Arama sonuçları: *

1. C

Macbookta ram mi işlemci mi

Macbook M1 Air 16 GB RAM Macbook M2 Air 8 GB RAM Yani kısaca ram mi işlemci mi ve neden ? (İksinin de fiyatı aynı sayılır.)
  2. C

Ünide Kullanmalık Laptop Tavsiye

Peki sence 4k daha koyup m1 air 16 gb nasıldır hocam
  3. C

Ünide kullanılacak da sonrasında da çöpe atılmasın kullanışlı olsun daha iyi olur
  4. C

Bilgisayar müh. okuyan biri için laptop lazım. İş laptopu tarzı olmalı , oyun oynatması çok önemli değil. Tavsiyeleriniz nelerdir ? Şunlardan hangisi olabilir, , neden ? (Bütçe max 20) Huawei Matebook D16 Huwaei Matebook 16 Macbook Air M1
  5. C

JBL Kulaklığın Teki Kayıp

Hasarlı falan olsa değişimi yapılıyor kaskodan dolayı biliyorum da keşke derdim hasarlı olması olsaydı. Kulaklığın teki yok :(
  6. C

JBL Kulaklığın Teki Kayıp

JBL T220 TWS Bluetooth Kulak İçi Kulaklığımın bir teki kayboldu. Teknosadan almıştım , kasada kasko da almıştım. Yenisi gönderilebilir mi bilgisi olan var mı nasıl çözerim bu sorunu ? Yoksa gitti mi kulaklık ? (sağ tek kayboldu , sadece sol telefona bağlanmıyor. sol , sağa ; sağ telefona...
  7. C

500-800 TL Bandında Kaliteli Kasa Önerisi

Dark Diamond Pro nasıldır ?
  8. C

Dark'ın kalitesiz olduğunu , iade edenleri duymuştum. Tavsiye eder misiniz bir sorun yaratmış mıydı ?
  9. C

mATX , ATX Malzemesi ve havalandırması kaliteli , kolay kablolama yapabileceğim bir kasa arıyorum.
Top Bottom