Arama sonuçları: *

1. Q

Steam hesap çalınması

Arkadaşlar selam,2 adet steam hesabım var. 2.hesabım bugün ne olduğunu anlamadıgım bir şekilde çalındı. İsmi ve maili değiştirilmiş(Onda guard yok). Bende anahesabıma girip ordan geçmiş hareketlerden hesabımı buldum. Gerekli talepleri gönderdim steam'e. Maile bildirim geliyor her şeyde normalde...
  2. Q

SIVI SOĞUTMA DESTEGİ

H150İ ELİTE CAPELLİX SIVI SOGUTMA VE İ9 13900K aldım. Bazı yerlerde LGA 1700 Destekliyor bazı yerlerde desteklemiyor deniyordu. İlk gördügümde desteklenıyor oldugundan almıs bulundum. Fakat LGA 1700 KİTLERİ satılıyormus,Corsair'in vs var. Onlardan alsam bir sorun yaşar mıyım yoksa degiştirmem mi...
  3. Q

Corsair h150i elite capellix

arkadaşlar 13900k işlemcim var ve H150İ Capellix sogutucu aldım. Fakat LGA 1700 için kit varmış sanırım onu da aldım fakat bir sorun olur mu ona göre iade işlemi yapayım sıvı sogutmanın.
  4. Q

RTX 4090 İÇİN CORSAIR İCUE 5000X

Bu parçalar herhangi bir sıkıntı yaratır mı sizce kart ile? Bunları alacağım erkenden
  5. Q

İ9 12900K VE RTX4090 BİRBİRİNİ BESLER Mİ?

İ9 12900K RTX 4090'ı besleeyebilirmi?
  6. Q

RTX 4090 İÇİN CORSAIR İCUE 5000X

Günaydın arkadaşlar,RTX 4090'lı bir sistem toplayacağım fakat bazı parçaları erken alacağım. Bunlar içinde Kasa da bulunuyor.Ekte bulunan kasayı tercih etsem sığma sorunu veya hava akışını engelleme sorunu olur mu...
  7. Q

AOC Monitör Nasıldır?

https://www.incehesap.com/aoc-c27g2zu-bk-27-0-5ms-240hz-300nit-freesync-g-sync-curved-gaming-monitor-fiyati-46192/ Bu monitör nasıldır? Bana bir eksisi olur mu acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom