Arama sonuçları: *

1. R

💸40k YA TOPLADIĞIM SİSTEMİ YORUMLAR MISINIZ? (daha almadım)

Sistem toplamada üst düzey bi bilgim yok ama bi pc almak istediğim için kendimce böyle bir pc topladım yorum ve önerilerinizi bekliyorum teşekkürler. Sistemin özelleri İslemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHz 32MB Önbellek 8 Çekirdek AM4 7nm İşlemci Anakart: GIGABYTE A520M K V2 5100MHz(OC) DDR4...
  2. R

Hp Victus16-S0053NT 892Q1EAA sistemini kullanan var mı?

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-s0053nt-892q1eaa-ryzen-7-7840hs-64gb-1tb-ssd-6gb-rtx-4050-144hz-16-1-fdos-laptop-pm-HBC00004TF3ER Yukarıda linkini paylaştığım ve Ryzen 7-7840HS 64GB 1tb SSD 6gb Rtx 4050 144Hz 16.1 sistem özelliklerine sahip olan bilgisayarı kullananız ya da...
  3. R

Nikon z50 fotoğrafta karıncalanma sorunu

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir kullandığım nıkon z50 fotoğraf makinesi iki gün önce görüntü kalitesinde azalma meydana geldi ve fotoğrafları karıncalı çekmeye başladı neden olduğunu bilen var mı?
  4. R

1 yıl beklemiş motor alınır mı?

Ona hiç bakmamıştım teşekkürler
  5. R

Evet ama hani çok ucıza geliyor tamir parasıyla falan hiç
  6. R

Merhaba arkadaşlar ben bi motor buldum pioneer chopper 200cc modifiye edilmiş hali ama tek sıkıntı motor uzun süre beklemiş 1 yıl kadar ucuz olduğu için yazıyorum
  7. R

Yurt dışından telefon getirme

Kanka babam söyledi babam 2-3 defa gümrük kapısından arakaşıyla beraber kutusuz geçirmişti. Kutusuz ekstra rahat olursun ama babamın söyledğine göre uçakta pek sıkıntı olmuyormuş en kötü kutusuz getirirsin zamanın varsa biraz daha bak 1664314216 1 telefon kutu ile getirebilirsin 2. Yakalanırsa...
  8. R

Uçakla sıkıntı olmuyormuş ama bilgisayar getirmeye kalkışırsan o sıkıntı oluyormuş çünkü giderken yanında bilgisayar varsa sisteme kaydeliyormuş
  9. R

Kişi başı bir sınır var mı onu bilmiyorum ama yanlış değilsem vardı sanırım sorarım ama bir telefon, ipad ve saati sıkıntısız geçirebilirsin kutuları olmadan 1664225648 Şimdi knk ekstra ekleme yapayım uçak ile gelirsen sıkıntı olmuyormuş 2 telefon 1 tablet rahat geçirirsin ama gümrükten...
  10. R

Knk kutusu ile yakalanırsan 240tl ceza yiyormuşsun yakalanmazsan geçirebilirsin 1664197712 Dediğim gibi hiç sıkıntı çıkmasını istemiyorsan 2 hat götür telofonları şarj et hatları tak at cebine git sorarsalar biri iş biri özel dersin bu ekstra önlem alınmış hali
  11. R

Valla onu tam bilmiyorum benim babam 2-3 defa getirdi her seferinde de kutusuz getirdi onu bi sorayım
  12. R

Kısaca 2 ürünün kutusunu bırakıp bunlar benim diyerek ücret ödemeden geçirebilirsin telefonu cebine at saati tak ama bak kutularını atacaksın katiyen yanında getirenezsin bu kadar basit. Kanıtı: benim babam yurt dışından kutusunu fln bırakarak arkadaşıyla beraber tam sayısını hatırlamıyorum ama...
  13. R

Forza horizon 4 donuyor

Evet
  14. R

Forza horizon 4 donuyor

Sistem benim değil ama oyunu hayli hayli kaldırıyor aynı bilgisayardan 3 tane daha var ama sadece 4. Sıkıntı çıkarırıyor
  15. R

Forza horizon 4 donuyor

Arkadaşlar forza horizon 4 bir süre sonra donuyor çözümünü bilen var mı?
  16. R

Kulaklıklar bana fazla dayanamadığı için Dayanıklı kulaklık önerisi

Maerhabalar, şimdi ben kulaklıkları çok hunharca kullandığım için kulaklıkların özellikle jak giriş kısmı çok kısa sürede bozuluyor. Bundan dolayı bana kaliteli kullaklık önerir misiniz? Kaplosuz kullaklıkları ekstra kısa sürede bozuyorum.( bütçeyi öylesine yazmıştım ama yükselteyim)
  17. R

discord ücret kesilmesine rağmen para çekemdik deyip nitroyu iptal etti

konu başlığında da yazdığım gibi discord ücret kesilmesine rağmen para çekemdik deyip nitroyu iptal etti nasıl olabiliyor
  18. R

Ps4 profilde gözüken 116 oyun neden kütüphanede gözükmüyor

Sa dostlar ps4 profilinde 116 oyun gözüküyor ama neden bu oyunlar kütüphanede gözükmüyor (ps4 bana ait değildir)
Top Bottom