Arama sonuçları: *

1. Ümitcan Uygun

Asus TUF VG249Q 1430TL

HDR adamdır.
  2. Ümitcan Uygun

Xbox series s e ekstradan ssd takılabiliyor mu ?

Harici SSD kullan.
  3. Ümitcan Uygun

Asus TUF VG249Q 1430TL

Buna derken?
  4. Ümitcan Uygun

Asus TUF VG249Q 1430TL

Alınır. Yenileme hızı -> 144Hz: FPS oyuncuları için gayet yeterli bir miktar. Boyut -> 23.8": Büyük, özellikle hikayeli oyunlarda oyunun içinde gibi yaşatıyor. Gecikme hızı -> 1ms: Çok düşük ve güzel bir gecikme hızı. Panel -> IPS: Renkler mükemmel. Fiyat -> FullHD 144Hz IPS bir ekran için güzel...
  5. Ümitcan Uygun

Technopat forum garipliği

Artık bu konular cidden sıkıcı olmaya başladı. İki forumu germekten başka bir şey yaptığı yok üstelik. Burası Donanım Arşivi ve artık, başka forumlarda ne olduğu bizi, burayı ilgilendirmemeli. Cidden yeter artık. İki taraf için de, yeter.
  6. Ümitcan Uygun

Türk Liramı Neye Çevirmeliyim?

Yatırım tavsiyesi konusu resmen ytd ytd yatırım tavsiyesi değildir ama önerimi vereyim ytd 50k altına düşünce bitcoin yatır ytd (YTD) yatırım tavsiyesi değildir Yok Ya işte aradığıöm mesaj
  7. Ümitcan Uygun

512 GB sanırım pişmanlık

Teşekkür ederim. Bu aralar beynimi kullanmıyorum. Düşünmek, sorgulamak acı veriyor.
  8. Ümitcan Uygun

512 GB sanırım pişmanlık

Evet.
  9. Ümitcan Uygun

512 GB sanırım pişmanlık

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Paladins CS:GO Genshin Impact FH4 ETS 2 Bunlar yüklü sadece
  10. Ümitcan Uygun

Apple telefonlar neden kendi sitesinde daha ucuz

Bazen sadece web'e özel kampanya oluyor o zaman değişebiliyor yoksa sanmıyorum
  11. Ümitcan Uygun

[Rehber] DonanımArşivi'nde nasıl mesaj aranır?

Adam çok karizma
  12. Ümitcan Uygun

512 GB sanırım pişmanlık

Normal. Çünkü zaten 512GB 1GB'ı 1000MB olarak (Decimal biçimi) alan disk üreticileri sayesinde 512GB değil gerçekte 476GB oluyor. 26GB da gayet normal.
  13. Ümitcan Uygun

[Rehber] DonanımArşivi'nde nasıl mesaj aranır?

Selam eğer komik bir mesaj görmüşseniz ve konuyu falan merak ediyorsnaız işte neyse uzatmayalım Mesela @Arda22'nın profilinde @Loxerith bir resim atmış çok merak ettim fazla merak g Şimdi nasıl bulacağınızı göstereyim İlk önce Google'ı açıyoruz. Ve buraya Atılan mesaj...
  14. Ümitcan Uygun

RTX 3050 Masaüstü GPU Karşılığı Nedir?

Hocam başka bir şey sandım ya. Warzone gibi oyunlarda detaylı grafik için ki bence çok önemli bir ayar 4GB VRAM yetmiyor. Benzer şekilde bazı oyunlarda ekran kartı güçlü olmasına rağmen VRAM yetersizliği sıkıntı yaratıyor.
  15. Ümitcan Uygun

exploit protection hatası

https://www.sordum.org/9480/defender-control-v2-0/ Buradan indir.
  16. Ümitcan Uygun

exploit protection hatası

Defender Control ile Windows Defender'ı kapatıp açmayı dene.
  17. Ümitcan Uygun

Hangi ayar hocam?
  18. Ümitcan Uygun

GTX 1660 fakat 4GB VRAM sıkıntı yaratıyor.
Top Bottom