Arama sonuçları: *

1. Ahmet Öztürk

Yardım FIFA 23 odaklanma ayarları nasıl kapatılıyor?

İnternetten baktığımda "Kontrolleri Özelleştir" kısmından kapatılacağı yazıyor ama böyle bir ayar gözükmüyor. Nasıl kapatırım bilen var mı?
  2. Ahmet Öztürk

CS:GO seçkin almaya değer mi?

Alınır. Bir ay önce aldım. 60 saat civarı oynadım. 40 TL civarı kasa düşürmüşümdür. Kasa düşürmeyi kenara bırakırsak, Seçkin olmadan oynayınca boşuna oynamış gibi oluyorsun. Rütbe falan olmayınca olmuyor.
  3. Ahmet Öztürk

En Sevdiğiniz Teknik Direktör Kimdir

Fatih Terim'İ saymazsak Jose Mourinho
  4. Ahmet Öztürk

Mafia 2 Definitive edition Türkçe yama önerisi

https://www.technopat.net/sosyal/konu/mafia-2-definitive-edition-100-tuerkce-yama.2131978/ Galiba buradan yapmıştım hocam. Tam hatırlamıyorum.
  5. Ahmet Öztürk

Hangi GSM Operatörünü kullanıyorsun

Türk Telekom
  6. Ahmet Öztürk

Mafia 2 Definitive edition Türkçe yama önerisi

undefined text yazısı ayarlar dışında pek bir yerde yazmıyordu. Ayarları da oyunu başlatırken ayarlayabiliyorsun. Çok sıkıntılı bir yama değildi.
  7. Ahmet Öztürk

🔥Galatasaray Transfer Haberleri | Paulo Dybala, Zakharyan

Uğur Çiftçi de son durum ne beyler? Bu transferlerin yanında biraz absürt durabilir ama çok önemli :D. Sol bekte Dubois de iyi değil. Uğur hem Türk, hem iyi orta yapabiliyor. İcardi'ye düzgün orta açamıyoruz. Uğur'u alırsak kalecinin türk olma zorunluluğu olmadan Zaniolo'yu oynatabiliriz.
  8. Ahmet Öztürk

♥️GS/2 & TS/1 💙MAÇ BİTTİ

Ya bir git arkadaş konuşturma şimdi. Ali Koç'u çağır o bile penaltı der. Siopis e yapılan maçı en fazla nasıl etkiler? Alper Ulusoy 6 saniye hakemi zaten, biz de atanmasından rahatsız. Erden Timur da dile getirdi.
  9. Ahmet Öztürk

♥️GS/2 & TS/1 💙MAÇ BİTTİ

İcardi takımı besliyor 😀. Adam sırtı dönük nasıl oynanır onu gösteriyor. Mükemmel servisler yapıyor takıma.
  10. Ahmet Öztürk

🔥Galatasaray Transfer Haberleri | Paulo Dybala, Zakharyan

Zaniolo'ya imkansız gözle bakmayın. Para edicek bir sürü oyuncumuz var. Boey, Nelsson, Torreira'dan birini satarak bile Zaniolo'nun bonservisinin büyük kısmını karşılayabilirsin.
  11. Ahmet Öztürk

FENERBAHÇE - Ads maçı hakkında düşünceleriniz

Hahhahahahahaha komiksiniz.
  12. Ahmet Öztürk

Lig başında biz hakemleri konuşurken sizin durum iyiydi tabi, sesiniz çıkmıyordu. O zaman destek çıksanız durum aynı olmazdı. 1675379104 Evet, ilk haftalarda çok takip etmiyordum. Kendi derdimiz başımızdan aşkındı. Aleyhimize verilen kararlar skora direkt etki eden hatalardı. Ama doğru...
  13. Ahmet Öztürk

Penaltı olayını açan ben değilim, ben arkadaşa cevap verdim. Bayağıdır dan kastın ne kadar süre acaba? 11 maçlık galibiyet serisinde kötü oynadığımızı düşündüğüm maç yok. En kötü maçımız geçen Ümraniye maçıdır, o da takımda rehavet vardı belli ki. Galatasaray'ı artık ne zamandır takip...
  14. Ahmet Öztürk

Doğrudur hocam. Buna verilse Batshuayi ye de verilmesini isterdim. Ama buna verilmeyince Batshuayi ye verilmesi çifte standart olurdu.
  15. Ahmet Öztürk

PL ile kıyaslamıyorum, süper ligde de verilmeyen pozisyonlar var. Sivas - GS maçında Sivasın iptal edilen golü temiz, ama o maç tamamen bunun üzerine konuşuluyor. Halbuki bu pozisyon verilse, maç kopabilir.
  16. Ahmet Öztürk

Ligde penaltı standartı o kadar değişik ki bir şey diyemiyorum hocam. Hava toplarında böyle pozisyonlar çok oluyor. Batshuayi'nin pozisyon penaltı değilse buna da demem. GS-Sivas maçında Nelsson a yapılan bir müdahale vardı, ona verilmiyorsa buna da verilememeli. Yani anlatmak istediğim penaltı...
  17. Ahmet Öztürk

Düzgün şekilde tartışmaya açık adamla tartışırım zaten. Yazıma gelirsek, senin saydığın bahanelere(penaltı, tek fark vs.) tek tek örnek verdim. Ben bir anormallik görmüyorum. Cevap veremeyince hep aynı bahane, çok karşılaştım.
  18. Ahmet Öztürk

Zajc a yapılan faul. Onyekuru'nun pozisyon abartılacak bir pozisyon değil bence, ama kart verilse de şaşırmam. Sametin pozisyon dk kaçtı hocam? Maçı izledim ama hatırlamıyorum.
  19. Ahmet Öztürk

Lig de en fazla penaltı alan takımsınız. Tek farklı maçlara gelirsen onlar galibiyet değil mi yani? Çoğunda baskın, iyi bir oyun ortaya koyduk. Lige kötü başlama sebebimiz fikstür dezavantajıydı ve takımın alışma süreciydi. Zor geçen maçların çoğu o dönemde. Kırmızı kart pozisyonlarına bakarsan...
  20. Ahmet Öztürk

Hocam Batshuayi'nin pozisyonu yukarıda yazdım zaten, penaltı verilmemeli. Çifte standart olur. İptal olan gol de burada. Başka hangi pozisyonlar var hocam itiraz ettiğiniz? Adana'nın penaltı net zaten, ona itiraz eden gitsin voleybol izlesin.
Top Bottom