Arama sonuçları: *

1. I

Klasik tip saat öneriniz varmı ?

Arkadaşlar selamlar.Old money tarzı kombinler yapmak istiyorum,bunun içinde klasik tip saatlere ihtiyacım var.Bütçem çok fazla değil,1000tl-1500tl max onun üstüne çıkmam imkansız.Bildiğiniz güzel modeller varsa önerir misiniz?
  2. I

Klasik tip saat önerisi

Arkadaşlar selamlar.Old money tarzı kombinler yapmak istiyorum,bunun içinde klasik tip saatlere ihtiyacım var.Bütçem çok fazla değil,1000tl-1500tl max onun üstüne çıkmam imkansız.Bildiğiniz güzel modeller varsa önerir misiniz? ?
  3. I

dcs world de dlss açamıyorum ne yapmam gerekir

Öncelikle herkese iyi forumlar. Arkadaşlar ben dcs world yükledim oyun bende düşük performans sergiliyor sistemim iyi olmasına rağmen rtx 3060 90w i7 11800h 16 gb ram vb. Oyunda dlss açmaya çalıştığımda dlss kısmı açılmıyor. sürücülerim güncel windows 11 güncel oda ne yapmam gerekir sizce ?
  4. I

Yardım midrange hoparlörü nasıl çalıştırabilirim ?

Öncelikle herkese iyi forumlar , arkadaşlar ben laptopumun ses seviyesini yetersiz buluyorum bunun içinde 2+1 2 gibi hoparlör setleri almak istiyordum araştırdığım zaman biraz bütçemi aştığını farkettim bütçeme yakın olanlar genellikle alt kalite ve güzel olmayan dip ses yaratan cızırtılı...
  5. I

Anadolu yakası direksiyon setli internet cafe varmı bildiğiniz

Başlıkta da gördüğünüz gibi
  6. I

Beyler bi bakarmısınız

Sultanbeylideyim bana en yakın direksiyon setli internet cafe nedir bilen varmı
  7. I

Ataşehirde internet kafe varmı

Ataşehir'de bildiğiniz direksiyon setli internet cafe varmı çevre ilçelerde olur
  8. I

Beyler monitörümdeki şeyi bulabilecek misiniz

Hocam bu noktlar nedir biliyor musunuz
  9. I

Sizce sınıfta kalırmıyım

Edebiyat 1.dönem 44.75 2.dönem 50 Kimya 1.dönem 45.5 2.dönem 47.15 Coğrafya 1.dönem 48.25 2.dönem 41 Fizik 1.dönem 58 2.dönem 36.75 Almanca 1.dönem 50.25 2.dönem 31 Genel ortalama 59 Ne olacak şimdi arkadaşlar
  10. I

14 Yaşında Fitness Yapılır Mı?

Yaş : 14 Boy : 178 Ağırlık : 90kg Bu vücutla şuan spora başlayıp yağdan kurtulsam gelişime etki eder mi
  11. I

Coil whine olan laptop değişim yapılır mı?

Başlıktaki gibi
  12. I

Coil Whine Sorunundan Dolayı Garantiye Giden Üründe Değişim Mi Olur Yoksa Tamir Mi?

Gamegaraj slayer 7xl 3060 C2 laptopum var coil whine sorunu yüzünden gittim teknik servise ürünü aldılar şimdi tamir ederler demi yoksa değişim mi yaparlar
  13. I

9.sınıftan 10.sınıfa geçiş

Ya arkadaşlar şimdi benim 9.sınıf vasat geçti 1.dönem ortalama 60 2.dönemde 55 felan gelir konuların yarısı aklımda yok anca veli toplantısı oldu hoca beni yerden yere vurdu babam sen okumazsın diyo annem lise bitsin tamircide sürünürsün diyo arkadaşlar şimdi 10.sınofta temeli çok sağlam atsam...
  14. I

Evde kendi imkanlarınla spor yapmak vs fitness

Arkadaşlar cebimde 230tl para var babama sorduğumda istemiyor destek çıkmıyor bu parayla sadece 1 ay fitness a gidebilirim fitnes a gitmek yerine dumbıl takımı alsam ne kadar gelişirim. 14 yaşındayım 178cm boy 90kg ağırlığım var ağırlığım sadece yap değil benim tahminim çünkü mesela örnek...
  15. I

Yardım Konuya Bakarmisiniz ?

Şu kapanmıyor yardım eder misiniz
  16. I

Elektrik bilgisi olanlar bir yardım edin daa :)

Şimdi arkadaşlar benim 4 tane çamaşır makinesi motorunu (toplamda16hp gücündeki) son gücünü alana kadar kullanmam lazım bunun için nasıl bir batarya yapmalıyım 12v akülerden mi yoksa 9v lık minik pillerdenmi yapmalıyım
  17. I

Yardım bakarmısınız Okula giderken kullanabileceğimiz bi araç varmı ?

Şimdi arkadaşlar ben okula bi araçla gitmek istiyorum kendi aracımla mesela ne bilim şöyle elektrikli bir buggy yapsam veya 50cc motorlu bir buggy ara yollarda kullanmama polisler bişi dermi mesela araç kullana biliyorum zaten bu güne kadar Doblo,partner,transit,pat pat kullandım öyle bi araç...
  18. I

Arabadan anlayanlar gelsin

Şimdi bende 2013 partner var bu araba virajlarda yatma şeyi var bişi olmuyor fakat çok rahatsız ediyor. Şimdi buna başaran coilover , finanş , spoiler attığımız zaman yatma ortadan kalkarmı
  19. I

Senin bu konu hakkındaki düşüncelerin nelerdir

İlk önce ben eski lağtopumu satmaya çalışıyorum donanım arnlamında günlük kullanımda gayet güzel bi laptop kasada kırıklar vardı mesela ben bu laptopu kasasından alıp normla kasaya monte etsem satabilirmiyim 1006756813 kodlu sahibinden ilanı sizin bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir satışta...
  20. I

Yardım Laptopdan cızırtı sesi geliyor nolur yardım edin

Arkadaşlar laptopun sağ kısmından ses geliyor bi anda cızz ediyor c state kapattım kesildi bu sefer arada geliyor ne yapmalıyım bildiğiniz bir şey varmı
Top Bottom