Arama sonuçları: *

• Users: EfeKnt
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Monitör Askı Aparatı Önerisi

Merhabalar, masamda pek yer olmadığı için askı aparatı almayı düşünüyordum fakat düzgün bir şey bulamadım. Rampage RM-344 24" monitörüm var 75mm yarı vesa uyumluluğu var önerebileceğiniz duvara veya masaya monte edebileceğim bi askı aparatı varmı yukarı aşağı sağ sol oynaması önemli uzun vadede...
  2. E

İnternet bağlantı hızım 100mbs'den 10mbs'e düşüyor

İnternete kablo ile bağlıyım normalde kablomun sağladığı max hız 100mb fotoda da gördüğünüz gibi ama durduk yere 10mb'e düşüyor 2. fotodaki yerden ayarlarımı sıfırlayınca düzeliyor ne yapabilirim.
  3. E

MSİ MAG FORGE 100R ÖN FAN

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm birkaç ay önce sizin tavsiyenizle gidip MSİ MAG FORGE 100R aldım gayet memnunum fakat ön fanların kablosunu nereye takmam gerektiğini bi türlü anlayamadım anakartta 1 tane giriş var ona da arka fanı takıyorum zaten bu ön fanların kablosunu nereye takmam gerek
  4. E

Çözüldü✓ İninal kart ve İncehesap

Ben incehesaptan gamepower sendo alıcam ama ininal ile incehesapta satın alım yapabilir miyim
  5. E

Çözüldü✓ ASUS ROG STRIX B450-F GAMİNG 2

Ben Asus Rog Strix B450-F Gaming 2 almayı düşünüyorum ama aklıma bir soru takıldı mesela benim şuan kullandığım Msi Mag Forge 100R kasamda 3.0 girişi var ama ASUS H81M-K anakartımda bağlayacak yer olmadığı için kullanamıyorum bu B450-F Gaming 2'de 3.0 bağlantı yeri varmı ben bakmaya çalıştım ama...
  6. E

Çözüldü✓ i5 4460+RX 570 Sistemi Güçlendirmek İçin Tavsiye

Bilgisayarımı güçlendirmek istiyorum ama aklıma bazı şeyler takıldı. Bende şu anda ekran kartı olarak SAPPHİRE RX570 8GB ve işlemci olarak i5 4460 var psu olarak COOLERMASTER ELİTE V3 600W kullanıyorum son olarak anakartım ASUS H81M-K modeline sahibim. Ekran kartım ve güç kaynağımdan memnunum...
Top Bottom