Arama sonuçları: *

1. burakbayram

YouTube telif hakkında bir soru

Arkadaşlar merhaba. Bir YouTube kanalım var ve bu kanalda bir yabancı kanaldan animasyon videolarını alarak Türkçe dublaj yapıp kendi kanalımda yayınlıyorum. Bu yayınladığım animasyon videolarının telif hakkı yok. Ben yine de her ihtimale karşı kanaldan izin aldım. Sizce YouTube İş Ortaklığı...
  2. burakbayram

Youtube algoritması hakkında

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Normalde böyle bir konu için başlıklar açmayı sevmem ancak gerçekten bu konudan anlayanların yardımına ihtiyacım var. 2020 yılında bir YouTube kanalı açmaya karar verdim. Ancak o zamanlar istediğim içeriği üretecek ne bilgim, ne donanımım ne de imkanım vardı. Ama...
  3. burakbayram

250-240GB SSD Önerisi Lazım

Fiyatına göre gayet iyi. (Şu anki SSD fiyatlarını göz önünde bulundurursak)
  4. burakbayram

250-240GB SSD Önerisi Lazım

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-gigabyte-240-gb-gp-gstfs31240gntd2-5-sata-3-0-fiyati,322153377.html
  5. burakbayram

200TL Bütçe Için Kulaklık

James Donkey 711. Yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum ve şu ana kadar hiçbir sıkıntısını görmedim. Pedleri çok rahat, kafaya güzel oturuyor. Ses kalitesi ise arkadaşlarımın daha pahalı kulaklıklarından bile iyi. Oyun anlamında kullanacaksan için rahat olsun. Ben kulaklığı genelde müzik dinlemek...
  6. burakbayram

AMD Ryzen 7 5800X, 4300 Lira!

Türkiye'ye gönderim olup olmadığını kontrol etmemiştim arkadaşlar. Sadece bu fiyata görünce şaşırdım ve başlığı açtım.
  7. burakbayram

AMD Ryzen 7 5800X, 4300 Lira!

https://www.amazon.com.tr/dp/B097CC9Q5X?ref_=cm_sw_r_cp_ud_dp_HWSZHGDT4B04EEZMTE9W
  8. burakbayram

İtopyada sistemler YOK

https://inventus.com.tr/dedicated/unlost/unlost_x_v3.aspx bu sistemi özelleştirerek kolaylıkla 25 bin liraya RTX 3070ti bulunan bir sistem toplayabilirsin.
  9. burakbayram

Yönetici izni gerektiren hiçbirşeyi açamıyorum.

USB'ye windows iso dosyası yükleyerek bios'tan format at
  10. burakbayram

hikayeli oyun önerisi

Call of duty modern warfare 1-2-3 Crysis 1
  11. burakbayram

Discord nitro nasıl alırım

Daha önce birçok kez nitro almış arkadaşım aynı hesaba geçenlerde itemsatis.com'daki ilanların birinden bir aylık boostlu nitroyu 30Tlye almış. Oradaki ilanlara bakabilirsin.
  12. burakbayram

Discord nitro nasıl alırım

Bildiğim kadarıyla method yok, ama Android'den satın alırsan Google Play bazen indirim yapabiliyor. (Bana nitro alırken 15 liralık indirim uygulamıştı.)
  13. burakbayram

Silinemeyen uygulama nasıl silinir

Bilgisayarı güvenli modda başlatıp tekrar dene.
  14. burakbayram

Spotify yanlışlıkla müziği engelledim

Engelleme sistemi o şekilde değil. Spotify'ın önerdiği müzikleri dinlerken müziğin yanında engelleme butonu çıkar. Eğer o butona basarsan sana bir daha o tür müzik önermez. Maalesef bu işlem geri alınamıyor diye biliyorum. Engellediğin müziği arama kısmına yazarak veya çalma listelerine...
  15. burakbayram

Öneri Monster neden almamalısınız?

Kuzenimde de Monster var ve saçma sapan hatalar yaşıyor. Örneğin Monster'in uygulamasından klavye ışıklandırmasını akışkan yapınca bazı oyunlar açılmıyor. Bunun gibi daha birçok hatayla karşılaştı. Ama genel olarak ucuz ve güzel bir marka.
  16. burakbayram

165Hz Curved Monitör 1399TL

hayırlı olsun
  17. burakbayram

RTX 3080Ti'li Bilgisayar Toplamak İçin Beklemeli miyim?

Merhaba, 2022 başlarında RTX 3080Ti'lı bir bilgisayar toplamak istiyorum. Bütçem monitör dâhil 20 bin TL. Sizce o zaman 20 bin TL'ye RTX 3080 Ti'lı bilgisayar toplayabilir miyim? Fiyatların düşeceğini düşünüyorum ama, düşmezse diye şu anda ekran kartını kısıp başka bir sistem toplaya da...
Top Bottom