Arama sonuçları: *

1. Ahmet Öztürk

Yardım FIFA 23 odaklanma ayarları nasıl kapatılıyor?

İnternetten baktığımda "Kontrolleri Özelleştir" kısmından kapatılacağı yazıyor ama böyle bir ayar gözükmüyor. Nasıl kapatırım bilen var mı?
  2. Ahmet Öztürk

Warband hangi sürüm alınmalı?

Warband şuan indirimde. Hangi sürüm alınmalı? Yanındaki DLC ler alınmalı mı?
  3. Ahmet Öztürk

Mavi Ekran Minidump dosyamı inceler misiniz?

https://drive.google.com/file/d/1KQKei6DPvXzVz3LFBxDWietBHeQ30phZ/view?usp=drivesdk https://drive.google.com/file/d/1LNl7ooxtTvI8rZQk3r0C9ezj9dR1Cb69/view?usp=drivesdk Şu iki dosyaya bakabilecek var mı?
  4. Ahmet Öztürk

Yardım Mavi ekran hatası Nvlddmkm.sys

Sabahtan beri 10 dan fazla kez mavi ekran yedim. Hata olarak gözüken kod bu: Nvlddmkm.sys Sürücüleri silip güncelledim fakat işe yaramadı. Aygıt yöneticisine girdiğimde " Windows bu donanım için aygıt sürücüsü yükleyemiyor. Sürücü bozuk ya da eksik olabilir. (Kod 39)" yazıyor. Ne yapmam...
  5. Ahmet Öztürk

Yardım RDR2 Türkçe yama font sorunu

2 saatir bununla uğraşıyorum. En başta Technopat daki yamayı denedim. Font fix yapınca bir pencere geliyordu ve aşağı alınmıyordu. Sonra tek tek her yamayı denedim ama hepsinde ı harfleri kare olarak gözüküyordu. Bidiğiniz sorunsuz font fix var mıydı?
  6. Ahmet Öztürk

Öneri 150 - 200 TL oyun önerisi

Önceki açtığım konuda belirli bir bütçe yoktu. Bütçem 150 - 200 TL. Şuan yazılan oyunlardan kesin olarak alacaklarım olur. RDR2 almayı düşünüyorum. PS de iken dil sıkıntısından dolayı oynayasım gelmiyordu. Belki de oyunun yavaş ilerlemesindendir, beni çok sarmamıştı. Her türden oyun...
  7. Ahmet Öztürk

Öneri 20m Ethernet kablosu önerisi

Belirli bir bütçe yok. Sorun çıkarmayacak bir kablo arıyorum. Olabilecek en düşük fiyat olursa iyi olur.
  8. Ahmet Öztürk

CPU kullanımı %0

Mafia 2 DE oynuyorum. İşlemci ve Ekran kartı kullanımları düşük değil mi? Buna rağmen en yüksek ayarlarda 60 fps altına düşmedi.
  9. Ahmet Öztürk

Millenicom vs Netspeed

Yeni İSS arıyorum. Şuan Superonline kullanıyorum. Çekim mesafesinden memnunum ancak hız berbat. Millenicom veya Netspeed geçmeyi düşünüyorum. İkisini de çok öneren var. Çekim mesafeleri iyi mi? Konu başlığı değiştirdim. Aynı isimde farklı bir konu vardı ama aradığım cevaplar yoktu. Kurulum...
  10. Ahmet Öztürk

2. el laptop alırken hangi testler yapılmalı?

Yarın laptop almaya gideceğim. Gittiğimde yapmam gereken testler nelerdir? Bilgisayar sıfırlanmış olacağından herhangi bir oyun testi yapamam. Yük altına sokup sıcaklıkları gözlemleyebileceğim bir test var mı?
  11. Ahmet Öztürk

Trabzonspor - Galatasaray Skor Tahmini

Benim tahminim Galatasaray 3-1 alır. Sizce sonuç ne olur?
  12. Ahmet Öztürk

Öneri Steam Önerdiğiniz Oyunlar

En geç 1 ay içerisinde PC geçmiş olacağım. Steam hesabı açtım. Şuanda alınabilecek oyunlar nelerdir? Belirli bir bütçe yok. Yine de 100 TL altı olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.
  13. Ahmet Öztürk

GTA V Online için 4. Kişi(PS4)

Online da heist yapmak için 4. kişi gerekiyor. Sadece şimdilik değil her zaman müsait olduğunda oynayabileceğimiz kişiler yazabilir. Şimdilik 3 kişiyiz. Ben, @✓Arda, @Vesselam. Gelmek isteyen yazsın discord linkini özelden yollarım.
  14. Ahmet Öztürk

JBL T110 alınır mı? Fiyat bandında daha iyi var mı?

https://www.hepsiburada.com/jbl-t110-kulakii-kulaklik-ct-ie-siyah-p-HBV00000569U5?magaza=hadra+teknoloji&url_src=and-product-detail Bu fiyat civarında alabileceğim daha iyi bir kulaklık var mı? Kullanım amacım genellikle discord ve video izleme olucak.
  15. Ahmet Öztürk

Çözüldü✓ Türk Telekom modem alarm ışığı kırmızı yanıyor.

Uzun bir süredir kullanmıyorduk. Bugün tekrar kullanmaya başladık. Şimdi daha yeni açtım. İnternet ışığı yanmıyor ve alarm ışığı kırmızı yanıyor. Sebebi ne olabilir? @alpolojix
  16. Ahmet Öztürk

Öneri Maks. 250 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

JBL QUANTUM 100 kulaklığımı 270 TL ye sattım. 250 TL civarı Bluetooth kulaklık arıyorum. Kullanım amacım çoğunlukla dizi izlemek olucak. Yani müzik dinlemek gibi bir derdim yok. Ne önerirsiniz?
  17. Ahmet Öztürk

PS Plus daha uyguna alma imkanı var mı?

1 aylık denemek istiyorum. Hesapta daha önce alınmamış o yüzden 14 günlük denem gözüküyor ama bu denemeden sonra 1 aylık abonelik almak zorunlu mu? Yani denemeden sonra iptal etme şansım var mı?
  18. Ahmet Öztürk

Öneri Bu laptop 17 k eder mi?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-acer-nitro-ryzen-7-5800h-nvidia-rtx-3070-1tb-ssd-16g-ram-144hz-976407659/detay Bu fiyat civarında daha iyisi olabilir mi? Özellik olarak fiyatı iyi ama Acer Nitro kalite olarak nasıl bir marka
  19. Ahmet Öztürk

PS4 gelen tıkırtı sesi

Arkadaşlar fan sesi fazla olduğundan dolayı evde temizlemek istedim. Tamamını dökmeden fanın içini kulak çöpü ile temizledim. Herhalde kulak çöpü içine kaçtı ve fana takılıyor. Tamamını sökmediğim için tam olarak göremiyorum. PS satan mağazalarda bakım yapmayı düşünüyorum fiyat az çok ne olur...
  20. Ahmet Öztürk

Sizce New State patlama yapar mı?

Ben başta ilgi göreceğini düşünüyorum ama sonradan sönmeye başlar diyorum. Patlama uzun sürmez.
Top Bottom