Arama sonuçları: *

1. OdinSonThoR

Kaliteli çakma forma nereden alınır?

Merhaba eski sezon formalarını vs orjinal bulamıyorum bulsam bile çok pahalı.. Forma almak istiyorum ama nereden alacağımı bilmiyorum. Kendiniz alıp beğendiğiniz yerleri yazarsanız bakmak istiyorum.
  2. OdinSonThoR

Bilgisayar'ın üstüne telefon düştü bilgisayar çalışmıyor

Dün akşam maks 35-40cmden kasaya telefon düştü ama öndeki soketlerin olduğu yere düştü sonda pc dondu ve ekranı gitti. Bende bugün tozunu flnda alim dedim belki çalışır kablo fln oynamıştır diye hala aynı sorun devam ediyor. Pc açılıyor monitöre bir şey gelmiyor kapanıyor tekrar açılıyor Hdd var...
  3. OdinSonThoR

15-17K ders için laptop önerisi

Kuzenimin arkadaşı alacak çok oyun oynamaz ders için alıyor zaten (%75 ders için) ne alabiliriz? Maks 17k çok zor çıkıyor 15-16k ideal ne önerirsiniz
  4. OdinSonThoR

Aerox 3 yerine alınabilecek mouse

Aerox 3 bozuldu bütçe yok aynı boyutlarda en iyi mouse ne alınabilir?
  5. OdinSonThoR

Easycep'den Iphone 6S alınır mı

Selamlar şimdi size olayı kısa öz anlatıyorum telefonum kendi kendine tıklamaya başladı, her android telefonun sonu ekranı kasadan ayrıldı saçma saçma işler yapıyor Normalde param olana kadar bu telefonu kullanacaktım en kötü Iphone 13'e para biriktirene kadar bu teli kullanacaktım ama...
  6. OdinSonThoR

Kablosuz kulaklık önerisi

Selamlar 3 yıldır dışarıda kullandığım kulaklığım Xiaomi Redmi AirDots bozuldu. Kulak içi veya kulaküstü kulaklık alacağım Yerini doldurmam gerek bu sene gerek dershane, kütüphane vs olacağından pil ömrü iyi olan mümkünse ANC olan, kolay taşınabilen ses kalitesi iyi olan kulaklık alacağım. Ben...
  7. OdinSonThoR

Ekranım kapanıyor fanlar %100 hızda çalışıyor

Selamlar son 1 haftadır bu sorunu yaşıyorum %90 olarak valorant ajan seçme ekranına girdiğimde ekranım gidiyor fanlar %100 devirde çalışıyor Neredeyse her 2 oyundan birinde oluyor çıldıracağım ne yapmalıyım? Ekran kartım Inno3D 1660S 6GB
  8. OdinSonThoR

Yardım Klavyemin ledleri yanıyor ama tuşlar çalışmıyor

Selamlar dün şu konuyu açmıştım dün açtığım konu klavyenin tüm tuşlarını söktüm fırçayla sildim üfleyince çalışan tuşlar soğuk hava tuttum belki toz vardır çıkar diye sonra klavyeyi topladım kullanmadan evden çıktım. Akşamına klavyenin hiçbir tuşu algılamıyor. Işıkları yanıyor hatta tepkili renk...
  9. OdinSonThoR

Yardım Cooler Master CK530V2 tuş basmama sorunu

Selamlar klavyeyi alalı 9 ay civarı oluyor yaklaşık 3 aydır "2" tuşu basmıyor, şimdi ise "W" tuşu arada gidiyor Amazona yazdım anca para iadesi olur diyorlar 700tlye almıştım 700tlye klavye bile alamam ne yapmam gerek? Yurt dışı klavyesi türkçe harfler yok İçini açıp tamir etmeye çalışmak iyi...
  10. OdinSonThoR

FIFA 23de 0dan yaptığım takımı başka lige çekebilir miyim?

