Arama sonuçları: *

• Users: mikealson
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mikealson

Öneri 500 TL kablosuz kulaklık

abim için için 500 TL kadar olan kablosuz kulaklık önerisi verirmisiniz
  2. mikealson

kedi için mama tavsiyesi

5 aylık flan cins bir kedim var ve tüyleri fazla dökülüyor şimdi onun için mama alacağım ama tavsiyeye ihtiyacım var tüylerini güçlendiren dökülmesini önleyen vitaminli bir mama tavsiyesi almıştım ancak unuttum adını ve fiyat performans bir şey arıyorum
  3. mikealson

Yardım bu monitör alınır mı? Rampage RM-645

bu monitör alınır mı? Rampage RM-645 evkurdan alıncak 6700tl taksit ile ?
  4. mikealson

Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Önerisi

şu iki kulaklık arasında kaldım daha iyi bir alternatifi varsa bu fiyatlara yardımcı olabilirmisiniz Qcy T13 Haylou T15
  5. mikealson

Öneri Arkadaşla oynanacak oyun

arkadaşımla oynayabileceğimiz bir oyun arıyoruz konusu çok önemli değil
  6. mikealson

Çözüldü✓ soğutucuyu takamadım

lga1200 anakartım için se 224 xt v2 aldım sanırım bir parça içinden yanlış çıktı yada ben yapamıyorum burdaki parça sanırım anakartın arkasında geçirilip sabitlenecek ama parça deliklere oturmuyor büyük geliyor
  7. mikealson

bu soğutucu kasaya uyarmı

kasa : Corsair Carbide SPEC-DELTA anakart: Asrock B560 Pro4 anakartı soğutucu blokları engel olurmu diye koydum uyduğunu bliyorum
  8. mikealson

bu soğutucu nasıl alınır mı?

i5 11400f için alıyorum bu iyi mi? sizce https://www.hepsiburada.com/id-cooling-se-224-xt-black-4pin-pwm-120mm-lemci-soutucu-p-HBV00000YI0S7?magaza=Gelbura&url_src=and-product-detail
  9. mikealson

soğutucu ve termal macun önerisi

işlemcim 100 derecede çalışıyor oyunlarda soğutucu ve termal macun öneritmisiniz şuanda stok soğutucu ile çalışıyor
  10. mikealson

Küçük klavye mouse önerisi

ufak klavye ve mouse arıyorum wireless özellikli linkteki gibi bu linkteki ürünü alcaktım fakat yorumların yarısı iyi yarısı kötü kararsız kaldım https://ty.gl/hojg5iasxd
  11. mikealson

Yardım Valorantta yüksek fps takılma

bu sorun daha önceden yoktu nedenini anlamadım ekran kartı rx 6500xt işlemci i5 11400f sıcaklık 90 dereceye kadar geliyor biliyorum değiştirmem gerek soğutucuyu ama öncesinde böyle problem olmuyordu ve bu tüm oyunlarda 90 derece oluyor ama takılma sadece valorantta oluyo yazılımları hep...
  12. mikealson

oyuncu monitörü önerisi

5k ya kadar sağlam güzel bir monitör arıyorum
  13. mikealson

pc için masa önerisi

fiyat performans için masa arıyorum geniş bir masa istiyorum şu masayı düşünüyordum fakat fiyatı baya artmış https://www.hepsiburada.com/ceramical-60-x-160-cm-calisma-masasi-bilgisayar-masasi-ofis-masasi-beyaz-p-HBV00000Q7F85
  14. mikealson

uygun hoparlör tavsiyesi

hoparlör arıyorum film müzik amaçlı çok pahalı bişi aramıyorum
  15. mikealson

plakaya ceza kesildi fotoğraf görebilirmiyim bir yerden

arkadaşlar drone ile araca ceza kesilmiş e devlette şöyle bir yazı var "Eşme ışıklar sakarya istikameti drone uygulaması görüntü kaydı var" bu görüntü kaydını nasıl bulabilirim
  16. mikealson

Raijintek LETO RGB 1 Aınırmı

i5 11400f için
  17. mikealson

ryzen 5 2600 vs i3 10105f

oyun açısında hangisi daha iyidir
  18. mikealson

Tek başıma oynayabileceğim oyun

tek başıma oynayabileceğim sürükleyici bi yerden sonra daraltmayacak bir oyun arıyorum insanın pc olması yetmiyormuş oyun oynayabilcek arkadaşada ihtiyacı varmış
  19. mikealson

İ5 11400F- Rx 6500XT Sistem Ne Kadar Eder?

Intel i5-11400F Altı Çekirdek 2.60 GHz İşlemci ASUS RADEON DUAL RX 6500 XT OC 4GB GDDR6 64Bit AMD Ekran Kartı Kingston 2x8GB Fury Beast 3200mhz CL16 DDR4 Ram Pny 500 GB XLR8 CS3030 M280CS3030-500-RB M.2 PCI-Express 3.0 SSD Asrock B560M Pro4 AC Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart Corsair Carbide...
  20. mikealson

Reddit place duvar örtüsü

Reddit place duvar örtüsü alacağım biraz kaliteli olmasını istiyorum tavsiye ettiğiniz varmı
Top Bottom