Arama sonuçları: *

1. A

Beyler Bu Karti Ben Ni̇ye Satamiyorum?

1 yıllık 4060'ı 9k'ya sattım kim niye alsın 7k'ya
  2. A

Ne Yaparsam Yapayım Bulamadığım Film

What is my movie gibi sitelerden denemene rağmen bulamadığım bir film var izleyenler olduğuna eminim. Filmde şizofren bir adam vardı ve kendisinin dünyada değilde başka bir şehirde yaşadığını zannediyordu hatta o şehrin adı filmin adıydı(yanlış hatırlamıyorsam).Baş karakter hep maske...
  3. A

100%paket kaybı ve azalımıyor yardım edin

İnternetle alakası olduğunu pek sanmıyorum çünkü internet var ve düzgün bu oyunda full 100%paket kaybı var çözümü var mı?
  4. A

Valorant Fps Sorunu Drop sorunu

Teşekkürler cevabın için
  5. A

Peki bu istemci fpsi ile razer cortexin fpsi neden farklı?
  6. A

Öncelikle selamlar, Valorantta istemci fpsim 150 160larda razer cortexin kendi fps sayacı 90 120 arası değişiyor eskiden razer cortex kullanmıyorken valorantta oyun kasıyormuş gibi geliyordu ama istemci fpsi 120lerde oluyordu şuanda o kasmalar olduğunda ise razer cortexde 30 50 arası düşüyor...
  7. A

Düşük ve yüksek ayarlarda aynı fps alıyorum

teşekkürler
  8. A

işlemcim daha iyi olsaydı bu sorun ortadan kalkarmıydı yani
  9. A

Merhabalar gtx 1050 3gb i5 9300h 8gb ram li bir laptopum var csgo lol gibi oyunlarda ayarları neye alırsam alayım aynı fpsyi alıyorum ne yapmam lazım halen bulamadım
  10. A

Direksiyonum Steam'da playstation kolu olarak gözüküyor

PlayStation da sorunsuz çalışıyor ama steamda olmuyor
  11. A

Yapmıyor işte ets 2 de mesela direksiyon olarak değil playstation kontrolcüsü olarak gözüküyor
  12. A

ThrustMaster a özel yok ama
  13. A

ThrustMaster T80 ps4 versiyonunu kullanıyorum steamda bir oyuna girerken direksiyonu playstation kontrolcüsü olarak gösteriyor ne yapmam lazım ?
Top Bottom