Arama sonuçları: *

1. A

Çift ekran sorunu yardımcı olabilir misiniz

Genel olarak kullandığım bir monitörüm var.Çift monitör yapmak istedim eski bir monitörüm daha vardı.Eski monitörümle çift ekran yapmak istedim ama diğer monitörüme görüntü gelmiyor.Aygıt yöneticisinden bakıyorum çalışmıyor gözüküyor görüntü kısmına geliyorum çalışıyor gözüküyor anlıyamadım...
  2. A

SSD AKTARIMI NASIL YAPILIR

Şu an pc mde 500GB lik bi ssd var ama bunu başka pc ye takıcam 2tb lik bi ssd aldım ama bu ssd ye nasıl şu anki pc m den tüm her şeyi aktarabilirim hiç bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum teşekkürler
  3. A

SSD ÖNERİR MİSİNİZ VE BU SSD NASI BİLGİSİ OLAN YAZABİLİR Mİ

https://www.vatanbilgisayar.com/kioxia-1tb-exceria-plus-serisi-nvme-m-2-ssd-3400mb-okuma-3200mb-yazma.html?utm_source=epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel Bu ssd yi almayı düşünüyorum 2000 TL bütçem var ne önerirsiniz
  4. A

Sizce en iyi cips nedir

Uzun zamandır cips yemiyorum en iyisini yemek istiyorum sizce en iyi cips hangisidir fiyat sınırı yok
  5. A

Yeni telefona geçiremiyorum

Benim eski telefonum iphone 8 plus du yeni telefon aldım 13 pro ama icloud dan yeni telefonuma bağlamaya çalışıyorum hepsi gelmiyor bi kısmı geliyor 5 gb sınırlı diyor ama babamın telefonu benim telefonumdan çok daha fazla şey olmasına rağmen tekde her şey gitti bunu nası çözebilirim
  6. A

Sevdiğim kızı görmek için düzceye gidicem

Agalar ben pazar günü istanbuldan düzceye gidicem otobana girdiğim zaman hgs den para çekicek ama babam bilmeden gidicem hgs para çektiği zaman otomatik ödeme olduğunu nerden anlicam
  7. A

İtem satış güvenilir mi

İtem satış güvenilir mi bir hesap almayı planlıyorum ama hesap değerinden baya düşük fiyatta geri alınır mı sizce gerekli güvenlik sağlanıyor mu
  8. A

Dükkanım için ses kablosu ucu

Dükkanım için bu hopörlör kablosu dedi elektirkçi buna uç alıcaksın pc ye isteğin şeye bağlicaksın dedi ama ben anlamadım bir yardım eder misiniz hangi ucu alıcam ve nasıl bağlıyıcaö
  9. A

Monitör tamir olur mu

Monitörde bi sorun var bilgisayarcıya götürmeyei planlıuorum kaç TL fiyat çıkarırlar tahmini kırık vesayre hiç bir şey yok içinde bir şeyler var herhalde
  10. A

Ekran bi anda garipleşti

Bi anda pc böyle oldu hiç Bir darbe almamasına rağmen bilgisayar sorunsuz çalışıyo görünüyo ama temazsızlık olabilir belki de bir şeyin yandığını da düşünmüyorum günde max 1 5 2 saat bakıyorum pc ye bilgisayarımın donanımları da iyi sizce neden kaynaklı olabişir dün bi ara geldi ama geri gitti...
  11. A

10k ya kasa+monitör mü almalı yoksa beklemeli mi

Arkadaşlar 10 bin lira gibi bi bütçem var bilgisayar+monitör almam lazım böyle beni min 6 7 sene çok hiç kasmadan rahat bi şekilde kullanabileceğim bir şey istiyorum
Top Bottom