Arama sonuçları: *

1. Berk Atmaca

F/P Motor Ceketi önerisi

Usta Drift L aldım. Rodaj biteli 2 hafta oluyor. Üniversite okuyup çalışarak aldım valla yoksa daha iyi bir model daha yüksek cc'li bir makina düşünüyordum. Artık yaza kaldı.
  2. Berk Atmaca

F/P Motor Ceketi önerisi

Dostlar selamlar 6 ay çalışıp kendime 125cc motor aldım geçenlerde. İşte kaskıydı eldiveniydi her şey okey bir ceket kaldı. Bana önerebileceğiniz kaliteli bir ceket arıyorum. Çok pahalı olmazsa sevinirim param kalmadı fazla
  3. Berk Atmaca

🔥İndirim Razer Blackshark V2 Gaming Kulaklık Special Edition ₺2.549,00

Hayır hocam karşılaşmadım ama ben kulaklığı yere hayvan gibi fırlattığım için ses tekeri tam anlamıyla çalışmıyor. Son ses civarında cızırtı oluyor seslerde bununda nedenini ses tekerinin bozulmasına bağlıyorum
  4. Berk Atmaca

Muhtarlık seçimi yapmazsam oy geçersiz mi?

lannn... reklam broşürü değil miydi zatenn
  5. Berk Atmaca

Bugün çevirme olur mu?

Olur kanki olur az önce mersin çetinkayanın oradan geçiyodum pıtıpıtı diye polis amcalar çeviriyodu
  6. Berk Atmaca

Muayene hakkında soru

Sağolasın hocam. Sigorta yaptım her şey okey bir muayene kurcalıyordu aklımı.
  7. Berk Atmaca

Muayene hakkında soru

Dostlar selam 2023 model 125cc bir motosiklete sahibim. 2. el aldım ve muayenesini yapmak istiyordum fakat babam motor yeni olduğu için yapmana gerek yok dedi. 2023 ekim ayı çıkışlı motoruma muayene yaptırabilir miyim? Dediğine göre 2026 ya kadar gerek yokmuş. Emin olamadım. Sigortasını yaptım...
  8. Berk Atmaca

Motor kullanmayı ne kadar sürede öğrenirim?

Hocam memnumum ben. Frenleri çok iyi. Tek şikayet ettiğim konu boşa alma sorunu. Motor durur vaziyette boşa almak biraz zor o yüzden durmadan boşa almak bazen can sıkıyor hele unutulunca kırmızı ışıkta el debriyajda ışık yanana kadar beklemek biraz can sıkıyor. Geri kalanında bir problem yok...
  9. Berk Atmaca

Motor kullanmayı ne kadar sürede öğrenirim?

Başlangıç için 125cc önermem. Bende drift var kullanıyorum. Hiç bilmeyen birisine göre süratli gelebilir 125cc makinalar. Yarı otomatik bir cup 100cc kullanman daha iyi olur trafiği öğrenirsin. Trafiği öğrendikten sonra cc yükseltirsin.
  10. Berk Atmaca

A2 ehliyet almak istiyorum

sağolasın yardım için
  11. Berk Atmaca

cok para ya 7.5k ya aldık zaten b yi... ben direkt a2 alırım
  12. Berk Atmaca

Dostlar selam, hali hazırda B sınıfı bir ehliyete sahibim ve ek olarak A2 sınıfı bir ehliyet almak istiyorum. Kaç liraya patlar bana bu? Birde hemen alabilir miyim yani sınavı hemen yaparlar mı?
  13. Berk Atmaca

hp victus laptobumda arada drop giriyor

Bak laptobu aç fanların orada (plastik kapağın üstünde) kağıt gibi bişi var onu çıkar ve termal macunu değiştir. Ayrıca laptobu masaya paralel konumlandırma arkasına 2-3 cm de olsa yükseltecek bir şey koy. Ben tahta koyuyorum defter de olur. Drop sorunları geçiyor ve ısınmıyor cihaz.
  14. Berk Atmaca

Drift L alınır mı? Bütçe 60-65k maks

Dostlar selamlar. Uzun bir süre 100cc motor kullandım (scooter + cg + cup ne varsa kullandım). Şimdi birikmiş net 60k param var. Kask mont vs mevcut. Bu fiyat bandında driftleri çok görüyorum. Herkes kronik falan diyor. Ben üniversiteye giderim birde arada mersin - erdemli (50km-60km yol) gider...
  15. Berk Atmaca

Matematik cebir ne arkadaşlar

Allah sabır versin çünkü cebir vermeyecek
  16. Berk Atmaca

🔥İndirim Anker Soundcore Life Q10i 999₺

Öneririm. Zamanında 770 TL'ye almıştım.
  17. Berk Atmaca

350-400 bandında aile aracı

Dostlar merhaba arkadaşımın ailesi araba almak istiyor. Piyasayı bilmediğim için sormak istiyorum. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz araçlar var mı? Sağa sola götürsün derdi az olsun yeter.
  18. Berk Atmaca

Rüyamda Karı Kız Görceğime Saçma Sapan Şeyler Görüyorum

Dostum şey... gerçek gibi mi? Bir arkadaş soruyorda ondan şey ettim.
  19. Berk Atmaca

🔥İndirim Bargello Premium'a Özel 144₺🔥🔥

599 aldım ben güzel kokuyo (manita seçti kötü diyemem)
Top Bottom