Arama sonuçları: *

• Users: JE0N
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. J

Bilgisayar ami ekranında donuyor

Bilgisayarımdaki ramleri değiştirdim ve şimdi de ilk açtığımda ami ekranın da donuyor nedenini bilen varmı
  2. J

Yardım Ekrana görüntügelmiyor

Bilgisayarımda durduk yere görüntü gelmiyor HDMI ı anakarta bağlayınca geldi fakat ekran kartını takıp bağlayınca görüntü alamıyorum ekrandan hiç bir tepki gelmiyor ekranı kapatıp açınca no signal yazıyo format bile attım windiws güncellemeleri yaptı fakat sonuç yine aynı bu sorunu daha önceden...
  3. J

Mavi Ekran Pc mavi ekran hatası

Bilgisayarda video izlerken durduk yere pc kendini yeniden başlattı ve windows yükleme ekranında mavi ekran verdi hata Critical Proces Died hatası bi çok yerde hataya baktım komut yazarak çözmeye çalışanlar vs. Hepsini denedim fakat sonuç aynı başlarken hep mavi ekran veriyo diğer çözümde format...
  4. J

Masa üstü pc ses gidiyor

Bilgisayarı açtığımda direk spotify dan bi şarkı açtım 10 15 saniye sonra hoparlörden bi cızırtı geldi sesi azaldı 3 sanige sonra bidaha cızırtı geldi ve ses tamamen gitti bilgisayarı yeniden başlattım ses geldi başta ama sonrasında yine aynı şey oldu. Bu sorin daha öncedende olmuştu galiba ama...
Top Bottom