Arama sonuçları: *

• Users: Fraiz
  • Order by date
  1. F

280 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

QCY T10 Modeli ile Haylou GT3 modeli arasında kaldım Mikrofon kaliteleri neredeyse birerbir aynı ses kalitelerinde de pek bir fark olmadığını belirtmişler sizce hangisini almalıyım hangisi sizin gözünüzde hoş bir görüntü oluşturuyor.
  2. F

İncelemelerime göre Mi earbuds 2 gt 1 olan kulaklığın neredeyse her anlamında geride kaldığını fark ettim o yüzden o kulaklığı eliyorum ancak KZ S1D olan kulaklığın kapalı hafif gürültülü ortamdaki mikrofon testlerine ulaşamadım eğer @DJ. Mic Check kulaklığı kullanıyor isen biraz beni o konuda...
  3. F

Mikrofon kalitesi hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum bu kalaklığı ilk defa görüyorum görünüş, yapısı ve fiyatı ile oldukça hoşuma gitti.
  4. F

Bu kulaklığın ergonomisi hakkında oldukça kötü yorum aldım ayrıca hiç bir şekilde bütçemi aşmayacağım normal olarak bütçem 200 tl idi zaten aşa aşa 280 TL'ye geldim kendimi 1 noktada durdurmam gerekiyor.
  5. F

İlk kablosuz kulak içi kullandığım kulaklığım olan JBL T205 BT bozulduğu için değiştirme kararı aldım(ek not: Çok çabuk bozulduğunu düşünüyorum. Kulaklığın kenarındaki silikon benzeri yapı 2 kere çıktı ve artık onu yapıştırmaktan yapısı deforme oldu.) Her anlamda beğendiğim bir kulaklık oldu...
Top Bottom