Arama sonuçları: *

1. Cerkutay

DA Sistem2 'mi kaç liraya satmaliyim?

Muhtemelen. İmzamdaki parçaların tamamını ben 5100TL'ye aldım toplam. Tabii ben alalı biraz zaman oldu.
  2. Cerkutay

Hiçbir Kripto Para Alım-Satım Sitesine Giremiyorum!?

Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor www.trbinance.com geçersiz bir yanıt gönderdi. Bütün sitelerde durum aynı sizde de böyle mi?
  3. Cerkutay

Dayı savar mp4. :C (🚬)

https://www.instagram.com/p/CWSmmupjqU-/
  4. Cerkutay

Dolar 11TL'ye Ulaştı!

Dün YouTube'da birisi ile tartıştım. Aynen şöyle söyledi: "RTE konuşma yapıyor Amerika bunu çekemiyor ve doları yükseltiyor." Ne diyeceğimi bilemiyorum.
  5. Cerkutay

Dolar 11TL'ye Ulaştı!

Malum kişi: Hani la nerde dolar 11 lira
  6. Cerkutay

RX 580 4GB 4000TL İkinci El Alınır Mı?

1- Aklıma koyduğum tek şey ekran kartı almak. RX 580 olacak diye bir şey yok. 2- GTX 1070 tavsiye eden kimseyi göremedim. 3- GTX 1650S almak istediğimde en ucuz 3800 TL o da Param Güvende vermiyor ve farklı şehirdeyiz. Umarım yeterli olmuştur. Mesaj yazmadan önce bundan sonra dayanağım var mı...
  7. Cerkutay

Da V5 sistemi aldim h.o-G.o

Ben itopyadan imzamdaki kasayı almıştım. 2 haftada geldi. Ama bazen itopya 1 günde kargo sözü veriyor çok daha kısa sürede geliyor.
  8. Cerkutay

Param Güvende verseniz, 250 TL bir de oraya vermiş olacağım. Ayrıca durumu düşündüm ve sanırım kuzenimin sistemini satın alacağım.
  9. Cerkutay

Dün çıkan Forza Horizon 5 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yeni aklıma geldi, Oyunun içindeki mini game'ler de çok güzel.
  10. Cerkutay

Asla 1650S Almam. Kuzenim GTX 1650S, R3 3100, Curcial BX 500 480GB, Prime B450MK, Delta RGB, Samsung 75hz monitör ve çok kaliteli klavye, mouse ve kulaklık ile sistemini 6500 TL ye satıyor. az daha ekler onu alırım.
  11. Cerkutay

Vergisiz fiyatı falandır o yoksa çok ucuz, hatta bedava. Gümrük vergisi ile bence o en az 5800 civarı olur. 1636221333 RX 580 ile 1650S birbirine performansları çok yakın zaten o.O2
  12. Cerkutay

GTX 1660 düşer belki ama onlar için daha çok zaman var bence
  13. Cerkutay

Dün çıkan Forza Horizon 5 oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bizim için erişime açılmadı diye biliyorum. Ama ben aşık oldum oyuna. Özellikle şu AMG Project One beni bitiriyor. IGN isimli bir kanalın incelemesindeki yorumları okudum anlaşılan yabancılar da çok sevmiş. Forza Horizon 4'e göre Çarklar daha iyi olmuş şans oranı daha yüksek. Gerçekçiliğine...
  14. Cerkutay

Peki kaç TL civarı alınabilir size göre?
  15. Cerkutay

1 Sene garantisi olan bir RX 580 4GB buldum. Artık kendimi daha fazla uğraştırmak istemiyorum ve ekran kartını almak istiyorum. Sizce bu durumda bir kart alınır mı? https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-amd-asus-rx-580-4gb-961387544/detay Pazarlık ile...
  16. Cerkutay

Visual Studio 2019 Console Uygulaması ile Yazdığım Kodu Çalıştıramıyorum?

Console.ReadKey(); Kısmını unutmuşum ama sorun kodlarda değil kodu çalıştıramıyorum
  17. Cerkutay

Bu hafta aldiginiz sinav notlari ne

10. Sınıf Din: 75 Robotik Kodlama: 60 Tarih: 63 Nesne Tabanlı Programlama: 85 Coğrafya: 47 Fizik: 90+ Bekliyorum Matematik: 60 Tahminen Kimya: 80+ ya da 90+ Bekliyorum Edebiyat: 50 gelse yine iyi İngilizce: En az 80 Bekliyorum Felsefe: Yüksek bekliyorum
  18. Cerkutay

Visual Studio 2019 Console Uygulaması ile Yazdığım Kodu Çalıştıramıyorum?

Başlat düğmesi yerine İliştir düğmesi var iliştire bastığımda bana birkaç şey çıkarıyor pek incelemedim ne olduklarını ama başlatamıyorum programı.
  19. Cerkutay

5K TL Karşılığında Gigabyte GTX 1660 Alınır mı?

Şu an n11 de 5 bin TL ye alınıyor. Alıp almamak konusunda çok kararsızım. Sizce alayım mı?
  20. Cerkutay

NVIDIA RTX 2060 12GB!?

Bence 4050 Tİ'a daha çok var.
Top Bottom