Arama sonuçları: *

1. PROTOTYPE

Sapphire Pulse RX570'im var, GeForce Experience, MSI Afterburner gibi uygulamaları kullanabilir miyim?

Hayır çakışma gibi bir konu söz konusu değil :D.
  2. PROTOTYPE

Ddr3 anakart a ddr5 ekran kartı takılırsa ne olur?

DDR3 anakarta DDR3 RAM takabilirsin demek işlemcin ekran kartını beslesin yeter ki tüm ekran kartlarını kullanabilirsin. Sıkıntı olmaz rahat kullanırsın.
  3. PROTOTYPE

Sapphire Pulse RX570'im var, GeForce Experience, MSI Afterburner gibi uygulamaları kullanabilir miyim?

Msi afterburner tüm ekran kartlarında kullanılabiliyor.
  4. PROTOTYPE

Öneri Pc için hikaye türünde oyun önerisi

Crysis′i öneririm baştan sona oyna bence :).
  5. PROTOTYPE

Yatay kasa pcye GTX 750 Tİ takılır mı?

Kasana sığıyorsa hiçbir sıkıntı olmaz :).
  6. PROTOTYPE

3 Günde 8000 Üye Olduk ve Forumumuza Saldırdılar!

Rez alın rez buralar değerlenecek :).
  7. PROTOTYPE

3000 TL pc toplama

Al sana hazır sistem: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-value-a32-570-ryzen-5-1600-8gb-480gb-ssd-rx570-pmu418740
  8. PROTOTYPE

Kullanmadığınız bilgisayar var mı?

Arkadaşlar bilgisayar alacak param hiç yok gariban gibi duruyorum bildiğiniz sorum:eski kullanmadığınız gereksiz bir bilgisayarınız varmı bana verebilecek ya da ucuza satabilecek durum hiç yok o yüzden sizlere muhtaç kaldım.
  9. PROTOTYPE

Bilgisayarımı kaç TL'ye satarım?

Benim bilgisayarım yok hiç alamıyıcam herhalde bana verirmisin 100TL′ye falan? Şuan 100TL param bile yok nasıl verceksem artık garibanın yüzü güler mi hiç?
  10. PROTOTYPE

Yardım Anakart ve kasa uyumu

RX 570 nasıl anakart oluyor? Ekran kartı o. B450M S2H veya A320M S2H al anakart olarak.
  11. PROTOTYPE

İkinci el ekran kartı

Evet maalesef dolandırıcılar bu zamanda fırsat kolluyor. 2.el 400TL o kart için çok para, ve 300W PSU sistemi çok iyi besleyebileceğini sanmıyorum 450W PSU daha iyi bir seçim olacaktır.
  12. PROTOTYPE

RX 5500 XT ALINIR MI?

Bütçen yeterliyse alınır ama 2.el RX Vega 56 veya RX Vega 64 daha iyi bir yercih olacaktır. RTX 2070 killer diye lakabı var :).
  13. PROTOTYPE

4200-4300 ₺ Sistem Toplama

Hazır sistem veriyorum, RAM′i 16GB 3000MHz yapın birde klavye mouse tam: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-neon-b45-580a-ryzen-5-1600-8-gb-480gb-ssd-rx580-pmu420350
  14. PROTOTYPE

Xiaomi Redmi Note 9

Nisan sonuna kadar gelir fiyatı 2000-2500 arası olacak.
  15. PROTOTYPE

2000 TL'ye kadar telefon önerisi

Realme 5 Pro :).
  16. PROTOTYPE

Anakarta klavye,mouse bağlanılabiliyor mu?

Biz insanlar anakarta takıyoruz diğer cinsler nereye takıyor bilemem ;D
Top Bottom