Arama sonuçları: *

1. Rik Sançez

Coc ve Hay day pass stoklama var mı?

Bu oyunlarda mesela altın bilet ve farm pass almak istediğimde stok yapabiliyor muyum? Supercell store ve vatan game gibi sitelerden 1'den fazla alım yapabiliyorum ama stokluyor mu bilemedim.
  2. Rik Sançez

k*rdistan ve pkk sempatizanları hakkında

Hayali k*rdistan ve pkk sempatizanları hakkındaki düşünceleriniz neler? Sizce ne gibi önlemler alınması lazım? Artık TBMM'de bile milletvekilleri çıkıp rahatça sempatizanlık yapabiliyor.
  3. Rik Sançez

Rick And Morty'nin 7. sezonu geliyor.

Herkesin beklediği, dünyanın en iyi dizisinin 7. sezonunu duyurmak benim için bir şeref. 15 Ekim'de 7 sezonu çıkış yapacak ve yeni seslendirmenin diziyi nasıl etkileyeceğini merak ediyorum.
  4. Rik Sançez

max 12k telefon önerisi

günlük kullanım için oyun oynanmayacak
  5. Rik Sançez

Yardım Max 1000 TL oyun kulaklığı

Max 1000 TL olacak şekilde öneri yaparsanız sevinirim. RGB olmaması önceliğim.
  6. Rik Sançez

Sanal Makine EFI Shell Hatası

Ben sanal makineye win10 kurmak istiyordum fakat bu ekran çıkıyor.
  7. Rik Sançez

Öneri Max 10 k telefon önerisi

En fazla 10 k olacak şekilde telefon önerileri verebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  8. Rik Sançez

Başlangıç seviyesi elektro bateri önerisi

Daha belirli bir bütçem yok başlangıç seviyesi bakıyorum hiç bilmiyorum nasıllar bilen varsa ve yardımcı olursa mutlu olurum.
  9. Rik Sançez

Öneri 23 k laptop önerisi istiyorum

23 k laptop önerisi eğer biraz daha zorlanırsa 25 olabilir belki ama 23 k asıl bütçe
  10. Rik Sançez

Attack on Titan mangası ile ilgili soru

Arkadaşlar attack on Titan mangası almak istiyorum ama sadece 1,2,3 ve 4. ciltlerini alacağım bu ilk 4 ciltte toplam kaç bölüm var yani animede kaçıncı bölüme kadar geliyor acaba bilen var mı?
  11. Rik Sançez

Manga Önerisi istiyorum

Arkadaşlar ilk önce izleyip sevdiğim animeleri söyleyeyim kimetsu no yaiba, Naruto, death note, komi can't communicate , attack on Titan , koe no katachi Okuduğum ve beğendiğim mangalarda komi can't communicate, your name , koe no katachi Bunlara göre bana manga önerebilir misiniz aklımda...
  12. Rik Sançez

Kitap bastırmak istiyorum

Arkadaşlar kendi yazdığım ve hatıra olarak kalmasını istiyorum bu yüzden sadece 1 adet bastırmak istiyorum nasıl yapabilirim bilen var mıdır?
  13. Rik Sançez

saç kuruluğu için krem

Arkadaşlar saçlarım belime kadar geliyor fakat çok kuru mesela elimle saçıma dokunsam bile takılıyor bazen önerebileceğiniz bir saç kremi veya şampuan var mıdır?
  14. Rik Sançez

apple tv hdcp sorunu

ne yapmalıyım?
  15. Rik Sançez

Apple TV film izleme sorunu

imdat
  16. Rik Sançez

Açık lise ile ilgili

Arkadaşlar ben açık liseye geçmek istiyorum bu sene fakat neredeyse hiç bir bilgim yok geçenler varsa bildiklerinizi anlatabilir misiniz?
  17. Rik Sançez

Online telefon oyunu

Telefondan online oynanabilecek oyunlar arıyorum.
  18. Rik Sançez

Yardım Samsung Galaxy S6 lite format atma sorunu

Arkadaşlar normalde güç tuşu ve ses kısma tuşuna basıp kapattıktan sonra güç tuşu ve ses açma tuşuna basıp format ekranı açılıyordu ama yapamıyorum sorun nedir acaba? 1656852806 up
  19. Rik Sançez

visual studio code hatası

Arkadaşlar normal bir Python kodunu Anaconda'dan spyder ile çalışırken Visual studio code'da çalışmıyor.
Top Bottom