Arama sonuçları: *

1. D

Fanları nasıl takacağım?

Dostum yukarıya bakanlar havayı dışarıya atması iyi olacaktır bende öyle kullanıyorum çünkü bir sıkıntıya rastlamadım 1706180193 Nasıl desem fanların plastikli kısmı havayı dışarıya atar ama plastik olmayan kısmı havayı çeker
  2. D

Rtx 3070 ti GTA 5 de çok ısınıyor

Haftasonu deniyecegim hepsini akklimi en çok kurcalayan bu PSU umarım kötü bir şey yoktur 1705329842 Kargoda şuan geliyor ram ama sorun çıkarmaz çoğu kişi farklı ramler kullanıyor zaten zamanında Corsair ve adata aynı model üretiyordu diye biliyorum yanlış olabilir
  3. D

Sadece açıp bakacağım fakat ellemeyecegim baktım sıkıntı var tamir ettiririm ayrıca hocam size sunuda soracağım bende Corsair vengaence 8gb ddr4 ram var farklı marka olarak adata xpg ddr4 ram taksam sıkıntı olurmu uyumsuzluk olurmu MHz ikisininde 3200 ikiside cl16
  4. D

Adata xpg ram anakartima farklı ram ile uyarmı

Merhabalar ben bilgisayarıma yeni ram almaya karar verdim fakat aklımda soru işareti var almak istediğim ram adata xpg d35g 8gb ram ddr4 ama şuan kullandığım Corsair veangeance ddr4 8gb ram ikiside 3200mhz anakartim sıkıntı çıkarırmı acaba gigabyte b550m ds3h am4 anakart Almak istediğim ram...
  5. D

Çevremde neredeyse ödünç alabileceğim veya test edebileceğim yer yok finallerim bittiginde eve geçip psu nün içini açacağım ve bakacağım çünkü ilk aldığımda zorlama yoktu şimdi çok zorlanıyor fark edebiliyorum 850w olması kurtarıyor eğer 750 falan alsaydım ve bu olay olsaydı Allah korusun tüm...
  6. D

Yok arkadaşla sıcaklık testine bakmıştım önceden Max sıcaklığım 65 idi buradaki bilgisayaricida sağlam güç kaynağı yok test etmek isterdim güç kaynağım deepcool pm850d 80+ Gold PSU şimdi test edince şehir içinde sıcaklık normal fakat bazı bölgelerde aşırı ısınıyor 1704826803 Kasanın egzoz...
  7. D

Gergin olabilirsin sıkıntı yok canın sağolsun evet biliyorum sıcaklık normal fakat oyunda bazı belirli yerlerde tavan yapması aklımı karıştırıyor çünkü o ses çıkmadan önce aynı yerlerde hiç bir sıkıntı yoktu ben güç kaynagindan şüpheleniyorum fazladan alalım verirse sisteme yakar bir süre sonra
  8. D

Haftasonu deneyeceğim fakat bir sıkıntı gözükmüyor çünkü uzun süredir aynı şekilde falan kullanıyorum 1704824520 Dostum buzdolabı değil fakat ben alışık olmadığım için o dereceye bana sıcak geliyor ben zaten soğuk bir yerde oturuyorum ve bir düzenek kurmuştum o şekilde aşırı güzel soğuktu...
  9. D

Evet her şey aynı şekilde oynuyordum acaba güç kaynağının içinde bir küçük bobin patladı ve sisteme gereksiz gucmu veriyor
  10. D

Evet online oynuyorum fakat önceden hiç yoktu Max sıcaklık 65 idi dersenizki nasıl 65 ben soğuk yerde oturduğum için bir düzenek kurmuştum o şekilde bayağı bayağı ısı düşüktü şimdi de aynısını yapıyorum fakat nafile özellikle oyunda bunker dağ sahilde oluyor
  11. D

her şey stok hava sirkülasyonunda sıkıntı yok bir anda oldu deepcoolun 850w 80+ Gold güç kaynağı zaten ram yükselteceğim 1704730705 Ama normalde resident evcil 4 remake oyununda bile Max 68 dereceydi şimdi uçuyor maşallah GTA 5 de güç kaynağından çok şüpheleniyorum
  12. D

Merhabalar dün bilgisayarı falan temizledim arkadaşla GTA 5 girdik normalde Max sıcaklığım 65 idi fanlarda ona göreydi ama bı anda kasadan pat diye bir ses geldi bir anda ekran kartı oyunda bazı yerlerde 75 dereceye çıkıyor ve fan hızı da 100 oluyor ve yuseklip düşüyor sürekli acaba güç...
Top Bottom