Arama sonuçları: *

1. N

imamhatipden açık liseye geçiş

ben şuan 11. sınıf ihl öğrencisiyim kurandan büyük bi ihtimal kalıcam ve sorumluluk sınavına kalıcam normal açık liseye geçmeyi düşünüyorum eğer açığa geçersem sorumluluğum devam eder mi
  2. N

logitech G410 Atlas Spectrum alınır mı?

yeni bir klavye alıcaktım internette gezerken g410u 750 TL gibi bir fiyata gördüm 6 yıl öncesinin klavyesi olmasına rağmen nasıl satılıyor bilmiyorum sizce alınır mı? güvenlimidir dostlar...
  3. N

kablosuz kulaklık önerisi

max bütçe 1200 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08BTHXJFN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 alınır mı?
  4. N

küçük klavyem var forza fix nasıl kullanabilirim

gta online falan çile
  5. N

küçük klavyem var forza fix nasıl kullanabilirim

forza fix için sağdaki numlock tuşları gerekliymiş ama klavyemde sağdaki tuşlar yok nasıl kullanabilirim
  6. N

kendi kendine L2 algılama

gamepadim kendi kendine arada bir L2 tuşuna hafifçe algılıyor forzada bu konu çok daha can sıkıcı ne yapabilirim
  7. N

microsoft storem farklı

arkadaşlar win 10 kullanıyorum ama microsoft storem win11 gibi ve oyunu xbox üzerinden indiriyor nasıl klasik sürüme çekebilirim
  8. N

bios ekranı gelmiyor

pcim biosa giriyor ama ekran gelmiyor monitörüm giriş desteklenmiyor diyor win11 için csm supportu kapatmıştım ama açmak için biosa giremiyorum
  9. N

rdr2 vs days gone hangisini almalıyım

elimde bir miktar para var ve rdr 2 yada days gone almaya karar verdim sizce hngisinin hikayesi grafikleri vs. daha iyi
  10. N

pedalsız fh4 oynamak

pedalsız direksiyonumla fh4 nasıl oynarım gaza basdığımda gitmiyor ama gamepadede ayaelıyamıorum
  11. N

ekranımda bazı yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyor

tam olarak hangi yerlerde oluyor çözemedim ama açık renkli yerlerde çıkıyor galiba
  12. N

ekranımda bazı yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyor

ekranımda bazı yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyor nasıl düzeltebilirim
  13. N

gamepadim saçmaladı.

1-2 yıl önce aldığım monster pusatım fh4 oynarken bazen gaza basmıyor yada gaza basarken frene basıyor nasıl düzelir
  14. N

DFGT ve DFGT PRO arasında ne fark var?

arada sırada setlerden anlamayan anneler çok ucuza fiyatlar belirliyorlar benim arkadaşım 800 TL ye g27 almıştı arada sırada dolap gibi letgo gibi sitelere bakmanızı öneririm
  15. N

g 27 daha yeni bi direksiyon onun 2. ellerine bi bak istersen 1630271381 yada 36 ay taksitle g29 alabilirsin
  16. N

gamepadim bazen farklı tuşlara basıyor

2-3 yıl önce aldığım monster pusat gamepadimle fh4 oynadığımda bazen r2 tuşuna basmıyor yada l2 tuşuna kendiliğinden basıyor ne yapsam düzelir
  17. N

hangisini aldın pro olan biraz daha küçük
  18. N

800 TL bütçeyle hangi direksiyon alınır?

maalesef 1 yıl önce bu mümkündü hatta fiyatı düşer diye beklemiştim şimdi iyi g25 ler bile 1700den başlıyor
  19. N

800 TL bütçeyle hangi direksiyon alınır?

merhaba sadece ets ve fh4 oynayacağım bir direksiyon seti arıyorum azıcık araştırma yaptım ve herkes bana dfgt yi önerdi kullanan var mı? hala alınır mı? ve de 2.el alırken nelere dikkat etmeliyiz (letgo gibi havuz sistemi olan platformdan alacağım için uzaktan alıcağım)
  20. N

defender coin miner adında dosya buldu

hayır mining programı kurmamıştım hatta çok dikkat ederim korsan bir şey indirmemeye 1629467063 güvenli modda tekrar taradım karantinada trojenbts adında dosyayı sile bastım silindi başka bir şey yapmam lazımmı
Top Bottom