Arama sonuçları: *

• Users: Ulaş_
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ulaş_

CS'den Valorant'a scope hassasiyeti ayarlamak.

Merhabalar. Normalde CS oyuncusuyum ve haliyle yakınlaştırma hassasiyetim (awp) belli. Bu hassasiyeti Valorant'a nasıl taşıyacağım?
  2. Ulaş_

Oyuncu koltuğu önerisi / Türksit koltukları?

Merhabalar! Şu anda ofis koltuğu kullanıyorum, kuzenimin oturması üzerine yamuldu (biraz kilolu). Değiştirmek istiyorum, gözüme Türksit'in koltukları takıldı. 2.5k gibi bir fiyatı var ve Hepsiburada incelemeri olumlu duruyor. Lakin DA'daki konularda tavsiye edilmemiş, bizzat kullanan var mı...
  3. Ulaş_

İphone 11 pro max 64 gb 2. El kaç liraya satılmalı?

Merhabalar. Cihazın kasası kırık, bataryası servis, yurtdışından pasaport kayıtlı. Kutusu, şarjı, faturası yok. Telefoncu 11k ya alabileceğini söyledi. Sizce fiyat iyi mi.
  4. Ulaş_

Kulaklığın mikrofonu dizüstü pcde çalışmıyor.

Merhabalar! Elimde Medusa marka kulaklık var masaüstü bilgisayarımda mikrofonunun kullanabiliyorken laptopa taktığımda mikrofon ses almıyor. Laptop mikrofonu görüyor ama herhangi şekilde ses almıyor dediğim gibi. Mikrofonun yanındaki bar hiçbir şekilde yükelmiyor.
  5. Ulaş_

Yurt dışından kart getirmek?

Merhabalar! Almayadaki kuzenimden Türkiye'ye gelirken iskambil kartı getirmesini istedim. Hava alanında herhangi bir problem yaratır mı? Emin olmak için soruyorum bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum da.
  6. Ulaş_

Yanlış hesaba para yatırdım nasıl alabilirim ne yapmalıyım?

kendi ziraat hesabımdan başka birine para gönderdim. Fakat yanlış hesaba göndermişim, parayı nasıl geri alabilirim ne yapmalıyım?
  7. Ulaş_

Bu kart desteleri arasındaki fark nedir?

Merhabalar! Bicycle iskambil destesi almak istiyorum fakat amazon ve hepsi burada arasında bir fiyat farkı var. Amazon'daki jumbo olarak geçiyor ve daha ucuz. Farkı nedir acaba? Yani jumbodan kastı daha büyük sanırım ama rahatsız eder mi...
  8. Ulaş_

Faremde çift tıklama sorunu var / iade süreci?

Merhabalar! Corsair Katar Pro kullanıyorum ve son zamanlarda çift tıklama sorunu baş gösterdi. Garantiye göndermek istiyorum alınır mı? Daha süresi bitmedi bildiğim kadarıyla. İkinci sorum iade sürecinin nasıl olacağı, nereye iade edeceğim kiminle iletişime geçeceğim hiç bir bilgim yok. Yardımcı...
  9. Ulaş_

Saç uzatma teknikleri?

Merhabalar. Saçlarımı uzatmak istiyorum, hızlı uzaması için vs. bir öneriniz var mı? krem, şampuan veyahut doğal bir yol?
  10. Ulaş_

Asetto Corsa trafik modu harita gözükmüyor.

Gördüğünüz 4 dosyayı indirdim fakat haritalarda trafik haritası gözükmüyor. Ayriyeten Contect Manager'i ne zaman kapatsam indirdiğim rarlar kayboluyor. ( Baktığım kanal: )
  11. Ulaş_

Asetto Corsa için yapılması gereken ayarlar?

Merhabalar! Asetto Corsa'yı aldım fakat oyun zevkini artırmak için neler yapmam gerekli? İndirmem gereken grafik modu vs. var mıdır?
  12. Ulaş_

Kulaklık bağlandıktan kısa bir süre sonra ''disconnected'' diyor.

