Arama sonuçları: *

1. M

Oyun için ssdlerin okuma yazma oranı nasıl olmalıdır?

Merhabalar oyun için nasıl bir ssd tercih etmeliyim okuma yazma oranı nasıl olmalı benim şuanki sistemime göre okuma yazma hızı nasıl olmalı yardım ederseniz çok güzel olur Gtx 1050 İ5 7 nesil 12 gb ram Hdd disk
  2. M

Oyunlarda ram çakışırsa nolur?

Ram çakışırsa oyunlarda nasıl bir durum yaşanır?
  3. M

FİVEM YOLDAN DÜŞME SORUNUNU SSD ÇÖZERMİ

Arkadşlar fivemde yoldan düşüyorum gtx 1050 i5 7nesil 12 gbram var ssd çözermi farklı sunucularda düşümüyorum ama oynadğım atarp sunucusunda düşüyorum bu sorunu ssd çözermi
  4. M

Fivem dünyadan düşme sorunu

Arkadaşlar 8 ram vardı dünyadan düşme sorunu yoktu rami 12 yaptım bu sorun başladı droplar gitti düşme başladı i5 7 nesil işlemci gtx 1050 ekran kartı 12 gb 2400 mhz ram bide hdd disk var ilerde ssd yapıcam diski ama şuan nasıl çözerim yardımcı olabilecek varsa çok hoş olur
  5. M

Grafikler ekran kartının gb sini aşarsa nolur?

Benim ekran kartım 2 gb gta 5 de grafikleri ekran kartının gbsini aşıcak şekilde kullanırsam bir sıkıntı çıkarma maks kaç gb sini kulandırtmalıyım
  6. M

FİVEM 12 RAM YETERMİ

arakadaşlar ben bu konuyu bi çok kişiye sordum bazıları 16 al bazıları 12 yeter dedi gtx 1050 i5 7 nesil hdd disk 8 gb 2400 mhz ram var rame 4 gb 2400 mhz de bi ram takviyesinde bulunsam fivemi dropsuz oynarmıyım arkadaşlar bazıları var hayatında hiç 8 ram kullanmamış 16 rami var 16 aşşası...
  7. M

LONGLİNE MARKA RAM ALINIRMI

https://www.trendyol.com/longline/4gb-ddr4-2400mhz-masaustu-pc-bellek-cl17-pc4-19200-lngddr424004dt-4gb-p-32226819?boutiqueId=574268&merchantId=113713&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_y:consumer-electronics_z:bilgisayar-tablet_t:pla_smart_shopping&gclid=...
  8. M

FİVEM 12 RAM DROP YEDİRİRMİ

arkadaşlar gtx 1050 i5 7 nesil 8 gb ram var dropsuz saniyem yok fivemde rami 12 yapsam düzelirmi bu arada hdd kullanıyorum ssd değil
Top Bottom