Arama sonuçları: *

1. P.Ö.H

Öneri 2800-3500₺ monitör tavsiyesi

Daha bilindik marka tercihimizdir. Msi optix g271 listemde başka hangi monitör olabilir ?
  2. P.Ö.H

Öneri 2800-3500₺ monitör tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba şirketimize 4-5 tane monitör satın alacağız ölü piksel olmayan 144hz 27inç. 3000₺ civarında önerebileceğiniz monitör var mıdır ?
  3. P.Ö.H

Yardım Acil A7 2017 kaç TL den satılır

senin cihaz a7 Değil j7 kral piyasası eğer temizse 800 felan eder. Ona göre bir fiyat çıkarabilirsin. O a70 lerin sıfır fiyatı şuan 6900₺'den başlıyor. Cihaz büyük ihtimalle yurtdışı cihazıdır.
  4. P.Ö.H

A7 hangi yıl A70 hangi yol söylersen daha çok yardımcı olabilirim kral.
  5. P.Ö.H

Piyasaları hemen hemen aynı seninki gibi temiz ise o da üzerine bi 300₺ gider kral.
  6. P.Ö.H

PES' den sonra FIFA' da tarih oluyor!

Ayrılmadan sonra eklenmeyebilir kralım. 1652270699 Araştırmalarım da 23 itibariyle ayrılacak diye okudum kralım. Yanlış mı anladım acaba ?
  7. P.Ö.H

Merhaba kral. Çıkan haberlere göre hiçbir eksik olmayacak tam tersine daha çok mod ve çeşitlilik olacakmış. 1652269858 1 milyon ahahaha. Aradığım cevap kral. :)
  8. P.Ö.H

EA Sports Genel Müdür Yardımcısı Cam Weber, EA Games’in resmi sitesinde bir yazı yayınladı. Yayınlanan yazıda FIFA markasıyla biten anlaşma sonrası serinin yeni ismi ve ilk detaylar paylaşıldı. Daha önceki haberlerimizde sizlere FIFA ile EA arasındaki anlaşmanın biteceğini ve EA Games’in futbol...
  9. P.Ö.H

Razer'ın teknik servis yok mu?

https://support.razer.com
  10. P.Ö.H

Yardım Hangi oyunu tercih etmeliyim ?

Kral benim adım Emir. Bana kimse emir veremez. :)
  11. P.Ö.H

hikaye olacaksa sürüklesin beni kralım :) online farketmez.
  12. P.Ö.H

Sildim kralım.
  13. P.Ö.H

Forza kütüphanemde var kralım, başka tavsiyen var mıdır ?
  14. P.Ö.H

Merhaba arkadaşlar. FM 2022 satın alacağım bir siteden ve yanında bir oyun hediye veriyor. Oyunlar aşağıda ki gibidir. Hangi oyunu tavsiye ediyorsunuz ? Her türlü oyuna açığım. :) 7 Days to Die A Plague Tale: Innocence Alan Wake Remastered Alien: Isolation Anno 1800 Assassin's Creed Black Flag...
  15. P.Ö.H

Oyun oynarken monitörün kapanıp açılması.

Merhaba Kral. Kasa ile monitör hangi kablo ile bağlantılı acaba ?
  16. P.Ö.H

4090 TI Alırım bir hayırlı olsun..

Kardeşim aynı kart bende var 50k ya satıyorum. Bulunmaz Hint Kumaşı olur kendisi. Var mı alıcı ? :)
  17. P.Ö.H

Elimde ki bu sistem ne kadar eder ?

:oops:
  18. P.Ö.H

Elimde ki bu sistem ne kadar eder ?

Sistem 14 ay önce alındı. Oyun performansı gayet iyi. Fps durumları şu şekilde: Valorant: 220-300 CSGO: 300-380 GTA 5: 90-140 Hepsi yüksek ayarlarda test edilmiştir. Satmayı da düşünüyorum. Ederi nedir bu bilgisayarın arkadaşlar. CORSAIRCC-9020121-EUCORSAIR Carbide Serisi SPEC-DELTA RGB 550W...
  19. P.Ö.H

2 monitör arasında kaldım

Merhaba Kral. Şuan ofiste Acer Nitro'nun aynı modelinin sadece 27'' olanını kullanıyoruz gayet başarılı ve ölü piksel çıkmadı. Tavsiye ederim ayrıca fiyatı şuan çok uygun kaçırma derim. :)
Top Bottom