Arama sonuçları: *

• Users: _efsane
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Samsung A33 Sarj Sorunu

Merhabalar. A33 modelini aldım. Adaptör olarak Samsung 25W USB-C adaptörünü aldım vatan bilgisayardan. Kutudan çıkan typce c - tpyce c ile kullanıyorum. Telefonu genelde 20-30 civarlarında sarja takarım her neyse. Dün telefonu sarja taktım ve süper hızlı sarj oluyor ibaresi çıkıyor dolmasına 65...
  2. E

Samsung A33 için sarj aleti önerisi

Merhabalar. A33 için sarj aleti bakıyorum bütçem 250tl orjinal sarj aletini (25w) almayı düşünüyorum. Ama hızlı sarj bataryayı öldürür diyorlar. Benim hızlı sarja ihtiyacım yok, onun yerine 15w olan modeli var birde. Onumu almalıyım sizce batarya ömrü için hangisi iyi olur çünkü uzun yıllar...
  3. E

800 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi Kulak İçi

Merhabalar. 700-800TL bütçem var kulak içi kulaklık arıyorum. Aradığım özellikler kaliteli olması metro, otobüs gibi yerlerde müzik dinleme ve telefon görüşmesinde sorun çıkarmayacak bir ürün arıyorum ama bir türlü karar veremedim (Enes özenin bir çok videosunu inceledim ama halen karar...
  4. E

Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Önerisi (500-600TL)

Merhabalar. Kulak içi bluetooth bir kulaklık arıyorum genel kullanım amacım dizi, film, müzik ve ara sıra telefon görüşmesi gibi alanlarda kullanmak. Kulaklıktan beklentim kalitesi olması uzun süre dayanması, ve konuşma sırasında mikrofunu iyi olsun benim için yeterli bunlar. Bahsettiğim şeyleri...
  5. E

500TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Merhabalar. Bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum 500tl verebilirim. Kulaklıktan beklentim kaliteli olsun sağlam olsun birde mikrofonu biraz iyi olsun. Telefon görüşmesinde iyi iş çıkarsın ortam gürültüsü vesaire konusunda bunlar yeterli benim için.
  6. E

Telefon Kırılmaz Cam Önerisi

Merhaba. Oppo Realme 8 model telefona kırılmaz cam arıyorum ama kaliteli bir şey istiyorum, hangi ürünü almalıyım link atar mısınız
  7. E

Oppo Realme 8 Kırılmaz Cam Önerisi

Merhabalar Oppo Realme 8 siparişi verdim, kutudan ürün jelatinlimi çıkıyor, çıkıyorsa kaliteli bir jelatin midir. Yoksa hangi jelatini önerirsiniz kaliteli olarak. Ve düzgün kılıf satan bir yer varmı.
  8. E

İstanbul Bahçelievler ucuz konaklama

Merhabalar istanbula gideceğim 2 gece yatacak bir yer lazım öğrenciyim en ucuz şekilde 2 gece nerede kalabilirim. Otellere baktım çok pahalılar bir gece 400-500TL den başlıyor çok pahalılar benim için. https://www.gokcepansiyon.com/odalarimiz/ Şöyle bir yer buldum ama bir odada o kadar kişi...
  9. E

İtopya Sipariş Iptali Nasıl Olur

Merhabalar. Dün gece Bu kulaklığı 223TL ye şipariş verdim bugün kargoya verilmiş ama ürün fiyatı 159TL ye düşmüş ben bu fiyattan tekrar sipariş versem şimdi, diğer ilk aldığım ürün kargocu gelince teslim almazsan iademi olur arkadaşlar geriye para kaç günde geriye gelir bilgisi olan varmı
  10. E

Dying Light 2 Berbat Grafik Sorunu

Merhabalar. Dying Light 2'yi aldım ama grafikler o kadar iğrenç ve bulanık ki oynamak istemiyorum. Oyun açıldığında otomatik olarak 1080p DX12 Işın izleme açık olarak denedim görüntüler fotoğrafdaki gibi DLSS açıyorum yine bulanık kapatıyorum yine bulanık. En düşük ayarlara aldım yine bulanık ve...
  11. E

İnternet saha dolabı sorunu

Merhaba, Oturduğum mahalledeki internet saha dolabına araba ile birisi çarpmış kaçmış dolaptan geriye bir tek kapağı duruyor bu durumdan ötürü internet erişimi yok mahalleki hiç kimsede. Bu olay 1 Ocakta oldu oturduğum yer küçük bir yer muhtara söyledik. Türk telekoma bildirmiş ama 1 aydır hiç...
  12. E

RTX 3060 ile RVN Coin ayarları

Merhabalar. RTX 3060 V2 sürümü kullanıyorum Ethash mining kilidi kalkmadığı için Raven coin kazmayı düşünüyorum. Söyle bir sorun var ama stok 20mh ile kazım yapıyorum bellek hızı +1000 falan yapınca 22mh ile yapıyorum 170w tüketiyor kart. Ama undervolt veya power limiti aşağıya çekersem MH...
  13. E

RTX 3060 Gaming X Dual alınır mı?

Arkadaşlar yarın RTX 3060 alacağım Gaming X modeli buldum soğutması iyi olduğu için bunu alacağım (şu an RTX 2060 Super Aorus kullanıyorum ve 82dereceyi görüyorum yaz ayında umarım bundada öyle bir sorun yaşamam kasam MB511 mesh 3adet önde 4 adet egzoz fanı ile denedim sadece 2 derece fark etti...
Top Bottom