Arama sonuçları: *

1. E

Masaüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum

oyun ve araba yazılımı yapiyorum bu ikisi için kullanılacak
  2. E

Masaüstü bilgisayar önerilerinizi bekliyorum

Merhaba herkese iyi günler 50k ya sistem toplamayı düşünüyorum tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
  3. steam 1100tl bakiye ariyorum

steam 1100tl bakiye ariyorum

tekliflerinizi % kaç dan bozum yaptığınız üzere yazin ben özelden iletişime geçeceğim
  4. E

Lütfen cevap bekliyorum ısınma ile alakali

normalde hiç bu kadar ısınmaz ama bless unleashed oyununda 84 derecede sabit kalıyor bir şey olurmu ?
  5. E

Lütfen cevap bekliyorum ısınma ile alakali

Merhaba arkadaslar telefonda oldugum icin link birakamiyorum elimde 1 ay oldu alali monster tupar v21.8.1 var 11.nesil islemci ve 3070 var cok nadiren 80 derece goruyor saatlerce acik kalrsa bilgisayar 15 16 saat falan normalmi acaba?
  6. E

Aldığım Ürünler Nasıl? Fiyatlarını Hak ediyor mu?

kankam blue switch yazdım ilk çıkanı aldım haha
  7. E

Aldığım Ürünler Nasıl? Fiyatlarını Hak ediyor mu?

Rampage Pulsar Siyah Usb Rgb Aydınlatmalı Q Blue Switch Gaming Oyuncu Mekanik Klavye Rmk-gx9 klavye Asus Rog Gladius II Origin Optik Kablolu Oyuncu Mouse Rampage FURY X 7.1 Wireless Kablosuz Oyuncu Kulaklığı 1400tl gibi bir fiyat ödedim
  8. E

23000tl bilgisayar toplama

evde viewsonic monitor var evdeyken çift ekran daha lazım oluyor ama laptop almak istiyorum yanımda taşımak için
  9. E

23000tl bilgisayar toplama

merhaba bilgisayar parçaları hakkında üst düzey bilgim yok yaptığım iş için bilgisayarımı yanımda taşımam gerekiyor https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/monster-tulpar-t7-v21-8-1/ bu fiyata bu bilgisayar alınır mı? sizce
Top Bottom