Arama sonuçları: *

1. AhmetCanGenq

Braun CO211 New Handy Fun Edition değeri nedir?

Selam arkadaşlar ben bu gün evde şans eseri dolapların derinliklerinde bu kamerayı buldum google da arattım ancak bir şey bulamadım acaba bu kamera değerli bir şey midir? Firma Alman firması ve gayet kaliteli bir şeyebenziyor.
  2. AhmetCanGenq

Twıtch Canlı yayın terine tekrar gösterim yazıyor

Merhaba ben daha yeni yeni twıtch üzerinden yayın yapmaya başladım ancak dün farkettim ben canlı yaında olmama rağmem ekranda tekrar gösterim yazıyor araştırdım baya ama hiç bir çözüm bulamadım. 1675082918 Arkadaşlar ben bir çözüm buldum opera gx kullanıyorsanız vpn i devre dışı bırakın ben öyle...
  3. AhmetCanGenq

İşlemcim hep çalışıyor.

Arkadaşlar benim 2015-16 model bir laptopum var bende bu olayı yeni fark ettim. Galiba 2 gün falan önce bizim hoca pc'leri açın dedi sonra hoca bir şey anlatırken (Bilişim öğrencisiyim) bende görev yöneticisini açtım ve işlemcinin ne kadar süredir çalıştığını yazdığını gördüm eve geldiğim zaman...
  4. AhmetCanGenq

Demon Slayer Tanjiro iblis mi ?

Arkadaşlar az önce instagramda gezerken bi post gördüm ve tanjironun iblis halinin fotorafı vardı bu foto fanmade mi orjinalmi anlayamadım yorumlarda manga spoileri olduğu falan yazıyordu lütfen biri bunu açıklığa kavuştursun bu gerçek mi orjinalmi kafayı yemek üzereyim (animeyi bitirdim) (bide...
  5. AhmetCanGenq

Yeni anime öneririmisiniz ?

Lisede geçen ve shounen animeler önerir misiniz? mümkünse aşk komedi ve doğa üstü olsun (hepsi olmasada olur)
  6. AhmetCanGenq

Sword Art Online kaç sezon ?

Arkadaşlar sword art online kaç sezon ve izleme sırası nedir ? 1628280175 Bir türlü bulamadım biri diyo 1 sezon biri diyo 5 sezon biri diyo 3 sezon bir türlü anlamadım (bide film izleme sırası)
  7. AhmetCanGenq

Dragon ball izleme sırası nedir ?

Arkadaşlar dragn ball a başlamak istiyorum ama sırasını bilmiyorum dragon ball,dragon ball z ,dragon ball gt ve dragon ball super var bunların izleme sırası nedir ?
  8. AhmetCanGenq

Öneri Agalar 500 liraya direksiyon seti alınır mı?, alınırsa ne alınır ?

500 liraya direksiyon seti önerir misiniz? ?
Top Bottom