Arama sonuçları: *

• Users: d1xl1te
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. d1xl1te

WhatsApp dosyasını yedeklerken Google hesabı devre dışı bırakıldı.

Dostlar, dün gece telefonumda neredeyse hiç yer kalmamıştı. Ben de WhatsApp dosyalarını FileZilla ile bilgisayarıma aktarıp Drive'a yedeklemeye karar verdim. Saat 2-3 civarında işlemi başlattım. Sabah uyandığımda ise telefonumda birçok mail uyarısı gördüm. Giriş yapmak istediğimde ise alttaki...
  2. d1xl1te

Magic Bullet Suite nedir?

Merhaba, bilgisayarımın yavaşladığını hissettikten sonra programları kontrol etmeye karar verdim. Bakınırken ilk yüklenen program olarak Magic Bullet Suite programını gördüm. Bu program nedir bileniniz var mı? Arkadaki CMD sekmesi ise çift tıklayınca açılan sekme oldu.
  3. d1xl1te

iCare 1 yıllık plan incelemesi

Merhaba, benim hard diskim kendiliğinden bozuldu ve bilgisayarda asla açılamayan bir duruma büründü. Bu konuda neler yaşadığımı anlattım; Hard diski sökünce bilgisayarın aşırı hızlanması. birkaç günlük denemeden sonra (başka PSU, başka SATA kablosu, başka bilgisayar, başka anakart.) Bunun asla...
  4. d1xl1te

Hard diski sökünce bilgisayarın aşırı hızlanması

Merhaba, bundan birkaç gün önce öğlen bilgisayarımı açtığımda bir sıkıntı olduğunun farkına vardım. Aşırı geç açılıyordu. Firmware güncellemesi yapıp dosya azaltmayı denedim, hiçbir işe yaramadı. Bugün ise bilgisayarı her açtığımda checkdisk yapmak istedi, izin vermedim. Sonunda bir açışımda...
Top Bottom