Selamlar bir takım oluşturdum ve TR liginde oynamaktan sıkıldım Premier Lige çekmek istiyorum böyle bir ihtimal var mı
  11. OdinSonThoR

Cooler Master CK530V2 TKL klavyemde tuş algılama sorunu var

Selamlar iki sayı olan tuşa basıyorum algılamıyor aynı şekilde sol yön tuşuda algılamıyor klavye amazon.de den satın alındı amazona yazdım türkiyeye değişim yokmuş ama garantiye benim götürmem gerekiyor ingilizcem zayıf nereden Cooler Master'a ulaşacağım derdimi anlatacağım yardımcı olur musunuz?
  12. OdinSonThoR

Eski macbooklar alınır mı

Selamlar bir laptop alacağım hali hazırda oyunları oynadığım bir pcm var Dışarıda hızlı içerik üretmek için 1-2 fotoğraf kesme (photoshop),kısa video editleme (premier pro), dizi film izleme, kütüphaneye fln götürmek için çok pahalı olmayan bir 2.el macbook arıyorum. (photoshop ve premierede çok...
  13. OdinSonThoR

Marvel's Spider Man saveime giremiyorum

Selamlar 3-4 gündür oyunu oynuyorum %47lere geldim. Bu hafta bilgisayarıma bir şeyler oluyor 2 kere mavi ekran verdi başka bir oyundayken 1 gündür ise spider mandayken 3-4 kere attı ama tekrar giriyordum. Kendim save alıp oyundan çıktım şuan tekrar giremiyorum ne yapacağım saveim gitmesin. Oyun...
  14. OdinSonThoR

Fruugo sitesi güvenilir mi?

Bu site hep önüme çıkıyor böyle figür maske fln ararken ama nasıl güvenilir mi? Alışveriş deneyimi olan var mı?
  15. OdinSonThoR

Yakın zamanda sağlık meslek lisesinden mezun olanlar bakabilir mi

Selamlar bir sorum olacak beceri eğitim sınavında neler çıktı nasıldı zor muydu? Full test mi çıktı yoksa klasik soru var mıydı? 4 gün sonra sınavım var ama nasıl çalışmalıyım bilmiyorum ünite sonu sorularına bakmam yeterli mi yoksa bütün üniteye tekrar mı atmam lazım?
  16. OdinSonThoR

Dinlediğim şarkıya benzer şarkıları nasıl bulurum?

Dinlediğim şarkıya benzer şarkıları nasıl bulurum? Direk aratıp benzer 5-6 şarkı önerebilecek site sistem vs var mı?
  17. OdinSonThoR

Dying Light'da hile yapsam sıkıntı çıkar mı?

Selamlar kuzenimle dying light aldık hikayeyi bitirdik vs girmeye devam ediyoruz ama gelişme vs durmaya çok yaklaştı Galiba xp hilesi gibi bir şey varmış yaparsam VAC sıkıntı çıkarır mı?
  18. OdinSonThoR

Bluetooth kulaklık önerisi

Selamlar, airdotsumu alalı 3 yıl oldu ses yüksekliği ve kalitesi artık çok düştü pilide aynı şekilde Kulak üstü 1k civarına kulaklık arıyorum Normalde kulak üstü kulaklıklarda kulağı kaplamasını isterim ama fark etmez artık kaliteli kulaklık almak istiyorum pil ömrü tatmin edici olsun düşme vs...
  19. OdinSonThoR

Maç için pankart nasıl yapabilirim

Selamlar, bir sorum olacak bir maç için pankart yaptırmam lazım yada yapmam lazım diyelim. Sadece yazı olacak ve yazacağım şey plastik mi tam olarak ne? Nereden temin edebilirim?
  20. OdinSonThoR

Eski Ipad 2 mi nasıl 2.monitör olarak kullanabilirim?

Selamlar şuan 2.monitöre ihtiyaç duyuyorum ama ne alan olarak nede bütçe olarak hazır değilim. Evde Ipad 2 bulunuyor baya eski onu monitör olarak kullanabilir miyim? NOT: Jailbreak vs bulunmuyor
Top Bottom