Arama sonuçları: *

1. H

Gaming gen tr güvenilir mi?

Sizce bencede böyle bir sorun yaşanması mümkünmü birde bilgisayar ilk geldiğinde kutuda veya da pc de bir hasar varmıydi
  2. H

Çok sıkıntıya soktumu veya çok uğrastırdımı 1675495180 Birde alıral Bilgisayar hemen geldiğindemi servise gonderdiniz
  3. H

Siz hiç alışveriş yaptınız mı gaming gem tr den
  4. H

Evet onu bende duydum ve banada olur diye oçimde bir şüphe var 1675493407 Peki ekran kartı sistemde takılı haldemi geliyor yoksa kutu içinde mi 1675493522 Ya sorun çıkarırlarsa
  5. H

Kargaların hasarlı gelme ihtimali varmı
  6. H

Gaming gen tr den pc önerileri çok var ordan almak istiyorum ve çok ucuz fakat kargolama ve müşteri memnuniyeti hakkında iyi şeyler söylenmiyor kargolarından hasarlı geldiği söyleniyor ve giden bilgisayarlarda 1 veya 2 ay boyunca gelmeyip sürekli beklenildiği söyleniyor sizce bunlar doğrumu ve...
  7. H

34,000 TL'ye uygunmu ve Power SUP yeterli mi?

Attıgnız İntel de iş görürmu bunun kadar peki birde monitör olarak ne önerirsiniz
  8. H

Siz gönderilenlerin arasından hangi sistrmi önerirsiniz en uzun ömürlüsü vr rn iyi performans vereni hangisi
  9. H

Knk bu sayfa güvenilir mi? peki 1675454830 Birde power sup yeterlimi
  10. H

Başka intel sistem de varmı önerebileceğiniz 1675454132 Şöyle yrni nesil i7 işlmeci ve iyi bir ekran kartı olsa ve güvenilir site olursa alırım inşallah sizin attıgınız yerden
  11. H

evet geçen bunu tecnokap sosyal de de açmıştım ve ordada bunları gönderdiler bende gidip bilgisayarcılara gösterim power spu yetersiz dediler ve işlemci eski ve kötü dediler odan sonra bu seni 2 veya 3 yıldan yukarı götürmez dediller
  12. H

evet bunu geçen tecnophat sosyal ded açtımıştım ve onlarda bunları attılar adamların hepsi aynı şeyi diyolar bende buraya sormaya karar verdim
  13. H

benim az biraz bilgim var gittim gösterdim bu sistemleri ve kötü dediler işlemci kötü ve power sup kötü dediler
  14. H

adamlar kötü diyolar sebebine işlemci eski power sup yetersiz diyoarlar
  15. H

attığım listeyi vatanda çıkarttım mediamarkt takiler ve bilgisayarcılar önermedi kötü diyip geçtiler
  16. H

Önermiyolar bu sistemi
  17. H

M2.SSD: https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...0bw-m-2-pci-express-3-0-fiyati,424869741.html RAM: XPG Gammix D30 16gb (2x8) Ddr4 3200mhz Cl16 Kırmızı Ram Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL İşlemci: Intel® Core™ i7-12700 İşlemci (25 M Önbellek, 4,90 GHz'e kadar) - Ürün Teknik Özellikleri | Intel...
  18. H

Monster tulpar t7 v20.5.2 vs asus rog strix g15

Ben yeni bir pc almak işitiyorum fakat monster tulpar t7 v20.5.2 ve asus rog sttix g15 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım
Top Bottom