Arama sonuçları: *

• Users: atk88
  • Order by date
  1. A

Asus x512DK anakart sorunu

Beyler dün bir konu açmıştım bazı arkadaşlar yeni anakart almamı söylemişti. Şimdi bu yeni alacağım anakart işlemci üzerinde gömülü mü geliyor ? Aliexpresste 127 USD gibi fiyatlara mevcut. Yoksa 127 dolar + bir o kadar da yeni işlemci vs için mi harcama gerekiyor ? Bilgisi olan var mı ?
  2. A

Öneri Laptop işlemci anakart veya işlemci yandı...

Bulabilir miyiz bu anakartı ?
  3. A

Öneri Laptop işlemci anakart veya işlemci yandı...

Beyler evde kullandığımız laptop bir anda ısınıp açılmamaya başlıyor. Servise götürdüğümde ise işlemcinin yandığını söylediler. 3 yol denediler ama yinede çalışmamış. Bilgisayarcı çalışan parçaların alınıp gerisinin çöp olduğunu söylüyor. Laptop model bu 4 yıl olmuş alalı. Sizce Asus servise...
  4. A

Yardım Snowman M200 aldım ama sıcaklıklarda düşüş olmadı

Oyunda. Stress testi yapmadım
  5. A

Aynen dediğim gibi hazır bir sisteme denk geldim ve aldım
  6. A

Beyler yeni bir hazır sistem aldım ve içerisinde AMD stok fan vardı baktım oyunlarda 90 derecelerde geziyor, elimdeki snowman m200 fanı taktım fakat hala 80-85 aralıklarında geziyor ? PC'yi aksam ilk defa açtım yani sogutucu jeli yeniydi. Snowmany m200 performans mı bu kadar yoksa başka yerde...
  7. A

Yardım Bu değerler normal mi ?

Yeni termal macun sürdüm ve temizledim
  8. A

Windows 10 64-bit Intel Core i7-4790K CPU @ 4.00Ghz, 32,0GB RAM,NVIDIA GeForce GTX 970 Z97 Gaming 7- Cooler Master 750W Güç Kaynağı Cooler Master CM690 III
  9. A

Sistemde dün far cry 6 ya biraz bakayım dedim. İşlemci 93 dereceye çıkmış sonradan fark ettim. Stok soğutucu ile kullanıyorum ve sanırım sistem otomatik OC yapıyor. O sebeple mi bu kadar yüksek derecelerde çalışıyor? 10-15 dakika oyunu oynadıktan sonra cihaz 2. fotodaki hatayı verdi kapandı.
  10. A

Çözüldü✓ i4790K gtx970 yerine hangi ekran kartını alabilirim ?

teşekkürler 1695714446 Beyler araştırmalarım ve sizin fikirlerinizden yola çıkarak AMD 6600 ekran kartı aldım bakalım performans nasıl etkilenecek
  11. A

bu mantıkla evdeki sistemimle de tüm oyunlar oynanıyor ama insan en iyi grafikleri istiyor işte
  12. A

beyler sağolsun yorumlarınız için şimdi sistem toplarsam 7800x3d ile DDR5 bir sistem kurmak istiyorum zaten buna uygun bir ekran kartı en az 25bin. Ama ailem cocuk fln derken eskisi gibi vakit ayıramam arada bir oyun oynuyorum diyelim
  13. A

bende arada kaldım direk ddr5 sistem toplayıp geçeyim diyorum ama eskisi kadar vakit harcayamıyorum o bakımdan ekran kartı alıp denesem mi dedim
  14. A

beyler gtx970 ekran kartı var ve eskisi kadar oyun oynayamıyorum ama aradan vakit bulduğumda girip bir stres atmak için yeni bir pc toplasam 50-70bin arası bir şey tutuyor. Bunun yerine mevcut işlemciye yeni bir ekran kartı alsam olur mu ? Darboğaz yapacak biraz ama bunun ne gibi sakıncaları var...
  15. A

Ryzen 7 7800x3D ile bir sistem toplamak istiyorum önerileriniz nelerdir ?

Beyler 2015 yılında beri kullandığım pc'yi artık yenileme kararı aldım. Her ne kadar eskisi gibi pc'de vakit geçiremesemde arada oyun oynarsam bunları en üst kalitede oynamak istiyorum. (RDR2 + Far Cry 6 tarzı) Biraz araştırdıktan sonra 7800x3D oyun için iyi bir işlemci olduğunu gördüm. DDR5...
  16. A

Pc oyun ortasında yeniden başlıyor?

Pc baya eski hiç bir şey yapmadım aslında yapmak lazım
  17. A

Pc oyun ortasında yeniden başlıyor?

Beyler pc oyun esnasında aniden kapanıp tekrar başlatıyor ? Sebebi nedir acaba ? Büyük ihtimal ısınma sorunu gibi ama fikri olan varsa alırım
Top Bottom