Arama sonuçları: *

• Users: neverbane
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. N

imamhatipden açık liseye geçiş

ben şuan 11. sınıf ihl öğrencisiyim kurandan büyük bi ihtimal kalıcam ve sorumluluk sınavına kalıcam normal açık liseye geçmeyi düşünüyorum eğer açığa geçersem sorumluluğum devam eder mi
  2. N

logitech G410 Atlas Spectrum alınır mı?

yeni bir klavye alıcaktım internette gezerken g410u 750 TL gibi bir fiyata gördüm 6 yıl öncesinin klavyesi olmasına rağmen nasıl satılıyor bilmiyorum sizce alınır mı? güvenlimidir dostlar...
  3. N

kablosuz kulaklık önerisi

max bütçe 1200 https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08BTHXJFN/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 alınır mı?
  4. N

küçük klavyem var forza fix nasıl kullanabilirim

forza fix için sağdaki numlock tuşları gerekliymiş ama klavyemde sağdaki tuşlar yok nasıl kullanabilirim
  5. N

kendi kendine L2 algılama

gamepadim kendi kendine arada bir L2 tuşuna hafifçe algılıyor forzada bu konu çok daha can sıkıcı ne yapabilirim
  6. N

microsoft storem farklı

arkadaşlar win 10 kullanıyorum ama microsoft storem win11 gibi ve oyunu xbox üzerinden indiriyor nasıl klasik sürüme çekebilirim
  7. N

bios ekranı gelmiyor

pcim biosa giriyor ama ekran gelmiyor monitörüm giriş desteklenmiyor diyor win11 için csm supportu kapatmıştım ama açmak için biosa giremiyorum
  8. N

rdr2 vs days gone hangisini almalıyım

elimde bir miktar para var ve rdr 2 yada days gone almaya karar verdim sizce hngisinin hikayesi grafikleri vs. daha iyi
  9. N

pedalsız fh4 oynamak

pedalsız direksiyonumla fh4 nasıl oynarım gaza basdığımda gitmiyor ama gamepadede ayaelıyamıorum
  10. N

ekranımda bazı yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyor

ekranımda bazı yerlerde yeşil ve kırmızı noktalar çıkıyor nasıl düzeltebilirim
  11. N

gamepadim saçmaladı.

1-2 yıl önce aldığım monster pusatım fh4 oynarken bazen gaza basmıyor yada gaza basarken frene basıyor nasıl düzelir
  12. N

gamepadim bazen farklı tuşlara basıyor

2-3 yıl önce aldığım monster pusat gamepadimle fh4 oynadığımda bazen r2 tuşuna basmıyor yada l2 tuşuna kendiliğinden basıyor ne yapsam düzelir
  13. N

800 TL bütçeyle hangi direksiyon alınır?

merhaba sadece ets ve fh4 oynayacağım bir direksiyon seti arıyorum azıcık araştırma yaptım ve herkes bana dfgt yi önerdi kullanan var mı? hala alınır mı? ve de 2.el alırken nelere dikkat etmeliyiz (letgo gibi havuz sistemi olan platformdan alacağım için uzaktan alıcağım)
  14. N

defender coin miner adında dosya buldu

arkadaşlar ne yapmam lazım bu bir virüsmüdür benim pcdede bu aralar fps düşüşü geç açılma vb yaşıyorum ne yapmam lazım
  15. N

dfgt ye nerden kılıf alabiliim

dfgtlerin simidi kağuçuk olduğu için tırnak izleri çizilmeler falan oluyor acaba nerden kılıf alabilirim netde bulamadım
  16. N

sizce hangi 2. el direksiyon?

selamlar v900s ile dfgt arasında kaldım sizce hangisini almalıyım eğer başka öneriniz varsa da yazabilir misiniz teşekkürler
  17. N

sıfır direksiyon seti önerisi

kuzenim max 650 TL olacak sıfır bir direksiyon seti almak istiyor sizce ne almalı not: bütçe biraz artabilir
  18. N

sıvı soğutma mı yoksa hava soğutma mı?

merhaba işlemcim 5 3600 ve stok soğutucusu berbat ötesi değiştirmem gerekiyor ama bütçem max 500 TL araştırdığımda tek fanlı stok soğutucular olsuğunu gördüm mesela...
  19. N

pedal nerden bulabilirim

bugün elime 500 600 TL lik bir direksiyon geldi ama pedalları yoktu nereden bulabilirim acaba?
Top Bottom