Arama sonuçları: *

1. Y

Windows 10 OEM Key mi Retail key mi almalıyım?

Hocam Bende OEM key var ama PC de ürün kimliği çıkmıyor nerden bakabilirim
  2. Y

Uzun Yol için Max 450 Bin TL Araba Önerisi

Dostum Clio var joy sporttourer var 1.5 DCI 2014 Model istersen link atabilirim
  3. Y

Uzun Yol için Max 450 Bin TL Araba Önerisi

2.Elmi Sıfır mi
  4. Y

Live For Speed Unlock Error 1

Live For Speed Unlock Error 1 Hatası alıyorum s2 kilidi açarken 6r sürümü bilen varsa ye den yapabilirmi?
  5. Y

NVİDİA Yeni Driver Çıktı !

Ağalar Konu İle alakasız ama Windows 10 ürün kimligini göremiyorum nasıl görebilirim bilen varmıdır
  6. Y

Windows 10 Ürün Kimliğimi Goremiyorum

Arkadaşlar selam Ürün kimligimi öğrenmeye çalışıyorum ama olmuyor regedit den denedim görünmez bir yazı çıktı bilen varsa yardımci olsun lütfen 1684961070 Ürün Kimliği gözükmüyor 1684961368 Kimse Bilmiyormj
  7. Y

Steam indirimleri Ne zaman Geliyor?

Merhaba Steam indirimleri ne zaman geliyor beamng drive almak istiyorum ama pahalı yeni indirim ne zaman gelir
  8. Y

Öneri Düşük sistem gereksinimli oyunlar

Arkadaşlar selam düşük sistem gereksinimli oyunlar onerirmisiniz araba oyunu olursa iyi olur yada hikayeli bir oyunda olur sistemim:2 gb ram intel celeron n2840 64 mb vram var artık ne olursa
  9. Y

red switch 1500tl klaye önerir misiniz?

https://www.amazon.com.tr/dp/B0BTLV8CFM/ref=twister_B0BMF9LRL4?_encoding=UTF8&th=1
  10. Y

20 Bin TL'ye Monitör Dahil Sistem Toplamak İstiyorum

Bence hazır sistem al 15 k ya geri kalan 5k ile monitor ve diğer ekipmanları alabilirsin
  11. Y

Yardım Rampage v902 fren debriyaj ayni

Assetto corsa 1679832138 Assetto corsada öyle oluyor zaten ayarlıyorum ama olmuyir
  12. Y

Yardım Rampage v902 fren debriyaj ayni

Rampage v902 direksiyonunda fren ve debriyaj aynı basiyor bu bazen oluyor diyelim yaptık frene basınca vitesi 4 e takıyor yardımcı olursanız sevinirim 1679830880 kimsemi bilmiyor
  13. Y

Yardım Rampage V902 fren debriyaj aynı algiliyor

Herkese merhaba Rampage v902 direksiyonumda oyun ayarlari yapıyorsun frene basınca aks1 debriyaj 3 gaz 2 diyor doğrumu yanlismi
  14. Y

Assetto Corsa contemt managerde oyuna girince ekranın beyaz olmasi

Assetto Corsa contemt managerde oyuna girince ekranın beyaz olmasi 1679773758 Assetto Corsa contemt managerde oyuna girince ekran beyaz oluyor sorun ne ve çözümü
  15. Y

Ram arttirirsak VRAM artarmi

Merhaba bende 2 GB ram var ama ben bunu 8 geçirmek istiyorum peki geçirdik diyelim VRAM artarmi?
  16. Y

Laptopuma Ram Takarsam Video Bellegi Artarmi?

gözükmüyor malesef 1679728598 Lenovo IdeaPad 1 80Mj
  17. Y

bilmiyorum nerden bakabilirim
  18. Y

Laptopumda 2 GB ram var ben onu 8 yapmak istiyorum diyelim 8 yaptık yaparsak VRAM artarmi 2 GB iken 64 idi 8 yaparsak artarmi
  19. Y

Xiaomi c300 360 kamera

Merhaba,Ben Xiaomi c300 360 derece dönebilen kamera aldım ama biz bunu köyümüzdeki evde kullanicaz yani koydede internet yok oyuzden nasıl yapabilirim yoksa iade edeyimmi?
Top Bottom