Arama sonuçları: *

1. TRaJeDy

Yardım Türk Telekom evde internet faturasına ek telefon alınıyor mu?

Sordum sadece kardeşim. Bilgi almak istedim. Mesela demişim sen Türkçe biliyor musun? Hem bilgin yoksa fikrinde olmasın..
  2. TRaJeDy

Yardım Türk Telekom evde internet faturasına ek telefon alınıyor mu?

Merhaba arkadaşlar, Türk Telekom evde internet müşterileri taksitli telefon alabiliyor mu? Yani ben mesela örnek iPhone 15 Pro Max alabilir miyim taksitle? Alan oldu mu hiç aramızda?
  3. TRaJeDy

Öneri işlemci anakart vs. satacağım ne kadar eder?

Merhaba arkadaşlar; 5700X + MSI B550A-PRO + Sapphire S240-A 240MM Sıvı Soğutma + Kingston 2x16=32 GB Ram 3200MHz AM5 sisteme geçmeyi planlıyorum. Üstteki parçları set olarak ne kadara satmalıyım. Değeri ne kadar acaba?
  4. TRaJeDy

Ryzen 7 5700X sistem ne kadar eder?

Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki sistem şuan ne kadar eder? Ryzen 7 5700X MSI B550A-PRO Anakart AMD Radeon RX 7900 XT Sapphire nitro vapor x Kingston 32GB 2x16 3200 MHz Ram Gigabyte M34WQ 34 3440x1440 144Hz 1ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS Monitör Sapphire nitro s240-a sıvı soğutma Corsair 2TB MP600...
  5. TRaJeDy

Yardım Turcell Superonline Nasıldır ?

Merhaba arkadaşlar, Ben upload yüksek bir ISS'ye geçmek istiyorum. VDSL max 75 Mpbs altyapım var. Süperonline kullanan arkadaşlar upload hızlarınızda değişiklik oldu mu? Türk Telekom altyapım bu arada. Alternatif olarak bana 75/15 veren bir İSS önerebilirmisiniz rica etsem?
  6. TRaJeDy

Yardım PCSX4 ile God of War Ragranok oynanır mı?

Merhaba arkadaşlar, Bu oyun emülatör ile oynanır mı?
  7. TRaJeDy

Yardım Corsair iCUE H100 240mm vs Cougar Aqua ARGB 240mm 2x140cm

Sapphire 240mm aldım kardeşim
  8. TRaJeDy

COD MW II ve Vanguard Olan hesabı kaça satmalıyım..?

Kaça satacaz bu hesabı şimdi
  9. TRaJeDy

ne kadar satmam lazım bu hesabı benim peki ?
  10. TRaJeDy

dostum bu kendi hesabına nereden 700 liraya alacak onu soruyom
  11. TRaJeDy

Arkadaşlar merhabalar, Millet mi ölücü yoksa ben mi yanlış fiyatlandırma yapıyorum. Bir yardım edermisiniz? 2 oyun tek hesapta 800 Lira istiyorum yok diyorlar mw 2 700 TL indirimdemiş. Bilen varsa bana link atabilirmi nerede bu oyun 700 Lira?
  12. TRaJeDy

Oyun alışveriş yapacağım Discord grubu var mı?

Yok hocam PC için. Digital olarak sanal yani
  13. TRaJeDy

Oyun alışveriş yapacağım Discord grubu var mı?

Merhaba arkadaşlar, Oyun satın alacağım o yüzden alışveriş için discord grupları var mı? İndirimli olarak sürekli aktif olan bir grup arıyorum.
  14. TRaJeDy

RX 6750 XT, R5 5600X Sistem Ne Kadar Eder?

Arkadaşlar sistemi satmaktan vazgeçtim. Herkese değerli yorumları için teşekkür ederim.
  15. TRaJeDy

RX 6750 XT, R5 5600X Sistem Ne Kadar Eder?

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz deprem nedeniyle büyük bir felaket yaşadık. Ben Hatay'da ikamet ediyorum ve işsiz kaldım. Kredi borcumu ödemek ve nakit ihtiyacımı karşılamak amacıyla bilgisayarımı satma kararı aldım. Bende ki sistem ne kadar eder? AMD Ryzen 5 5600X. MSI B550-A Pro anakart...
  16. TRaJeDy

XFX MERC RX 6750 XT piyasa değeri ne kadar?

Arkadaşlar 6900 XT modelini almak için, RX 6750 XT ekran kartımı satacağımda piyasaya hakim değilim. Bu kart ne kadar eder? Mayıs 2022 KFG tam.
  17. TRaJeDy

R5 5600X Sistem Ekran Kartsız Ne Kadar Eder?

AMD Ryzen 5 5600X. MSI B550-A Pro anakart. Cooler Master H500 mesh 3X ARGB kasa. Kingston A2000 512 GB SSD. 1 TB Seagate HDD. Sharkoon 750W 80+ Gold PSU. 1 ms 165 Hz MSI G32C4 monitör. Sistem bu şekilde dostlar. Ederi ne kadar satmayı planlıyorum.
  18. TRaJeDy

Yardım Fiziksel SIM ve eSIM Kayıt Hakkında

Hocam denedim bunlar e-sim IMEI si farklıymış esimide denedim aynı sorun. 2. SIMe veriyor diğer IMEI'yi
  19. TRaJeDy

Yardım Fiziksel SIM ve eSIM Kayıt Hakkında

Merhabalar, Yurtdışı İphone12 cihazımı pasaport ile kayıt yaptım. Bir hata yaparak 1. IMEI fiziksel SIM seçmek yerine elektronik SIM seçtim ve kayıdı tamamladım. Şuan fiziksel SIM ile kullanıyorum cihazı lakin şebeke sorunları yaşıyorum. Hattım Turkcell ve arama, aranma ve mobil veri...
Top Bottom