Arama sonuçları: *

1. Ulaş_

Öneri Rise of the Tomb Raider Oynama Vakti Geldi mi?

1 yıl aradan sonra kendinizi oyuna aç hissediyorsanız oynayabilirisniz. Ben üç oyunu da ardına ardına oynamak gibi bir hata yapmıştım ve özellikle son oyunu bitirene kadar canım çıktı.
  2. Ulaş_

Aniden Donma Sorunu Yaşıyorum

Günaydınlar. Sürücülerinizi güncellemeyi deneyin ve virüs taraması gerçekleştirin. Eğer bilgisayarınızı uzun süredir temizlemiyorsanız temizleyin.
  3. Ulaş_

far cry primal ı iade etmeli miyim

Şahsi olarak primal benim sevdiğim bir oyun değildi. İade edebilirsin sarmadıysa. Üçüncü oyunu ise oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Far Cry serisinde nadir olan şeyler var. Serinin diğer oyunlarına nazaran düzgün bir ana karakteri var, kötü adamı da baştan savma değildir. Hatta illaki denk...
  4. Ulaş_

rtx modelleri markaya göre değişiyor mu

Hocam çoğunlukla soğutma ve malzeme kalitesi farkı olur. Bende 2060 Gigabyte var, dışı plastik malzeme; arkadaşımda Asus modeli var, dışı metal soğutması daha iyi. Ek olarak devasa olmasa da bir performans farkı var. Fakat dediğim gibi aşırı fazla değil.
  5. Ulaş_

!ACİL! BİSİKLETTEN TAKLA ATTIM YARDIM

Acile gidersiniz hocam, röntgenle bakarlar, devlet hastanesine para ödemezsiniz. Kanayan bir yaranız vs. Varsa müdahele ederler. Geçmiş olsun.
  6. Ulaş_

CS'den Valorant'a scope hassasiyeti ayarlamak.

Merhabalar. Normalde CS oyuncusuyum ve haliyle yakınlaştırma hassasiyetim (awp) belli. Bu hassasiyeti Valorant'a nasıl taşıyacağım?
  7. Ulaş_

Gigabayte mı gaiward mı

İkisini karşılaştıramayacağım (Gainward kullanmadım) ama Gigabyte 2060 kullanıyorum, normal 2060'lara göre (Asus, MSI vb.) bir tık daha çok ısınıyor.
  8. Ulaş_

Samsung watch 6 44mm alınır mı?

Hocam bende watch 4 var arkadaşların söylediği gibi %100 şarjla 2. günü çıkarma ihtimaliniz yok. Özellik bakımından her ne kadar tatmin edici olsa da yararlanamıyorum. Galaxy weareble telefonumu desteklemiyor (Huawei y9), abim hediye verdi o yüzden değişmedim. Telefon farkından dolayı sıkıntı...
  9. Ulaş_

Oyuncu koltuğu önerisi / Türksit koltukları?

Başka bir öneriniz var mıdır?
  10. Ulaş_

O kadar mı dayanıksızdı hocam?
  11. Ulaş_

Merhabalar! Şu anda ofis koltuğu kullanıyorum, kuzenimin oturması üzerine yamuldu (biraz kilolu). Değiştirmek istiyorum, gözüme Türksit'in koltukları takıldı. 2.5k gibi bir fiyatı var ve Hepsiburada incelemeri olumlu duruyor. Lakin DA'daki konularda tavsiye edilmemiş, bizzat kullanan var mı...
  12. Ulaş_

İphone 11 pro max 64 gb 2. El kaç liraya satılmalı?

Kasa da yamukluk yok camı kırık sadece. Kılıf kullanmıyorum kendi duruyor. Ucuz mu olmuş 11k hocam?
  13. Ulaş_

İphone 11 pro max 64 gb 2. El kaç liraya satılmalı?

Merhabalar. Cihazın kasası kırık, bataryası servis, yurtdışından pasaport kayıtlı. Kutusu, şarjı, faturası yok. Telefoncu 11k ya alabileceğini söyledi. Sizce fiyat iyi mi.
  14. Ulaş_

Kulaklığın mikrofonu dizüstü pcde çalışmıyor.

Merhabalar! Elimde Medusa marka kulaklık var masaüstü bilgisayarımda mikrofonunun kullanabiliyorken laptopa taktığımda mikrofon ses almıyor. Laptop mikrofonu görüyor ama herhangi şekilde ses almıyor dediğim gibi. Mikrofonun yanındaki bar hiçbir şekilde yükelmiyor.
  15. Ulaş_

gigabyte rtx 3060ti windforce

Hocam gigabyte windforce'lar normale göre biraz daha ısınıyor. Bende 2060 var kasam pek mesh değil 81 82 görüyordu yanlış hatırlamıyorsam.
  16. Ulaş_

Yurt dışından kart getirmek?

Kızılay kartlardan bahsetmiyorum kanki türkiyeye satışı yok kartların, hem de ben 300 küsür para vereceğime bedavaya gelmiş oluyor :)
  17. Ulaş_

Yurt dışından kart getirmek?

Merhabalar! Almayadaki kuzenimden Türkiye'ye gelirken iskambil kartı getirmesini istedim. Hava alanında herhangi bir problem yaratır mı? Emin olmak için soruyorum bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum da.
  18. Ulaş_

Yardım Steam'de nasil oyun hediye edilir?

Hocam yanlış bilmiyorsam oyun hediye etmek için limiti geçmeye gerek yok. Almak istdiğiniz oyunu sepete ekleyin ve hediye et tarzı bir seçenek var onu işaretleyin.
  19. Ulaş_

CS GO SKIN ONERISI VERIR MISINIZ

M4A1-S ;karabasan Awp ;Dış iskelet
  20. Ulaş_

Yanlış hesaba para yatırdım nasıl alabilirim ne yapmalıyım?

fast işlemi hocam. 1687432385 Cevaplarınız için teşekkürler.
Top Bottom