Arama sonuçları: *

• Users: NitroniX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

sıvı soğutma önerisi

924 TL param var sizce sıvı soğutma mı alayım yoksa parayı basıp güzelinden bi hava soğutma mı fiyatı azcık geçebilir hangisini almamı önerirseniz ona göre aşağıya fiyat performans ürün önerir misiniz?
  2. N

çift kanal ram 8+8 16+16

merhaba çift kanal ram yapınca (8+8) fps artışı yaşıyoruz ya peki (16+16) yaparsak yine fps artışı yaşarmıyız
  3. N

termal macun ömürleri

merhaba 2 yıldan uzun dayanmasını istediğim 100 TL lik bi termal macun almak istiyorum sizce hangisini alayım 1. 2. 3. ve ömürleri konusunda sizce bir kaç yıl dayanırlarmı cooler master 8 yıl dayanıyomuş ama diğer modellerin soğutma performansı daha iyimiş
  4. N

termal macunun orijinal olduğunu nasıl anlayabilirim

merhaba hangi termal macunları almam gerektiği hakkında kafamda fkirler oluştu 1. 2. 3. olmak üzere sizce hangisini alayım laptop için alacağım 1. yi almak istiyorum ama sizce hem işlemciye hemde ekran kartına sürmeme yetermi 1gr bide sahte çıkarsa para boşa gidecek diye korkuyorum açıkcası ne...
  5. N

COOLER MASTER MASTERGEL PRO THERMAL MACUN R3

arkadaşlar bu videoda cooler master mastergel pro thermal macun u görüp araştırdım vatanda r3 versiyonunu gördüm r3 mü daha iyi bu videodaki cooler master mastergel pro thermal macun mu daha iyi
  6. N

hangi termal macunu almalıyım çok kafam karıştı

merhaba bilgisayarımı ortalama 7 yıldır kullanıyorum ve ısınmaya gerçekten başladı termal macun almak istiyorum max 100 TL param var ama hepsini de çok harcamak istemiyorum çünkü kolay bulunmuyor :D böyle fiyat performans fln bir şeyler var mı bide ucuz alsam çok bir şey değişirmi örnek 30...
  7. N

laptop cd yuvasına ssd takmak

merhaba cd yuvasına ssd bağlamak için aparat aldım internette bir sürü var second HDD Caddy sdd mi bağladım ama pc algılamıyor ne yapmam gerek lütfen öneri sunun veya yardımcı olurmusunuz
  8. N

kulaklığımın dip sesini nasıl yok edebilirim beni rahatsız ediyor

merhaba kulaklığımın dip sesini nasıl yok edebilirim beni rahatsız ediyor 1625867621 markası gamepower kizaru yardımcı olursanız sevinirim bu dip sesi hiç sevmedim
  9. N

gamepower kizaru 7.1 parazit sesi

merhaba daha bu gün gamepower kizaru satın aldım arkadan böyle baya anlaşılabilir seviyede parazit sesi var ses seviyesi 86 da gayet anlaşılıyor video izlerken fln bozuk televizyonların sesi olurya öyle bişi bunu nasıl düzeltebilirim bide gamepower ın yazılımı var mı bana sahte yollamış...
  10. N

hdmi kablomun hz değerini nasıl ölçebilirim

arkadaşlar internetten hdmi kablosu aldım ama pekte güvenmiyorum sizce kablomun en fazla kaç k (1080p,4k,8k gibi...) desteklediğini ve hz değerini ölçebilmemin bir yöntemi yada programı var mı monitör için kullanacağım oyuncuyum önemli o yüzden : )
Top Bottom