Hızını Nasıl Sınırlarım

mobil verimi paylaşırken bant genişliğini nasıl sınırlarım? örneğin max 100kpbs vermesini istiyorum (az internet harcaması için bunu yapmaya çalışıyorum)
  10. Ahmet Taha

Yardım PC Nin Kapanmamasını Nasıl Sağlarım?

Laptopum arıza yaptığı için kapanınca açılmıyor açılsa bile 30. dakikada falan açılıyor. (tahminimce şans eseri) ben bu cihazın kapağını kapattığım zaman kendini kapatmamasını nasıl sağlarım?
  11. Ahmet Taha

Yardım Pc Açılmıyor Ekran Işığı Yanıp Yanıp Sönüyor

laptopumun güç düğmesine bastığımda ekrana ışık gelip gidiyor hiç bir şekilde görüntü yok hdd çalışıyor ama sağlıklı mı bilmiyorum onu takıp çıkardım ramlerin yerini değiştim ama sonuç değişmedi önerisi olan var mı?
  12. Ahmet Taha

Öneri Hangi Kulaklığı Almalıyım

https://www.trendyol.com/hp/omen-dyad-8je67aa-kulakici-gaming-kulaklik-p-57678552?boutiqueId=565002&merchantId=107638&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_t:pla_smart_shopping_y:consumer-electronics_z:bilgisayar-tablet&gclid=Cj0KCQjw1a6EBhC0ARIsAOiTkrF4N6MmA...
  13. Ahmet Taha

8 Kuruşa İnphic PB1P Gaming Fare Aldım

Başlık bait değil 8 kuruşa aldığım İnphic PB1P marka fare bugün elime ulaştı. 800-1600 dpi lık bir aralığı var sensörü hakkında en ufak bir fikrim yok ama güzel gibi (bilen varsa yazsın lütfen) 2 adet makro tuşu 1 adet dpi ayar tuşu var ve kaliteye gelecek olursak üst yüzey yumuşak bir plastik...
  14. Ahmet Taha

Yardım Custom Resolution Utility (CRU) Laptop Ekranı OC yapılır mı?

Elimdeki laptopun ekranını başlıktaki programla 60hz den 75 e çekmek istiyorum görüşleriniz nedir?
  15. Ahmet Taha

4k Hazır Sistem önerisi

Bir arkadaşım pc alacak ve aşağıdaki modeli buldum görüşlerinizi bekliyorum (az daha koy şunu al demeyin lütfen) https://www.incehesap.com/procyon-8150a-i3-8100-fiyati-37238/ Ekran kartını Asus Cerberus GTX1050Ti OC 4GB 128Bit DDR5 Ekran Kartı olarak değiştireceğim monitör olarak +800 lira...
  16. Ahmet Taha

2020 de RTX 2060 a Yatırım Yapsaydık Ne Olurdu

(Yatırım tavsiyesi değildir) Eğer 2020 eylül ayında 4.099,00 TL fiyatından Asus ROG-STRIX-RTX2060-A6G-EVO-GAMING 192 Bit GDDR6 6 GB Ekran Kartı modelini alsaydık bugün bu kartı 11.999,00 TL gibi bir fiyatla satmış olacaktık. Peki elimizde 20500 TL olsaydı şuan ne olurdu, Eylül ayında 20 k ya...
  17. Ahmet Taha

Öneri 2. el kulaklığım kaça gider?

Elimde 220tl lik temiz Rampage snr-7 mesh kulaklık var bir arkadaşım fiyat sordu kaç TL makul olur sizce Aklımda düz 100 TL var.
  18. Ahmet Taha

5800 TL ye bilgisayar önerisi.

Bir arkadaşım için topladım ihtiyacı olan varsa bir göz atsın derim. https://m.n11.com/urun/amd-ryzen-3-3100-36ghz-soket-am4-18mb-onbellek-tray-islemci-fansiz-1594225?magaza=magic 850...
  19. Ahmet Taha

İtopya Ölü Pikselli Monitörü Değiştirmedi?

arkadaşlar bir arkadaşım itopyadan 1600 TL ye msi marka bir monitör aldı ancak 1 adet ölü piksel çıktı arayıp sorduğunda msi markalarda 5 tane olmazsa değişim yapılmıyo demişler sizcede bu saçmalık değilmi? 1609340389 tavsiyeniz varmıdır? 1609340390 tavsiyeniz varmıdır?
  20. Ahmet Taha

Abdullah The Yargı Machine

Açıklamaya gerek yok instagram story sine bakmanız yeterli feci gömmüş reis 😅.
Top Bottom