Arama sonuçları: *

1. Angel.

bios FLAŞ Belleğimi Görmüyo

merhaba Arkadaşlar bios Güncellemeye Çalışıyorum Lakin bios ekranın da flaş belleğim gözükmüyo hiç bi tuş çalışmıyo ctrl+ alt + del yaptım da sistem yeniden bile başlamıyo biostar b450mh anakartı kullanıyorum
  2. Angel.

Yardım Ryzen 3 3100 Nasıl OverClock Nasıl Yapılır ?

dc varmı Mr.Angel#0667
  3. Angel.

Yardım Ryzen 3 3100 Nasıl OverClock Nasıl Yapılır ?

Merhaba İnternet de Vs Bir çok Konu Gördüm benim Ryzen 33100 işlemcim var buna O.C Yapmak İstiyorum Ryzen master dan vs Yapılıyormuş Ama tam Nasıl Hangi Frekansda Yapıcağımı bilmiyorum Bu konu da Uzman Olan Biri Bana Ulaşabilir mi Mr.Angel#0667
  4. Angel.

Yardım ASUS TUF GAMİNG VG249Q ALINIR MI?

Pivot gerek yok sonuç da world de fln çalışmıycam sadece oyun oynuycam
  5. Angel.

csgo da fps anlık fps düşmesi

Bende aynı sorunu gta 5 de yaşadım 100 fps Alırken sabah girdim zaman 20 50 fps alıyodum nedenleri 1.Pc Çok Uzun Süre Kullanımında Düşebilir 3 gün Açık Bırakmışdım 100 Fps den 80-70 Düşüyordu Anlık 2.Ekran Kartı Driver Güncel değilse Kasar Donar Fps Düşer Bizzat Yaşadım Driver Güncelledikden...
  6. Angel.

Left 4 dead 2 ne zaman indirime girer

Baya önce indirimdeydi ben almıştım duruyo sanırım sonbahar da girer
  7. Angel.

Yardım ASUS TUF GAMİNG VG249Q ALINIR MI?

Merhaba Hepsi burada Üzerinde vizyonbilgisayar Asus Tuf Gaming VG249Q Modelini gördüm zaten Abdullah Abide Video çekmiş ama beğendim çoğu monütör satan yer hep şikayet var ama burayla ilgili internetde şikayet bulamadım Var ama Monütörle alakalı değil hiç biri Daha önce bu Monütörü Alan veya...
  8. Angel.

Gaming Gen TR ile YAŞADIĞIM SÜREÇ ve TÜM GERÇEKLER

Kardeşim 1 solukda okudum patronumdan aza yedim okuycam diye ama gerçekden hemen hemen aynı durumu bende yaşadım çok geçmis olsun tüketici mahkemesine başvur istersen öyle bi şeyler olur gibi
  9. Angel.

Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem bakın ne halde gelmiş!

Şu an aldım sistem bizzat game garaj mağzasına gittim aldım artık sıkılmıştım ama şimdi sistemi aldım gayet hoş kullanıyorum bi sorun yok
  10. Angel.

Gaming Gen TR'den alınan kampanyalı hazır sistem bakın ne halde gelmiş!

Beyler bu konuda tecrübeliyim gaming gen .tr den hiç bi şey alınmaz bende 1 ara sistem aldım kırık geldi geri gönderdim dedi ki tutanak olmadı için iade alamıyoruz bende dedim ki bana böyle geldi sonuç da bunu ben kırmadım adam ilgisiz bana ne napim gibi sinde. Bi tavır sergiledi hemen girdim...
Top Bottom