Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Kaliteli çakma forma nereden alınır?

Merhaba eski sezon formalarını vs orjinal bulamıyorum bulsam bile çok pahalı.. Forma almak istiyorum ama nereden alacağımı bilmiyorum. Kendiniz alıp beğendiğiniz yerleri yazarsanız bakmak istiyorum.
  2. OdinSonThoR

Sadece bir tarafa black bar yapma

beni o çağırdı..
  3. OdinSonThoR

Sadece bir tarafa black bar yapma

bulursanız banada yazın ali geçen sene wpde verdiğin tbg formaları için teşekkürler <3
  4. OdinSonThoR

Bilgisayar'ın üstüne telefon düştü bilgisayar çalışmıyor

Dün akşam maks 35-40cmden kasaya telefon düştü ama öndeki soketlerin olduğu yere düştü sonda pc dondu ve ekranı gitti. Bende bugün tozunu flnda alim dedim belki çalışır kablo fln oynamıştır diye hala aynı sorun devam ediyor. Pc açılıyor monitöre bir şey gelmiyor kapanıyor tekrar açılıyor Hdd var...
  5. OdinSonThoR

15-17K ders için laptop önerisi

Kuzenimin arkadaşı alacak çok oyun oynamaz ders için alıyor zaten (%75 ders için) ne alabiliriz? Maks 17k çok zor çıkıyor 15-16k ideal ne önerirsiniz
  6. OdinSonThoR

Aerox 3 yerine alınabilecek mouse

bütçe yok daha iyi bir mouse yok mu biraz eski bir model değil mi?
  7. OdinSonThoR

Aerox 3 yerine alınabilecek mouse

Aerox 3 bozuldu bütçe yok aynı boyutlarda en iyi mouse ne alınabilir?
  8. OdinSonThoR

🔴 Açlık ve Yoksulluk sınırı açıklandı!

yoksulmuşuz neyse makarnadan devma
  9. OdinSonThoR

Easycep'den Iphone 6S alınır mı

8de çıkıyorum evden öğlen 2 de geri geliyorum zaten neredeyse full dersdeyim toplamda 50dk moladayım oda 10 dk şeklinde bölünmüş ama kütüphane fln çıkarken powerbank lazım olacak gibi
  10. OdinSonThoR

128lik 4 gb alacağım muhtemelen aslında 2.ele girmek istemiyorum uğraşmak istemediğimden bakacağım çok teşekkürler mi6 nın tasarımından nefret ediyorum çıktığında da beğenmemiştim ama kesinlikle bakacağım çok teşekkürler Zorunluluktan yeni telefon alıyorum babam yine tantana yapcak ama cidden...
  11. OdinSonThoR

hocam inanın telefon yüzünden rage geçirmekten sıkıldım param yok şuanda yeni dershane için kitap aldım dediğim gibi idare etmelik bir telefon almam gerek ama normal kullanımım içinde kötü olmasını istemiyorum powerbankle fln gezeceğim herhald pil %100 birde 64gb olduğu için pahalı muhtemelen...
  12. OdinSonThoR

Selamlar şimdi size olayı kısa öz anlatıyorum telefonum kendi kendine tıklamaya başladı, her android telefonun sonu ekranı kasadan ayrıldı saçma saçma işler yapıyor Normalde param olana kadar bu telefonu kullanacaktım en kötü Iphone 13'e para biriktirene kadar bu teli kullanacaktım ama...
  13. OdinSonThoR

Kablosuz kulaklık önerisi

Selamlar 3 yıldır dışarıda kullandığım kulaklığım Xiaomi Redmi AirDots bozuldu. Kulak içi veya kulaküstü kulaklık alacağım Yerini doldurmam gerek bu sene gerek dershane, kütüphane vs olacağından pil ömrü iyi olan mümkünse ANC olan, kolay taşınabilen ses kalitesi iyi olan kulaklık alacağım. Ben...
  14. OdinSonThoR

Ekranım kapanıyor fanlar %100 hızda çalışıyor

öneriler için teşekkürlerde arkadaş padleri değiştirme diyor neden?
  15. OdinSonThoR

Yardım Klavyemin ledleri yanıyor ama tuşlar çalışmıyor

Hocam bu sene üni sınavına gireceğim pcyi zaten kaldıracağım elimde idareten bir klavye var Harcama yapmam muhtemelen sene sonu yazın işe girip komple ekipman ve pc yenilerim öneri için çok teşekkürler
  16. OdinSonThoR

Değiştirmedim ama bir abime sordum o psudan kaynaklı olabilir diyordu 1693895183 Umarım PSU'da sorun vardır pc upgrade atacaktım ekran kartını satmayı planlıyordum bakımları yapıp arkadaşın kasaya takıp deneyeceğim teşekkürler 1693895668 önerdiğiniz bir marka var mı pedler için?
  17. OdinSonThoR

Bilgilendirme için teşekkürler, stok bekleyip değişim denemeye çalışacağım
  18. OdinSonThoR

2020 eylül ekim gibi aldım gamegarajdan toplu sistem olarak almıştım
  19. OdinSonThoR

Önceden amazon ile görüşmüştüm "2" tuşu bozulduğu zaman bana sadece iade yapabileceklerini söylediler ürüne tek yaptığım tozları gözlük beziyle almaktı ama bilmiyorum değişim olmadığını söylediler ürüne 750 TL fln verdim kurla vs o para zaten gitti. Aynı ürünün stoğu yok UK Layout benim klavye...
  20. OdinSonThoR

nasıl yani açıklayabilir misin sorunun kaynağını
Top Bottom