Merhabalar. Soundpeast marka kulaklık kullanıyorum. Kulaklığı bağladıktan belirttiğim gibi kısa bir süre sonra ''disconnected'' diyor. Bu uyarıdan sonra müzik dinleyebiliyorum hâla fakat telefonla konuşurken artık telefon kulaklığı görmüyor. (ama yine müzik vs .dinliyorum.) Bir çözümü var mıdır...
  13. Ulaş_

Detroit Become The Human: Connor yazılım tutarsızlığı?

Merhaba. Oyunu oynamış olanların bileceği üzere Connor ile oynarken yaptığımız davranışlara göre yazılım tutarsızlığımız artıp azalıyor. Doğru anladım mı bilmiyorum ama insani kararlar verdikçe Connor'ın yazılım tutarsızlığı artıyor. Peki bu iyi bir şey mi? Açıklarsanız sevinirim.
  14. Ulaş_

Hepsi Burada'dan kılıf almak?

Merhabalar. Hepsi Burada üzerinden telefon kılıfı almak istiyorum fakat almak istediğim kılıfın hiç bir incelemesi yok. Aynı satıcının bir sürü baskılı kılıfı var ama sanki fotoğraflar sadece kopyalanıp kılıfa yapıştırılmış gibi. Alınır mı yoksa hiç tehlikeleye atmamalı mıyım? Satıcının başka...
  15. Ulaş_

Last Of Us dizi değerlendirmesi. (8. bölüm)

Merhabalar! Bu konunun asıl amacının hep beraber TLOU'ın çıkmış olan ve yeni çıkacak olan bölümlerini tartışmamız, yorumlarımızı belirtmemiz amacıyla kurdum. Her hafta yeni bölüm yayınlandıkça bende kendi görüşlerimi belirteceğim; sizden de aynı şeyi yapmanızı isterim. Bu gün içinse 8. bölüm...
  16. Ulaş_

Punisher çizgi romanları.

Merhabalar! Punisher çizgi romanlarını okumak istiyorum fakat hangileri iyidir, okunur bilmiyorum. Aranızda okuyan, tavsiye verebilecek var mı?
  17. Ulaş_

Bu kulaklık alınır mı?/ Kulaklık önerisi.

Merhabalar. https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-p2i-tws-bluetooth-5-2-kablosuz-kulaklik-ipx5-suya-dayanikli-beyaz-a3991-anker-turkiye-garantili-p-HBCV00002QXX7U Bunu almayı düşünüyorum ama emin değilim. Bundan önce soundpeast almıştım fakat kırdım. Müzik ve konuşma için...
  18. Ulaş_

Yurt dışından alınan kulaklığın garantisi?

Merhaba. Amazon üzerinden aldığım kulaklık bozuldu (yere düştü ve şuan çalışmıyor.) garantiye verilevilir mi tarihi geçmiş mi bir yardımcı olur musunuz lütfen.
  19. Ulaş_

İşlemci kullanımı düşmüyor.

Merhabalar, pc beim değil arkadaşımın; herhangi bir uygulamayı açınca fazlasıyla işlemciye yük biniyor. Mesela opera, discord falan açınca sadece bunlar açıkken kullanım %100 oluyor. Benim kendi bilgisayarımda kesinlikle bu kadar yükselmiyor. Sıkıntı ne olabilir? Tozlanmadan vs. kaynaklı...
  20. Ulaş_

93'ten sonraki en büyük deprem?

Herkese çok heçmiş olsun şuan ben arabadan yazıyorum ve daha şiddetli bir deprem görmedim. Türkiyede 40 şehirden hissedilmiş ve başka ülkelerde de hissedilniş Telefonlar çekmiyor insanlar Twitter dan yardım istiyor. Allah yardımcımız olsun.
Top Bottom