Arama sonuçları: *

1. Yvşlagaçtanealıyon

Sizce Apple a geçmelimiyim ?

Aktif olarak Samsung Galaxy A73 kullanmaktayım son derece memnunum 120 hz olsun ekranı olsun şarj olsun gayet güzel bir telefon fakat kamera olarak düşük kalıyor.Iphone tarafında 12 PRO MAX alabilirim.Sizcr geçilirmi 12 pro max e.Hız olarak bir şey kaybedermiyim
  2. Yvşlagaçtanealıyon

Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Açılmıyor ?

https://store.epicgames.com/tr/p/uncharted-legacy-of-thieves-collection Oyun bu normal uncharted 4 SAM i yönettiğimizi bitirdim fakat bir diğerine giremiyorum başlat diyorum 1-2 fotoğraf sonra normal oyunun başlatma menüsüne atıyor. 2-3 kez Format attım olmadı Dosyaları Doğruladım Olmadı. 2-3...
  3. Yvşlagaçtanealıyon

Sizce monitörü Satayımmı ?

Asus VG249Q monitörüm bulunmakta 4 aylık daha jelatinleri üstünde. 20 ay garantisi var.3800 TL teklif var ne diyorsunuz ?Bana ederi 4K gibi geldi
  4. Yvşlagaçtanealıyon

Monitörüm ne kadar eder

Asus VG249Q modeli 21 Aralıkta Amazon Türkiyeden aldım daha 20 ay garantisi var. Ölü pixel yok ışık sızması ve ghosting her monitörde olduğü kadar. Pivot özelliğinde,ekranında herhangi bir sorun sıkıntı yok herşeyi çalışıyor İş sebebiyle fazla kullanamadım.daha jelatinleri bile üstünde duruyor...
  5. Yvşlagaçtanealıyon

Ziraat Bankası 2 Farklı Telefondan Kullanma ?

Elimde 2 tane telefon var sıkıldıkça değiştirmek istiyorum. Ama ziraat tek telefona onaylı. Öteki telefona sim kartı taktığımda nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Böyle bir şey mümkünmü ?
  6. Yvşlagaçtanealıyon

Gta 5 Online Simgeler görünmüyor

Beyler normalde burda dopdlu garaj görevler işte ıvır zıvır simgeleri oluyor haritada şimdi bomboş nasıl düzelir
  7. Yvşlagaçtanealıyon

n11 120TL ye ne alabilirim ?

120TL ye 40 TL kupon var Ne alabilirim ?
  8. Yvşlagaçtanealıyon

RDR2 Otomatik At Sürme Nasıl Kapatılır ?

Ben sadece W basıyorum oyun kendi kendine sürüyor atı. Bunu nasıl kapatabilirim
  9. Yvşlagaçtanealıyon

RDR2 Türkçe Yama Önerisi

Bir tane yama kurdum ama kutucuklu çıktı sorunsuz varmı yama ?
  10. Yvşlagaçtanealıyon

Type C kablosu aldım H.O/G.O

https://www.hepsiburada.com/ugreen-premium-type-c-60w-3a-pd-hizli-arj-ve-data-kablosu-p-HBV00000YEISA?magaza=Teknostore&url_src=and-product-detail Samsung Galaxy A73 25W için aldım H.o yoksa G.o ??????
  11. Yvşlagaçtanealıyon

İnstagram Bu Sayfa güvenilir mi? ?

https://www.instagram.com/erkekmodastreet/ 127K Takipcisi var ama yinede sormak istedim. Kapıda ödeme ile alacağım zaten ama sonuçta adresimi yollayacağım ? Ne diyorsunuz
  12. Yvşlagaçtanealıyon

Yeni monitör ghosting varmı ?

Asus VG249Q ips 144hz 1ms modeli 2 sizce fazlamı ghosting
  13. Yvşlagaçtanealıyon

Asus VG249Q alınır mı?

Şuanda amazonda 4900TL. Sizce alınır mı?
  14. Yvşlagaçtanealıyon

HP OMEN Monitör alınır mı? ?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_hp-omen-23-8-in%C3%A7-165hz-1ms-freesync-%C4%B1ps-pivot-full-hd-gaming-monit%C3%B6r-siyah-780d9e9-1234745.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed&v=1.14.1, Sizce alınır mı? doğru düzgün...
  15. Yvşlagaçtanealıyon

PC mi satmak istiyorum ne kadar eder

i3 12100F Asus prime H610M Asus radeon rx 7600 mech classic 2x = (Vatan Bilgisayardan Alındı) Team t vulcan 2x8 3200mhz 16gb ram Gigabayt 240 gb sata ssd Rampage shiva rainbow = (Vatan Bilgisayardan Alındı) NZXT C550 +80 Yarı modüler = (İtopyadan Alındı) Bütün...
  16. Yvşlagaçtanealıyon

Sizce Yeni GTA , GTA 5 i etkilermi ?

Yeni çıkacak olan oyun sizce gta 5 onlin ı etkileyecekmi ?
  17. Yvşlagaçtanealıyon

Scanıa Truck Simulatör görüntü sorunu

Görüntü böyle oluyor neden daha önce yaşayan varmı nasıl çozebilirim
  18. Yvşlagaçtanealıyon

Hyper X Cloud 2 Ses Sorunu

Sabah teslim aldım kendisini mükemmeldi kullandım bıraktım . İşten geldim kadife padlerini taktım sesler o kadar bozuk ki anlatamam. Basslar gitmiş sanki kafamda 10 liralık trust var ses kartı mı bozuk sizce nedendir ? Birde amazondan 1699 a aldım iade alırlarmı ?daha bu sabah teslim aldım
  19. Yvşlagaçtanealıyon

Hyper X Cloud 2 Ses Bozuldu

Daha bugün teslim aldım kendisini sabah kullandım çok iyiydi. Şimdi işten geldim deri padlerini kumaşla değiştirdim ses var ama basslar komple gitmiş. Ses kalitesi komple değişti sanki 10 liralık trust var kafamda sorun neyden olabilir ses kartı falan mı bozuk ? Sesler o kadar kötü ki anlatamam şuan
Top Bottom