Arama sonuçları: *

1. DeveloperRedneck

5000 TL bütçe ekran kartı

sıfır yok 2. el durumuna göre 2060, 2060super amd ise 6600, 5700xt bulunabilir.
  2. DeveloperRedneck

Ryzen 5 5500 vs Ryzen 7 2700x

Bütçe toplayana kadar devam et sonra sat öyle geç
  3. DeveloperRedneck

xpg gammix d35 2x8 sizce satış fiyatını düşürmelimiyim

Orası size kalmış da hocam ekonomik olarak yorumum 900'den vermeyip 1000 için alıcı beklerken birkaç ay geçerse yeni 1000 lira eski 900 liradan değersiz olur maalesef
  4. DeveloperRedneck

İslemci degistirmek istiyorum ve iki.tane daha ram ekleme yapıcam

üşenmezsen ddr5 am5 geçebilirsin aslında fiyat farkı çok olmaz 7600 alsan bile okey bence sonra 7700x veya 7800x3d vs. geçilebilir hem
  5. DeveloperRedneck

PC hazir sistem alcam acil yardim!

şart mı bu sizin için, başka marka olur mu ve maksimum bütçe ne
  6. DeveloperRedneck

❌İndirim Bitti! Kingston kc3000S 1tb 2799TL

Tek tek etiketlemeyeceğim kötü fiyat veya kc3000'e değmez bu para demişim gibi yorum yapmayın, ortalığı karıştırma diyip siz karıştırıyorsunuz ben başlığı eleştirdim arkadaş da değiştirmiş, bence daha iyi oldu :)
  7. DeveloperRedneck

❌İndirim Bitti! Kingston kc3000S 1tb 2799TL

Öyle bi başlık atmışsın ki 2tb gibi 😅
  8. DeveloperRedneck

1 Milyar Kullanıcıyı Etkileyebilecek Bir Risk Açıklandı

Olsun 72 gündür şayomiyi jarz etmedim
  9. DeveloperRedneck

Sahibinden de ilan görsellerimi kullanıyorlar

"Param" "güvende" Güzel bir isim oluşturmuşlar, kendilerinin parası güvende, her türlü alıyorlar
  10. DeveloperRedneck

Zotac Twin Edge Furmark Sonuçları İyi Midir?

garip duruyor burada ne bileyim 1714314014 ayrıca baktığım tüm videolarda falan radeon kullanılıyordu
  11. DeveloperRedneck

afterburner nvidia için iyiydi ama amd için iyi değil gibi, fps değerleri bile doğru olmayabiliyor
  12. DeveloperRedneck

ben daha düz ayarlarla tam almam gerekeni alıyor muyum emin değilim https://forum.donanimarsivi.com/konu/6600-xt-ayarlari-nasil-olmali-radeon-adrenalin-nasil-kullanilir.920967/#post-8424113 OC UV sonra bakılır, Nvidia'da UV yapıyordum daha ekili oluyordu ama amd'de çözemedim biraz daha karışık gibi
  13. DeveloperRedneck

Çok denedim hocam limit arttırmadığımda da arttırdığımda da power full çekiyo furmark, diğerleri çekmeyebiliyor. Hwinfo64'te veya msida limit kısmına baktığımda Power 1 oluyor yani diğerleri 0 olsa bile. 2. El 6600xt aldım 2 gündür, ona alışmaya çalışıyorum, 2060 ilanda satılmayı bekliyor.
  14. DeveloperRedneck

Power limiti arttırınca gene max çekiyo, oyunlar veya diye benchler çekmeyebiliyor O yüzden gereksiz dedim, en maks powerdaki hali stabil mi diye görmek için bakılabilir.
  15. DeveloperRedneck

furmark oyunlara göre fazla sıcaklığa ulaştırabiliyor, çok watt çekiyo çünkü timespy veya superposition deneyebilirsin benchmark için
  16. DeveloperRedneck

Saphiire 7700 xt pulse 3 fan kasama sigmiyor yardimci olurmusunuz

ekran kartın 320 mm yanlış bakmışsın kasan ise maksimum 315mm destekliyor
  17. DeveloperRedneck

Maksimum Hangi ekran kartına çıkabilirim

2060 5600 xt alınabilir sonrasında tekrar upgrade istersen 5600'e geçip daha yüksek gpu'ya geçebilirsin, psunun kurtardığı kadarına, 6700xt 3060ti 3070 olur herhalde maksimum
Top Bottom