Arama sonuçları: *

1. SelahattinSbn

Yardım Fan RGB Bağlantısı İçin Destek :D

Merhaba Arkadaşlar, Yeni Bir Kasa Aldım ve Kasa Fanlarına Direk Power'dan Güç Aldım Ancak Fanların RGB Bağlantısı Konusunda Anakart'ta Bağlayacak Yer Bulamadım. CPU fanı Kısmında Sıvı Soğutucu Fanı Bağlı, Sistem Fanı Kısmında Sıvı Soğutucusu Pompası Bağlı. RGB'ler İçin Olan Kablodan 3 Pin Var...
  2. SelahattinSbn

Öneri Kasa Önerisi

Merhaba Arkadaşlar İyi Günler. Üst Kısma 360 mm'lik Sıvı Soğutucuyu Koyabileceğim. Ön Panele 3 Adet 12 cm'lik Fan Koyabileceğim. Ana Kart Yapısı ATX Olan. Ekran Kartı Uzunluğu 358 mm'lik Ekran Kartının Sığabileceği Kasa Önerileriniz Nelerdir? Önerileriniz İçin Şimdiden Teşekkürler.
  3. SelahattinSbn

Çözüldü✓ 7.1 Surround Gaming Kulaklık Önerisi

Merhaba Arkadaşlar. Kulaklık Almayı Düşünüyorum Ancak Araştırdım Bir Çok Kulaklık Çıktı Sizlerin Önerisini Almak İstedim. Olması Gereken Özellikleri: USB Girişli Olması. Mikrofonunun Çıkarılabilir Olması. 7.1 Surround Olması. Bu Özellikleri Barındıran Önerebileceğiniz Kulaklıklar Nedir...
  4. SelahattinSbn

Yardım GTA V Oynarken Hareketsiz Kalınca Olan Kamera Hareketini Kapatma.

Merhaba Arkadaşlar. GTA V Oynarken Karakter Hareketsiz Kaldığında FPS Kamerasına Geçip Sağa Sola Bakıyor Bunu Yapmaması İçin Ayarlarda Bir Kısım Varmı ? Teşekkürler
  5. SelahattinSbn

MSI RADEON RX 6650 XT GAMING X Ekran Kartı İçin İşlemci Önerisi

Merhaba Arkadaşlar. MSI RADEON RX 6650 XT GAMING X 8GB Ekran Kartı İçin En İyi İşlemci Nedir? Yardımcı Olabilirmisiniz.
  6. SelahattinSbn

Mavi Ekran Bilgisayar Açılışında Mavi ve Yeşil Ekran Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Bilgisayarı Açmak İstediğimde Bu Hatalarla Karşılaşıyorum Pc Açılmıyor Yardımcı Olabilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler. Yeşil Ekran Sorunu “IROL NOT LESS OR EQUAL” Mavi Ekran Sorunu “KERNEL THREAD PRIORITY FLOOR VIOLATION”
  7. SelahattinSbn

TP-LİNK Archer VR300 Modemi Kurulum Ayarları Hakkında DESTEK

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar Geçen Günlerde Türk Telekom Modemi İle Sıkıntı Yaşayıp Modem Almaya Karar Verdim TP-LİNK VR 300 Modemini Aldım. Kurulumunu Yaptım Ancak Ethernet Üzerinden Modeme Gelen Hızı Kullanamıyorum Wifi de Bir Sıkıntım Yok. Ethernette Yaşadığım Sıkıntı Hakkında Yardımcı...
  8. SelahattinSbn

Mikrofon Çalışmıyor Yardımcı Olabilirmisiniz... :D

Aşağıda bileşenlerini belirttiğim sistemi yeni topladım. Kulaklık girişlerinden mikrofon çalışmıyor mikrofon girişlerinde de mikrofon çalışmıyor ses driverını güncelledim başka bir çözüm öneriniz varmı ? AMD Cooler SR1 AM4 Cpu Soğutucu AMD Ryzen 5 3500X 3.60GHz 35MB Soket AM4 MPK İşlemci...
Top Bottom