Arama sonuçları: *

1. F

Acer Nitro AN515-56 vs Acer Nitro 5 i5 10300H

https://www.trendyol.com/hp/pavilion-gaming-4g8s1ea-i5-11300h-8-gb-512-ssd-rtx3050-144-hz-15-6-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-p-134160888?boutiqueId=581821&merchantId=105013&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_l...
  2. F

Yardım Monster Abra Alınır mı

2 arkadaşım 1 sene önce abra modellerinden birilerini aldılar sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyorlar . bende inceleme fırsatı buldum . malzeme kalitesi benim kullandığım acer nitro serisinden daha kaliteli geldi bana . sanırım birazda şans işi .
  3. F

TurkNet Yeni Fiyat! (GigaFiber 1000mbps 99TL)

100 mbps paketini kullanıyorum wifi ile 80 kablo ile ortalama +90 alıyorum . gigafiberi duymamıştım benimde ödediğim ücret 100tl . 1000mbps nasıl 100tl oluyor anlamadım açıkçası :) 1632664951 halihazırda türknet 100mbps paketini kullanıyorum acaba gigafiber e geçme şansım var mıdır :)
  4. F

Laptop önerisi verir misiniz

https://www.trendyol.com/hp/pavilion-gaming-4g8s1ea-i5-11300h-8-gb-512-ssd-rtx3050-144-hz-15-6-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-p-134160888?boutiqueId=581821&merchantId=105013&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_l...
  5. F

AutoCAD , solidworks , fusion 360 için laptop önerisi

Bütçe maksimum 12k ama 10-11 civarı olsa daha iyi olur. Merak ettiğim şey rtx3050 veya 3050ti laptoplar 16gb ram ile bu programlarda işimi görür mü yoksa daha yukarıya çıkmam gerekir mi ? Laptop önerilerini de bekliyorum , Teşekkürler
  6. F

Bu ürünü almak mantıklı mı? 7300 TL ACER

Bence yeterli olur , işlemcisi bu segmentlerde genel olarak bulunan 10.nesil i5 lerden çok daha iyi
  7. F

Bu ürünü almak mantıklı mı? 7300 TL ACER

1 aydır kullanıyorum memnunum ben . senin kullanım amacına bağlı mantıklı olup olmadığı . genelde ne için kullanacaksın ?
  8. F

Watsaptan yanlışlıkla bir sohbeti sildim , geri gelir mi ?

aslında bildiğim kadarı ile açıktı hatta silip yüklediğimde benim kendim sildiğim sohbet hariç hepsi yüklendi . şuan kontrol ettim yine e mail hesabıma bağlı şekilde yedekleme açık , bilemedim
  9. F

üzdü biraz , yapacak bir şey yok :/
  10. F

Yanlışlıkla bir sohbeti sile bastım nasıl becerdim bilmiyorum ama mesajları getirmem lazım benim için önemliydi . Wp yi silip tekrar yükledim .yüklerken yedeklenenleri geri yükleye bastım ancak sildigim sohbet gelmedi onun dışındakiler geldi . Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar
  11. F

Bu laptoplardan Hangisini önerirsiniz?

https://www.hepsiburada.com/hp-victus-16-e0008nt-amd-ryzen-5-5600h-8gb-256gb-ssd-rtx-3050-freedos-16-1-fhd-tasinabilir-bilgisayar-4h0s0ea-p-HBCV00000CI19L...
  12. F

Unity için 0 dan c# öğrenmek zor mu ?

Anladım . Peki bu değişken ve kütüphaneler unity için hazırlanmış olan kurslarda nasıl erişebilir ve kullanabiliriz belirtiliyordur herhalde değil mi hocam ? 1630336596 Üni 1 e başlayacağım bir yandanda boş kalan zamanlarimi oyun oynamak yerine bu tarz şeylerle doldurmak istedim . Üniversite de...
  13. F

Ne kadar ilerlerim bende bilemiyorum , zaman gösterecek bakalım :)
  14. F

Çok teşekkürler hocam . Bir işi seversem genelde azimli olurum bırakmam . Bakalım artık bir denemek istiyorum .Btk dersleri verimsiz gelirse udemy ye yönelebilirim 👍🏻 1630336381 Tamamdır , yazdım bunu bir kenara .
  15. F

Net core veya MAUI şuan çok yabancı olduğum şeyler hocam :) ben direkt temelden bir eğitim alıp nereye yönelecegime karar versem daha iyi olcak gibi . Java bildiğim kadarı ile bir nebze daha kolay , belki oradan başlarim ancak öncesinde biraz daha araştırmaya ihtiyacım var onu anladım
  16. F

Anladım , algoritma aslında biraz karmaşık koşullu fonksiyonlara benziyor lisede gördüğüm tarz :) . Tabi dediğiniz gibi yüzlerce işlem olunca iyice zora giriyor . Benim istediğim şey elime yazılım ile somut bir şey geçirmek . Buda oyun olarak aklıma geldi ama düşününce oyun çıkarmak çok kompleks...
  17. F

Anladım . Zaten Windows disina cikicagimi düşünmüyorum . Algoritma ve tasarım hakkında neler yapabilirim kendimi bir test etmeliyim :) hayal gücüme güveniyorum tasarım konusunda . Sizce direkt c# eğitimi ile başlamalı mıyım yoksa biraz algoritmalara mi bakmalıyım hocam ne önerirsiniz ?
  18. F

Şu anki zamanda Toplama Bilgisayar mı? Yoksa Notebook almak mı daha mantıklı?

Hocam tek takıldığim nokta i5 10500h in r5 4600h tan daha iyi performans verildiğini söylemeniz . Benchmark testlerine bakınca Ryzen işlemci i5 I geçtim i7-9 ve 10.nesil h serisi işlemcilere yakın bir puan alıyor . Oyun ve benchmark testleri farklı mı oluyor acaba o konuda fikrim yok ?
  19. F

Merhaba yazılım dünyasına hobi amaçlı girmek istiyorum ve sıfır bilgim var . İlk amacim unity ile kendime ait basit bir oyun veya uyguluma oluşturmak . Bir şeyler başarabildigimi görmek istiyorum öncelikle . Sonrasında ise eğer devam etmek istersem yine unity üzerinden uygulama veya oyun üzerine...
  20. F

laptop dış temizliği nasıl yapılabilir ?

spreylere bakıcağım , mikrofiber bezler iyi temizliyor az önce deneyimledim (y)
Top Bottom