Arama sonuçları: *

1. melidoas6

Supercell den hesap kurtarmış varsa bakabilirmi

Hesap silme var yani silebilir 1712953242 Ayarlardan yada destekten olması lazım
  2. melidoas6

Hesabı sil sende oda kullanmasın
  3. melidoas6

Hocam hesap id, level ve kupa sayısını not edin hesabınızın çalındığını ne zamandır erişmediğinizi yazın. Sonra sizden bilgiler isterler bu yukarıda sorduklarımı onları doğru cevaplarsanız farklı bir maile supercell id aktarılır.
  4. melidoas6

Merhaba hocam. Hesabı kullandığınız cihazları, ne zaman açtığınızı kaç kupa vs olduğunu biliyor musunuz?
  5. melidoas6

Bu yaştan sonra tıp okunur mu?

Okumanın yaşı yoktur.
  6. melidoas6

Bayram da maaş kesilir mi?

Maaşı günlük mü hesaplıyorlar ki kestiler? 1712145448 Sözde öyle ama uygulayan var mı?
  7. melidoas6

AKPnin Büyük Hezimetine Rağmen Fiyatlar Artar mı?I?

Kazandıkları belediye seçimi piyasa bundan etkilenmez diye düşünüyorum. Genel seçim olsa etkilenebilirdi.
  8. melidoas6

Supercell hesap satışı ile ilgili

Yasakta yinede satan var
  9. melidoas6

Kitap Okumak Paragraf Çözmeye Ne Kadar Etkili Olur ?

Kitap okumak ömür boyu faydası olur
  10. melidoas6

SİVİLCELERDEN NASIL KURTULUNUR ???

Roactan şuan piyasada yok. Roactan etkisi veren aknetrent ve zoretanindir. Yani bu dediğim iki ilacı roactan olarak düşün. Bu iki ilaç kırmızı reçeteli öyle herkese verilmez ben 7 aydır kullanıyorum yüksek dozda 1 ay daha kullanıcam sanırım. Hemde pahalıdır cildi vs kurutur. Şimdi başlasan...
  11. melidoas6

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

Anladım dostum sende yasal haklarını sonuna kadar kullan...
  12. melidoas6

N11 satıcısı bozuk ürünü iade kabul etmiyor.

İlk 6 ay kusurlu üründen vazgeçme hakkınız var servise gönderin raporla da iadenizi alın satıcının başı ağrır...
  13. melidoas6

Üniversite Hakkında Sorum Var

Normal bir durum üniversiteden çok lise 5 hissiyatı veriyor sürekli ders çalışmak zorundayız yoksa yetişmiyor çalışsakta yetişmiyor kimsenin kimseyi çekecek tahammülü olduğunu düşünmüyorum ben.
  14. melidoas6

Çok eşli olmak neden erkekler için caiz ama kadınlar için caiz değil?

Düşünüp cevabını bulabileceğini düşünüyorum.
  15. melidoas6

Benim dedem vefat etti açık liseye geçebilir miyim?

Pek geçerli bir sebebe benzemiyor. Muhtemelen geçemezsin.
  16. melidoas6

Android Xiaomi 14 Aldım... Pişman eder mi?

Redmi note 8 yazılımsal açıdan çok kötü... Ama sağlamlık açısından maşallah 4 senedir kullanıyorum yere fazla düşürüyorum bir sıkıntı olmadı lakin bataryası şişmeye başlamış olabilir emin değilim arka kapak çıkıyor gibi😅
  17. melidoas6

Hoşlandığınız Birisine İlk Nasıl Yazarsınız?

Yazmayarak 🥲
  18. melidoas6

TYT Türkçe Paragrafta okuduğumu anlamıyorum.

2 senedir 30dk eklendi tüm soruları görmesi için yeterli bir süre. Paragraflar genel olarak anlamı yoğun olan cümlelerden oluşuyor. Onun dışında tyt den ziyade ayt daha önemli
  19. melidoas6

TYT Türkçe Paragrafta okuduğumu anlamıyorum.

Tyt Taktiklerle türkçe kadar gereksiz kaynak yok. Bunun taktiği yok hızlı okuyup anlamaya çalışacaksın oda ya kitap okursun yada deneme çözersin
Top Bottom